1
Mājas audio

iPod/iPhone dokstacija

  iPod/iPhone dokstacija

  Mostieties, klausoties lielisku mūziku

  Pamostieties, klausoties lielisku mūziku no sava iPod/iPhone/iPad, izmantojot Lightning savienotāju, vai uzziniet jaunumus no radio. Padariet rītus možākus ar kristāldzidru skaņu, bet alumīnija korpuss papildinās guļamistabas stilu. Skatīt visas priekšrocības

  Diemžēl šis produkts vairs nav pieejams

Videoklipi

[trigger to render Video Gallery]

Attēli

Mostieties, klausoties lielisku mūziku

Pamostieties, klausoties lielisku mūziku no sava iPod/iPhone/iPad, izmantojot Lightning savienotāju, vai uzziniet jaunumus no radio. Padariet rītus možākus ar kristāldzidru skaņu, bet alumīnija korpuss papildinās guļamistabas stilu. Skatīt visas priekšrocības

Diemžēl šis produkts vairs nav pieejams

iPod/iPhone dokstacija

ar Lightning savienotāju, paredzēti iPod/iPhone/iPad, FM, divkāršs modinātājs, 10 W, pulkst. un mod. rez. barošana DC295/12 Atrast līdzīgus produktus

Mostieties, klausoties lielisku mūziku

ar šo iPod/iPhone/iPad dokstaciju

 • Darba dienas/brīvdienu modinātāja iestatījums, lai atbilstu jūsu dzīvesveidam

  Darba dienas/brīvdienu modinātāja iestatījums, lai atbilstu jūsu dzīvesveidam

  Izstrādāts, domājot par mūsdienu dzīvesstilu. Šim radio pulkstenim ir dubults modinātājs, kas ļauj iestatīt atšķirīgus modinātāja laikus darba dienām un brīvdienām vai iestatīt atšķirīgus iestatījumus pāriem. Modinātāja iestatījumus var pielāgot tiem pašiem modinātāja laikiem visai nedēļai no pirmdienas līdz piektdienai. Vai arī varat iestatīt modinātāju agri no rīta darba dienās no pirmdienas līdz piektdienai, bet vēlākam laikam sestdienās un svētdienās. Neatkarīgi no izvēlētā varianta šīs ērtās funkcijas ļauj izvairīties no jucekļa, kad jāiestata atšķirīgi modinātāja laiki katru vakaru.

 • Digitālā skaņas kontrole optimizētiem mūzikas stilu iestatījumiem

  Digitālā skaņas kontrole optimizētiem mūzikas stilu iestatījumiem

  Digitālā skaņas kontrole piedāvā iepriekš iestatītu džeza, roka, popmūzikas vai klasiskās mūzikas kontroles izvēli, ko varat izmantot, lai optimizētu frekvenču diapazonu dažādu stilu mūzikai. Katrs režīms lieto grafisku stabilizēšanas tehnoloģiju, lai automātiski noregulētu skaņas līdzsvaru un pastiprinātu būtiskākās skaņu frekvences izvēlētajā mūzikas stilā. Visbeidzot, digitālā skaņas kontrole atvieglo maksimāla baudījuma saņemšanu no mūzikas klausīšanās, precīzi noregulējot skaņu līdzsvaru atbilstoši atskaņojamās mūzikas veidam.

 • Dinamiskais zemās frekvences skaņas pastiprinājums dziļam un dramatiskam skanējumam

  Dinamiskais zemās frekvences skaņas pastiprinājums dziļam un dramatiskam skanējumam

  Dinamiskais zemās frekvences skaņas pastiprinājums palielina mūzikas baudījumu līdz maksimumam, akcentējot mūzikas zemās frekvences skaņas saturu visā skaļuma iestatījuma diapazonā – no klusākā uz skaļāko – ar vienu pieskārienu! Ja ir iestatīts zems skaļuma līmenis, parasti apakšējās zemās frekvences vairs nav saklausāmas. Lai to novērstu, varat ieslēgt dinamisko zemās frekvences skaņas pastiprinājumu, tādējādi pastiprinot zemās frekvences skaņas līmeni. Līdz ar to varat baudīt nemainīgas kvalitātes skaņu pat niecīgā skaļumā.

 • Universāla tālvadības pults sistēmai un ierīcei iPod/iPhone

  Universāla tālvadības pults sistēmai un ierīcei iPod/iPhone

  Izmantojot Philips universālo tālvadības pulti, tagad varat viegli pārlūkot simtiem dziesmu gan Philips mūzikas sistēmā, gan ierīcē iPod/iPhone, vienkārši nospiežot tālvadības pults pogu. Informācija tiek rādīta un sakārtota pēc atskaņošanas saraksta, albuma, izpildītāja, žanra vai dziesmas, tādējādi ļaujot ātri un vienkārši pārlūkot simtiem failu. To var darīt ar vienu roku, baudot unikālu lietotāja pieredzi.

 • Zemās frekvences skaņu atstarojoša skaļruņu sistēma nodrošina jaudīgu un dziļāku zemās frekvences skaņu

  Zemās frekvences skaņu atstarojoša skaļruņu sistēma nodrošina jaudīgu un dziļāku zemās frekvences skaņu

  Zemās frekvences skaņu atstarojošā skaļruņu sistēma sniedz dziļu zemās frekvences skaņas skanējumu no kompaktas skandu sistēmas. Tā atšķiras no tradicionālās skandu sistēmas ar pievienotu zemās frekvences skaņas kanālu, kas akustiski pielāgots zemo frekvenču skaļrunim, tādējādi optimizējot sistēmas zemās frekvences skaņas atbalsošanos. Rezultāts ir dziļāka zemās frekvences skaņa un mazāk izkropļojumu. Sistēma darbojas, rezonējot gaisa masu zemās frekvences skaņas kanālā, lai vibrētu tāpat kā standarta zemo frekvenču skaļrunis. Apvienojumā ar zemo frekvenču skaļruņa reakciju sistēma paplašina visaptverošu zemo frekvenču skaņu diapazonu, radot pilnībā jaunu dziļo zemās frekvences skaņu dimensiju.

 • Divu veidu modinātāja signāls var pamodināt jūs un jūsu partneri atšķirīgā laikā

  Divu veidu modinātāja signāls var pamodināt jūs un jūsu partneri atšķirīgā laikā

  Philips audio sistēmai ir iespēja iestatīt divus modinātāja laikus. Vienu laiku iestatiet kā savu modinātāja laiku, otru – kā sava partnera modinātāja laiku.

 • FM digitālā regulēšana ar iepriekšējiem iestatījumiem

  FM digitālā regulēšana ar iepriekšējiem iestatījumiem

  Digitālais FM radio piedāvā papildu mūzikas iespējas jūsu mūzikas kolekcijai Philips audio sistēmā. Vienkārši noregulējiet staciju, kuru vēlaties iepriekšēji iestatīt, nospiediet un turiet nospiestu iepriekšējās iestatīšanas pogu, lai saglabātu frekvenci atmiņā. Ar iepriekš iestatītām radio stacijām, ko var saglabāt atmiņā, varat ātri piekļūt savai iecienītajai radio stacijai, ik reizi neregulējot frekvences manuāli.

 • Ātra uzlāde un mūzikas atskaņošana, izmantojot Lightning savienotāju

  Ātra uzlāde un mūzikas atskaņošana, izmantojot Lightning savienotāju

  Baudiet savu iecienīto mūziku, vienlaikus uzlādējot iPod/iPhone/iPad ar jauno Lightning savienotāju! Vienkārši dokojiet to tieši skaļrunī, lai atskaņotu savas izvēlētās dziesmas ar satriecošu skaņas kvalitāti. Tas uzlādē jūsu ierīci atskaņošanas laikā, tāpēc jums nav jāuztraucas par akumulatora izlādēšanos.

 • Alumīnija korpuss

  Šīs Philips mūzikas sistēmas lieta alumīnija korpuss ir viegls un spēj izturēt paaugstinātu temperatūru, nodrošina lielu izturību un stingumu, kā arī teicamu izturību pret koroziju.

 • Laika un modinātāja nodrošinājums savlaicīgai modināšanai pat elektroapgādes traucējumu gadījumā

  Ja elektroapgādē ir traucējumi, šis viedais pulkstenis joprojām uzturēs un saglabās savu uzticamo laika rādījumu un jūsu iestatījumus. Plānotais modinātāja signāls paliek aktīvs arī tad, ja displejs ir izslēgts — to nodrošina iepriekš ievietota baterija. Kad elektroapgāde tiek atjaunota, nav nepieciešams uzregulēt pulksteni vai atkārtoti veikt iestatījumus. Vēl vairāk — pat ja elektroapgāde netiek atjaunota, baterija nodrošina pietiekami daudz enerģijas, lai modinātājs atskanētu iestatītajā modināšanas laikā, tādējādi parūpējoties par to, lai jūs nekad neaizgulētos.

Skatīt visas specifikācijas

Nesen skatītie produkti

Jūs, iespējams, interesēs