1
Philips atbalsts

Nevaru noregulēt Philips espresso automāta dzirnaviņu iestatījumu

Paskelbta 2023. gada 24. janvāris
Izpildiet tālāk norādītās darbības un noskatieties video, lai pielāgotu Philips espresso automāta dzirnaviņu iestatījumu.

Kā pielāgot dzirnaviņu iestatījumus

Dzirnaviņu iestatījumus var regulēt tikai kafijas pupiņu malšanas laikā. Izmantojiet malšanas iestatījumu slēdzi kafijas pupiņu tvertnē. Dažiem kafijas automātiem var būt nepieciešama regulēšanas atslēga (iepriekš maltās kafijas kausiņa rokturis).
  1. Novietojiet tasi zem kafijas snīpja.
  2. Pagatavojiet melnu kafiju.
  3. Kad dzirnaviņas sāk malšanu, kafijas automātiem, kam nepieciešams instruments, vispirms uzlieciet dzirnaviņu regulēšanas atslēgu uz slēdža (sk.1. attēlu), tad nospiediet slēdzi uz leju un pagrieziet to pa kreisi vai pa labi. Kafijas automātiem, kam instruments nav nepieciešams, varat manuāli nospiest pogu uz leju un pagriezt to pa kreisi vai pa labi (skatiet 2. attēlu).
  4. Pagrieziet to par maksimāli vienu pakāpi pa kreisi vai pa labi, lai regulētu iestatījumu. Kafijas automātam būs vai nu skaitļi vai punkti, kas norāda maluma iestatījumu. Mazāks punkts = mazāks daļiņu izmērs. Mazāks skaitlis = mazāku daļiņu izmērs
  5. Pagatavojiet 2-3 tasītes kafijas, lai sajustu garšas atšķirību. Iekšējai sistēmai ir jāveic atbilstošas korekcijas attiecībā uz kafijas dzirnaviņu griešanās ilgumu, lai nodrošinātu to, ka optimālas espresso tasītes pagatavošanai tiek samalts atbilstošais kafijas daudzums.
Play Pause
Remonts

Mēs labprāt jums palīdzēsim

Vai meklējat ko citu?

Atklājiet visas Philips atbalsta iespējas

Mūsu vietni vislabāk var apskatīt, izmantojot jaunāko Microsoft Edge, Google Chrome vai Firefox versiju.