Philips atbalsts

Mans Philips gaisa mitrinātājs nemitrina gaisu

Paskelbta 2022. gada 9. novembrī
Ja Philips gaisa mitrinātājs vai divi vienā gaisa attīrītājs un mitrinātājs nemitrina gaisu vai ievērojat, ka mitruma indikators/higrometrs nemainās, lasiet tālāk, lai uzzinātu, kā pašrocīgi novērst šīs problēmas.
Philips gaisa mitrinātājam vai divi vienā attīrītājam un mitrinātājam ir maksimālais telpas izmērs, kurā tas var mitrināt gaisu. Ja pārsniedzat konkrētajam gaisa mitrinātāja modelim ieteikto telpas platību, ierīces vai higrometra indikators nemainīsies, jo ierīce nespēs nodrošināt vēlamos rezultātus.
Mitrināšanas filtrs ir jāuzstāda ap filtra balstu. Gaisa mitrinātājs bez tā nedarbosies. Pārliecinieties, kas tas ir uzstādīts pareizi.

Piezīme. Tālāk redzamais attēls ir vispārīgs, lūdzu, ievērojiet mitrināšanas filtra uzstādīšanas norādījumus jūsu konkrētā modeļa lietotāja rokasgrāmatā. 
Philips gaisa mitrinātāja mitrināšanas filtrs
Ja ir atvērtas telpas durvis vai logi, Philips mitrinātāja radītais mitrums nepaliek telpā. 

Lūdzu, aizveriet logus un durvis.
Patīkamākais relatīvā mitruma līmeņa diapazons ir no 45 % līdz 65 %. Jūsu veselībai un komfortam, ja nav izvēlēts mērķa relatīvais mitrums (panelīt tiek rādīts “---”), Philips gaisa mitrinātājs vai divi vienā gaisa attīrītājs un mitrinātājs, nepārtraukti mitrina gaisu un automātiski pārslēdzas uz zemāko darbības ātrumu, kad ir sasniegts 70 % relatīvā mitruma līmenis. Ja apkārtējās vides relatīvā mitruma līmenis ir zemāks par 70 %, ierīce atsāk darbību atbilstoši iepriekšējiem iestatījumiem.

Ja ir atlasīts 40 %, 50 % vai 60 % mērķa relatīvo mitrumu, ierīce automātiski pārslēdzas arī uz zemāko darbības ātrumu, kad ir sasniegts izvēlētais mērķa relatīvais mitrums. Kad apkārtējās vides relatīvais mitrums kļūst mazāks par izvēlēto mērķa relatīvo mitrumu, ierīce atsāk darbību atbilstoši iepriekšējiem iestatījumiem.

Tā ir normāla darbība, un ierīce darbojas, kā paredzēts. Lai uzzinātu vairāk par RH iestatījumu, skatiet konkrētā modeļa lietotāja rokasgrāmatu.
Ja mitrinātāja filtrs ir netīrs, gaisa mitrinātājs nespēj darboties. Lai to novērstu, izskalojiet mitrināšanas filtru. Ņemiet vērā, ka tas ir jātīra regulāri saskaņā ar jūsu modeļa lietotāja rokasgrāmatā sniegtajiem norādījumiem. Ja radušās kaļķakmens nogulsnes, atkaļķojiet to.

Piezīme. Jūsu gaisa mitrinātājs ir aprīkots ar modernu auksto iztvaicēšanas sistēmu, kas no gaisa izplūdes atveres izdala veselīgu, mitru gaisu, neveidojot ūdens miglu. Cilvēki neredz ūdens tvaiku, un tas neatstāj slapjumu uz grīdas vai galda virsmas.
Lūdzu, pārliecinieties, vai ūdens tvertne ir pareizi uzstādīta uz ierīces. Ūdens tvertnes lodziņam un displejam jābūt vienā ierīces pusē, kā norādīts tālāk redzamajā attēlā.
 


Vai šīs darbības nepalīdzēja novērst problēmu? Ja nē, sazinieties ar mums, lai saņemtu turpmāku palīdzību.
tvertne ir salāgota
Sazinies ar mums

Mēs labprāt jums palīdzēsim

Vai meklējat ko citu?

Atklājiet visas Philips atbalsta iespējas

Mūsu vietni vislabāk var apskatīt, izmantojot jaunāko Microsoft Edge, Google Chrome vai Firefox versiju.