1
Produkti

Saņemiet tieši jums nepieciešamo atbalstu
Vai meklējat noteiktu risinājumu savam produktam?

Philips SpeedPro Max bezvadu putekļsūcējs uzrāda kļūdu

Ja vēlaties uzzināt, ko nozīmē Philips SpeedPro Max bezvadu putekļsūcēja kļūdu kodi, lūdzu, lasiet tālāk.

Kļūdas kods E4 (jeb h3)

Kļūdas kods E4 (tas var izskatīties kā h3, ja uz displeju skatās augšpēdus) nozīmē, ka ir bloķēta jūsu Philips SpeedPro Max bezvadu putekļsūcēja veltņa suka.

Lai to novērstu, lūdzu, izslēdziet savu bezvadu putekļsūcēju, pārbaudiet veltņa suku un noņemiet visus traucēkļus, piemēram, matus, pūkas, netīrumus vai putekļus.
 
Philips SpeedPro Max putekļsūcēja kļūdas kods E4

Kļūdas kods E6 (jeb 93)

Kļūdas kods E6 (tas var izskatīties kā 93, ja uz displeju skatās augšpēdus) nozīmē, ka Philips SpeedPro Max bezvadu putekļsūcēja adapteris nevada strāvu.

Lai to novērstu, lūdzu, rūpīgi pārbaudiet, vai jūsu bezvadu putekļsūcēja adapteris ir pareizi ievietots sienas kontaktligzdā un uzlādes disks (magnēts) ir piestiprināts pareizi. Ja ierīce nedarbojas, lūdzu, sazinieties ar mums.
 
Philips SpeedPro Max putekļsūcēja kļūdas kods E6

Kļūdas kods E7 (jeb L3)

Kļūdas kods E7 (vai augšpēdus — L3) norāda, ka tiek izmantots nepareizs adapteris. Lūdzu, pārliecinieties, ka izmantojat tikai pareizo adapteri, kas ir sākotnēji iekļauts bezvadu putekļsūcēja komplektācijā. Ja pareizais adapteris nedarbojas, lūdzu, sazinieties ar mums.
 
Philips SpeedPro Max putekļsūcēja kļūdas kods E7

Kļūdas kods SE (jeb 35)

Kļūdas kods SE (vai skatoties augšpēdus — 35) norāda, ka Philips SpeedPro Max bezvadu putekļsūcējs nedarbojas vai to nevar uzlādēt, jo temperatūra telpā ir pārāk zema, pārāk augsta vai ir radusies mehāniska problēma.

Ja telpā ir pārāk augsta temperatūra (40 °C jeb 104 °F vai augstāka) vai pārāk zema (5 °C jeb 41 °F vai zemāka), atvienojiet ierīci no lādētāja un nogādājiet savu Philips SpeedPro Max bezvadu putekļsūceju telpā, kur ir aptuveni 20 °C vai 68 °F temperatūra.

Vai šīs darbības nepalīdzēja novērst problēmu? Lūdzu, sazinieties ar mums, lai saņemtu turpmāku palīdzību.
 
Philips SpeedPro Max putekļsūcēja kļūdas kods SE

Mūsu vietni vislabāk var apskatīt, izmantojot jaunāko Microsoft Edge, Google Chrome vai Firefox versiju.