Philips atbalsts

Philips apģērbu tvaicētājs uz apģērba rada traipus

Paskelbta 11 April 2023
Ja jūsu Philips apģērbu tvaicētājs rada traipus vai ievērojat, ka no tā izdalās netīrumi, iespējams, to var vienkārši novērst. Uzziniet, kā novērst šo problēmu, turpinot lasīt tālāk.
Lietošanas laikā var tikt izdalītas baltas pārslas. Tas ir normāli, jo ierīcei ir veikti kvalitātes testi un tajā var būt atlieku daļiņas. Vienkārši nokratiet/noslaukiet pārslas no apģērba. Neslaukiet ar mitru drānu.
Ja tvaicētājs netiek regulāri atkaļķots, tas ir tikai normāli, ka tajā radīsies kaļķakmens nogulsnes, kuru dēļ tas var izdalīt netīrumus vai radīt traipus.

Lai to novērstu, atkaļķojiet tvaicētāju. Atkaļķošanas process ir atkarīgs no produkta un sērijas. Visa informācija par Philips tvaika gludekļa vai tvaicētāja atkaļķošanu pieejama šeit.

Piezīme. Iepriekš minētais risinājums neattiecas uz modeļiem GC625, GC626, GC627, GC610, GC612, GC617, GC618.


Tālāk sniegtā informācija attiecas tikai uz 7000. sērijas tvaicētāja modeļiem:

jaunais rokas tvaicētājs ir aprīkots ar skalošanas funkciju. Ja rodas traipi un/vai tiek izdalīti netīrumi, kā arī ja tvaika plūsma kļūst vājāka, ieteicams iedarbināt skalošanas režīmu. Lai aktivizētu atkaļķošanas skalošanas režīmu, vienlaikus turiet nospiestu tvaika iestatīšanas pogu un tvaika slēdzi, līdz 2 LED indikatori sāk mirgot. 1 minūti izdalīsies tvaiks un karstais ūdens. Pēc 1 minūtes sāks mirgot ECO režīma indikators, kas norādīs, ka rokas tvaicētājs atsāk uzsilšanas procesu.
Ja Philips apģērbu tvaicētājā izmantojāt kādu ķimikāliju vai piedevu, piepildiet ūdens tvertni ar ūdeni un ļaujiet tam pilnībā iztvaikot, lai no ierīces izskalotu ķimikāliju atliekas.

Ja uz apģērba rodas traipi, noskalojiet tos tekošā ūdenī.

Ja uz tvaicētāja uzgaļa rodas traipi, noslaukiet nogulsnes no tvaicētāja uzgaļa ar mitru drānu.

Piezīme. Ķimikālijas vai piedevas (piem., smaržas, ēteriskā eļļa, etiķis u. c.) izraisīs ierīces bojājumus. Nelietojiet tvaicētājā nekādas ķimikālijas vai piedevas.
Atkarībā no jūsu uzturēšanās vietas ūdens cietības līmenis var būt augsts un paātrināt kaļķakmens veidošanos apģērbu tvaicētājā.

Pēc tvaika apstrādes sesijas gādājiet, lai ūdens tvertne būtu iztukšota. Ieteicams izmantot demineralizētu/destilētu ūdeni (50 %), kas sajaukts ar krāna ūdeni (50 %).

Tvaika apstrādes sesijas sākumā iestatiet tvaika iestatījumu režīmā MAX. Turiet tvaicētāja uzgali nost no apģērba un 10 sekundes turiet piespiestu tvaika slēdzi, lai izvadītu sākotnējo ūdens pilienu plūsmu.

Ja uz apģērba rodas traipi, noskalojiet tos tekošā ūdenī.

Ja uz tvaicētāja uzgaļa rodas traipi, noslaukiet nogulsnes no tvaicētāja uzgaļa ar mitru drānu.

Piezīme. Iepriekš minētais risinājums attiecas tikai uz modeļiem GC625, GC626, GC627.

Vai šie risinājumi nepalīdzēja novērst problēmu? Lūdzu, sazinieties ar mums, lai saņemtu turpmāku palīdzību. 
Sazinies ar mums

Mēs labprāt jums palīdzēsim

Vai meklējat ko citu?

Atklājiet visas Philips atbalsta iespējas

Mūsu vietni vislabāk var apskatīt, izmantojot jaunāko Microsoft Edge, Google Chrome vai Firefox versiju.