1
Philips atbalsts

Manam Philips espresso automātam radusies noplūde

Paskelbta 14 December 2022
Ja ievērojat noplūdi no Philips espresso automāta, mēģiniet to novērst, skatot tālāk sniegtos cēloņus un risinājumus.

1.    Vai ievērojat, ka pilienu paplātē ieplūst ūdens?
2.    Vai zem aparāta vai tam blakus ievērojat tīru ūdeni?
3.    Vai ievērojat brūnganus ūdens traipus uz virtuves galda vai zem automāta?
 

1. Ūdens noplūst pilienu paplātē

Pat tad, ja no kafijas teknes izvadīto skalošanas ūdeni savācat tasītē, skalošanas ūdens tik un tā nonāks pilienu paplātē. Tas ir tāpēc, ka automāts skalošanas ūdeni no iekšpuses automātiskās skalošanas vai kafijas gatavošanas laikā izvada tieši pilienu paplātē. Sistēmas iekšējā skalošana nodrošina optimālu automāta darbību.

Automātiskā skalošana tiek veikta, kad automāts tiek ieslēgts un izslēgts, pēc dzēriena pagatavošanas vai pēc piena putotāja lietošanas.

Šī skalošanas ūdens dēļ jūs ievērojat, ka pilienu paplātē vienmēr ir ūdens vai ka pilienu paplāte piepildās ātrāk, nekā paredzēts. Tomēr tas neliecina par automāta noplūdi.

Ņemiet vērā! Ja pilienu paplāte ir pilna jau pēc 2 kafijas tasīšu pagatavošanas vai tā piepildās ar ūdeni nakts laikā, iesakām sazināties ar mums, lai saņemtu turpmāku palīdzību.
 

2. Tīrs ūdens zem automāta vai tam blakus

Ja ievērojat, ka zem automāta vai blakus ūdens tvertnei ir tīrs ūdens, visticamāk, ūdens tvertne automātā nav ievietota pareizi.

Lai to novērstu, pārliecinieties, vai ūdens tvertne ir iespiesta automātā līdz galam.

Ja ūdens tvertne ir ievietota pareizi un no automāta apakšas joprojām izplūst tīrs ūdens, lūdzu, sazinieties ar mums, lai saņemtu turpmāku palīdzību.
Ūdens tvertnes ievietošana Philips espresso automātā

3. Brūngani ūdens traipi uz virtuves galda vai zem automāta

Ūdens traipi uz virtuves galda vai zem automāta var rasties divu iemeslu dēļ.

1.    Pilienu paplāte bija pārāk pilna, un no tās izplūda brūngans ūdens brīdī, kad to izņēmāt. Lai to novērstu, iztukšojiet un izskalojiet pilienu paplāti katru dienu vai katru reizi, kad tā ir pilna un iedegas pilnas pilienu paplātes indikators.
2.    Ja pilienu paplāte tiek izņemta drīz pēc skalošanas vai kafijas gatavošanas, neliels daudzums uzliešanas mezgla skalošanas ūdens automāta apakšējās daļas labajā pusē var tupināt pilēt uz virtuves galda virsmas. Ieteicams katru nedēļu nosusināt un notīrīt šo vietu ar drānu, taču šādā gadījumā nav jāuztraucas par noplūdi no automāta.
Remonts

Mēs labprāt jums palīdzēsim

Vai meklējat ko citu?

Atklājiet visas Philips atbalsta iespējas

Mūsu vietni vislabāk var apskatīt, izmantojot jaunāko Microsoft Edge, Google Chrome vai Firefox versiju.