1

Bezvadu mikro Hi-fi sistēma

  -{discount-percentage}%

  Bezvadu mikro Hi-fi sistēma

  Pārņemti ar skaņu

  Atklājiet savu mūzikas pasauli ar šo plāno, pie sienas uzstādāmo Philips MCI298/12 bezvadu mikro sistēmu. Straumējiet mūziku no sava PC/MAC datora, atskaņojiet kompaktdiskus, MP3 vai FM un interneta radio un izbaudiet vieglu navigāciju, izmantojot tās intuitīvo skārienekrānu ar krāsu displeju.

  Diemžēl šis produkts vairs nav pieejams

Videoklipi

[trigger to render Video Gallery]

Attēli

Pārņemti ar skaņu

Atklājiet savu mūzikas pasauli ar šo plāno, pie sienas uzstādāmo Philips MCI298/12 bezvadu mikro sistēmu. Straumējiet mūziku no sava PC/MAC datora, atskaņojiet kompaktdiskus, MP3 vai FM un interneta radio un izbaudiet vieglu navigāciju, izmantojot tās intuitīvo skārienekrānu ar krāsu displeju.

Diemžēl šis produkts vairs nav pieejams

Pārņemti ar skaņu

Straumējiet mūziku no PC/MAC un interneta – bezvadu tīklā

 • Tūkstošiem bezmaksas interneta radio staciju

  Tūkstošiem bezmaksas interneta radio staciju

  Streamium piedāvā tūkstošiem bezmaksas interneta radio staciju. Tagad jūs varat sekot visu veidu mūzikai visā pasaulē. Savienojiet savu Streamium ar internetu un klausieties iemīļotās tiešsaistes programmas savā audio sistēmā, neieslēdzot datoru.

 • Atskaņojiet MP3/WMA-CD, CD un CD-RW

  Atskaņojiet MP3/WMA-CD, CD un CD-RW

  Audio saspiešanas tehnoloģija sniedz iespēju apjomīgos digitālos mūzikas failus samazināt desmitkārtīgi, krasi nepasliktinot to skaņas kvalitāti. MP3 vai WMA ir divi saspiešanas formāti, kas ļauj baudīt digitālās mūzikas skaņu pasauli, izmantojot Philips atskaņotāju. Lejupielādējiet MP3 vai WMA dziesmas no autorizētām mūzikas vietnēm internetā vai arī veidojiet savus MP3 vai WMA mūzikas failus, ierakstot tos no audio kompaktdiskiem un pārsūtot uz atskaņotāju.

 • USB Direct MP3/WMA mūzikas atskaņošanai

  USB Direct MP3/WMA mūzikas atskaņošanai

  Izmantojot USB Direct režīmu, vienkārši pievienojiet savu USB ierīci Philips ierīces USB lasītājam un jūsu digitālā mūzika tiks atskaņota tieši no Philips ierīces.

 • Atskaņojiet iTunes mūziku

  Atskaņojiet iTunes mūziku

  Tagad jūs varat atskaņot mūziku no savas iTunes bibliotēkas — turklāt nav nepieciešama nekāda pārvēršana — savā Philips Hi-Fi sistēmā! Ar AAC kodeka atbalstu, ko izmanto iTunes bibliotēka, lai izvilktu un saglabātu mūziku, vienkārši instalējiet TwonkyMedia programmatūru, kas ir sistēmas komplektā, lai piekļūtu, atlasītu un atskaņotu mūziku no savas iTunes bibliotēkas un mūzikas sarakstiem bezvadu tīklā. Lūdzu, ņemiet vērā, ka sistēma neatbalsta DRM aizsargātu mūziku, kas iegādāta iTunes veikalā.

 • FM radio

  FM radio

  FM radio lieto frekvences modulāciju (FM), lai nodrošinātu ļoti precīzu skaņu radio apraidē. Šī apraides tehnoloģija sniedz iespēju klausīties iecienītās radio stacijas FM joslā.

 • 20 W RMS kopējā izejas jauda

  20 W RMS kopējā izejas jauda

  Šai sistēmai ir 20 W RMS kopējā izejas jauda. RMS ir signāla efektīvā vērtība, kas ir audio jaudas tipisks raksturlielums jeb elektroenerģija, kādu skandas saņem no skaņas pastiprinātāja un ko mēra vatos. Elektroenerģijas daudzums, kādu saņem skanda, un skandas jutība nosaka ģenerēto skaņas jaudu. Jo lielāka jauda vatos, jo spēcīgāka ir skaļruņa atskaņotā skaņa.

 • Pilnībā integrēta skaņu sistēma

  Pilnībā integrēta skaņu sistēma

  Jūsu Philips Hi-Fi sistēma ir aprīkota ar visām iespējām pilnvērtīgai mūzikas baudīšanai: kompaktdisku dzinis, USB ierīce, bezvadu piekļuve no PC/MAC un interneta. Sistēmas dizains ir kompakts, elegants un universāls, tas lieliski iekļausies jebkurā dzīves vidē. Turklāt izbaudiet sistēmas viedo un intuitīvo lietošanu, izmantojot sistēmas skārienekrāna vadības displeju.

 • Darbojas ar mājas platjoslas savienojumu un Wi-Fi maršrutētāju

  Darbojas ar mājas platjoslas savienojumu un Wi-Fi maršrutētāju

  Philips Hi-Fi sistēma nāk komplektā ar Ethernet portu, kas nodrošina Plug-and-Play interneta savienojumu, izmantojot DHCP. Turklāt sistēma ir B/G Wi-Fi sertificēta, kas to padara saderīgu ar jebkuru tirdzniecībā pieejamo B/G Wi-Fi sertificēto maršrutētāju. Sistēma ir vienkārša un parocīga, tai ir viena pieskāriena Wi-Fi aizsargātās iestatīšanas funkcija, kas garantē droša Wi-Fi savienojuma izveidi dažu sekunžu laikā.

 • Mūzikas un fotoattēlu bezvadu straumēšana no PC/MAC

  Mūzikas un fotoattēlu bezvadu straumēšana no PC/MAC

  Jūsu PC/ MAC ir piepildīts ar mūziku, ko tagad varat ērti straumēt savā Philips audio ierīcē, neizmantojot vadus. Klausieties savas iemīļotās dziesmas kopā ar citiem viesību laikā vai vienkārši baudiet tās savas mājas komfortā. Tāpat varat rīkoties ar savām fotoattēlu kolekcijām un pārlūkot tās, vienlaikus klausoties mūziku. Klausieties savu iecienīto mūziku no PC/ MAC, izmantojot bezvadu straumēšanas ērtības.

 • Tālvadības pults ērtai navigācijai

  Tālvadības pults ērtai navigācijai

  Kontrolējiet visas Philips Hi-Fi sistēmas funkcijas, ērti sēžot dīvānā. Meklējiet, pārskatiet un atskaņojiet mūziku vienkārši un ātri. Ar tiešajiem taustiņiem, piemēram, Home (Sākums) un Favorite (Izlase), varat ātri piekļūt galvenajam ekrānam, iecienītajai interneta stacijai vai mūzikas straumēšanai no PC/MAC un interneta bez vadiem. Hi-Fi vadības centrs ir jūsu rokās.

 • Skārienekrāns vienkāršai navigācijai

  Skārienekrāns vienkāršai navigācijai

  Skārienekrāna vadība ļauj kontrolēt ierīci, vienkārši nospiežot pogas uz ekrāna, nevis fiziskas pogas uz ierīces. Jums tikai jāieslēdz ierīce, un LCD displejā parādīsies skārienekrāna lietotāja interfeiss ar visām ierīces vadības opcijām. Skārienekrāna vadība LCD displeja tehnoloģiju apvieno ar spiediena sensoriem un jaudīgu digitālo mikro procesoru. Ar pirkstu nospiežot uz konkrētas zonas ekrānā, attiecīgais signāls tiek nosūtīts uz procesoru, un šī komanda tiek nekavējoties izpildīta.

Skatīt visas specifikācijas

Nesen skatītie produkti

Jūs, iespējams, interesēs