1
Philips atbalsts

Philips AquaTrio putekļsūcējam noplūst ūdens

Paskelbta 2023. gada 9. janvāris
Ja Philips AquaTrio putekļsūcējam noplūst ūdens, tam var būt vairāki iemesli. Lūdzu, skatiet attēlu, lai uzzinātu, kurš modelis jums ir, un skatiet tālāk sniegto informāciju.

1. AquaTrio 9000. sērija

Ja Philips AquaTrio 9000. sērijas putekļsūcējam noplūst ūdens, tam var būt vairāki iemesli. Neliela ūdens daudzuma noplūde, kad ierīce tiek nesta virs grīdas (to turot gaisā), ir normāla parādība.

Uzziniet citus iespējamos iemeslus un risinājumus, lasot tālāk.
AquaTrio 9000. sērijas putekļsūcējs stāvēja uz vietas, kad to izslēdza
Ierīce uz grīdas var atstāt nelielu peļķi, kad tā tiek izslēgta. Peļķu lielumu var samazināt, aktivizējot ūdens absorbcijas režīmu,* pirms AquaTrio 9000. sērijas ierīces izslēgšanas. Dažas reizes pārvietojiet ierīci uz priekšu un atpakaļ, kad ir aktivizēts ūdens absorbcijas režīms (skatiet tālāk redzamo attēlu). Ja nepieciešams, pēdējos pilienus var notīrīt ar drānu.
Piezīme.
  •  Absorbcijas režīms*: vecākiem modeļiem ir normāla mitruma režīms un intensīva mitruma režīms, bet tiem nav ūdens absorbcijas režīma.
  • Kad izmantojat ūdens absorbcijas režīmu, no ierīces vairs neplūst ūdens, un sūkšanas jauda palielinās. Ja neveicat nekādas darbības 45 sekundes, ierīce automātiski pārslēdzas atpakaļ normāla mitruma režīmā. 
Tīrā ūdens tvertne ir pārpildīta
Uzpildot tīrā ūdens tvertni, nepārsniedziet atzīmi MAX. Citādi vāciņa uzlikšanas laikā no tīrā ūdens tvertnes var izlīt ūdens.

Kādai no tvertnēm ir plaisa
Ja kādai no ūdens tvertnēm ir plaisa, lūdzu, nogādājiet AquaTrio 9000. sērijas ierīci uz Philips servisa centru vai sazinieties ar klientu apkalpošanas centru.

Netīrā ūdens tvertne nav pareizi savienota
Lūdzu, pirms ierīces lietošanas vai funkcijas AUTOCLEAN lietošanas pārliecinieties, ka netīrā ūdens tvertne ir pareizi savienota. Savienojot netīrā ūdens tvertni, jābūt dzirdamam klikšķim.

AquaSpin uzgalis nav pareizi ievietots AUTOCLEAN un uzglabāšanas stacijā
Lūdzu, nodrošiniet, ka AquaSpin uzgalis ir novietots paplātes vidū.

Vai šīs darbības nepalīdzēja novērst problēmu? Lūdzu, sazinieties ar mums, lai saņemtu turpmāku palīdzību.
Tīrīšanas režīmi

2. AquaTrio Pro

Ja Philips AquaTrio Pro putekļsūcēja ūdens tvertnei ir noplūde, tam var būt vairāki iemesli. Uzziniet, kā to novērst, lasot tālāk.
Ūdens tvertnes vāciņš nav pareizi uzlikts
Ja AquaTrio Pro putekļsūcēja vāciņš nav pareizi uzlikts, tvertne var noplūst. Pēc tam, kad tvertne ir piepildīta ar ūdeni, pārliecinieties, ka vāciņš ir aizvērts.

Ūdens tvertne nav pareizi nobloķēta
Ja ūdens tvertne nav pareizi nobloķēta, Philips AquaTrio Pro putekļsūcējam var rasties noplūde. Lai to novērstu, pārliecinieties, ka ūdens tvertne ir nobloķēta ar ūdens tvertnes rokturi.

Ūdens tvertne ir saplīsusi
Nomainiet to pret jaunu ūdens tvertni. Varat pasūtīt jaunu ūdens tvertni ar tālāk minētajiem tipa numuriem.
*CRP252 netīrā ūdens tvertnes vāciņš
*CRP159 netīrā ūdens tvertne
*CRP161 tīrā ūdens tvertne
*CRP162 tīrā ūdens tvertnes vāciņš

Vai šīs darbības nepalīdzēja novērst problēmu? Lūdzu, sazinieties ar mums, lai saņemtu turpmāku palīdzību.

3. AquaTrio

Ūdens tvertnes vāciņš nav pareizi uzlikts
Ja AquaTrio putekļsūcēja vāciņš nav pareizi uzlikts, tīrā ūdens tvertne var noplūst. Pēc tam, kad tvertne ir piepildīta ar ūdeni, pārliecinieties, ka vāciņš ir aizvērts.

Tīrā ūdens tvertne ir pārpildīta
Uzpildot tīrā ūdens tvertni, nepārsniedziet atzīmi MAX. Citādi vāciņa uzlikšanas laikā no tīrā ūdens tvertnes var izlīt ūdens 

Netīrā ūdens tvertnes korpusa augšdaļa bija pārmērīgi sasvērta uz aizmuguri vai AquaTrio ir novietots uz sāna
Šī iemesla dēļ no netīrā ūdens tvertnes izlija netīrais ūdens. Nesasveriet ierīces korpusa augšdaļu pārāk uz aizmuguri, piemēram, kad tīrāt zem zema galda. Nenovietojiet ierīci uz tās sāna, kad netīrā ūdens tvertnē ir netīrais ūdens.

Vai šīs darbības nepalīdzēja novērst problēmu? Lūdzu, sazinieties ar mums, lai saņemtu turpmāku palīdzību.
Sazinies ar mums

Mēs labprāt jums palīdzēsim

Vai meklējat ko citu?

Atklājiet visas Philips atbalsta iespējas

Mūsu vietni vislabāk var apskatīt, izmantojot jaunāko Microsoft Edge, Google Chrome vai Firefox versiju.