1
Saņemiet tieši jums nepieciešamo atbalstu
Vai meklējat noteiktu risinājumu savam produktam?

Mans Philips espresso kafijas automāts slikti puto pienu

Ja jūsu Philips espresso automāta piena putošanas kvalitāte ir sliktāka, nekā gaidīts, izmēģiniet mūsu padomus šīs problēmas atrisināšanai.

Piena temperatūra

Iesakām vienmēr izmantot aukstu atdzesētu pienu, lai iegūtu lieliskas piena putas. Augstāka piena temperatūra var ietekmēt putu kvalitāti.

Piena daudzums

Ir svarīgi izmantot pietiekami daudz piena, lai nepieļautu, ka liekais gaiss ietekmē putu rezultātu. Mēģiniet palielināt piena daudzumu, lai uzlabotu piena putas.

Piena veids

Dažādu piena veidu dēļ var tikt iegūts atšķirīgs piena putu daudzums un kvalitāte. Iesakām izmantot kādu no tālāk norādītajiem piena veidiem:
  • Daļēji nokrejotu govs pienu;
  • Govs pilnpienu;
  • Pienu, kas nesatur laktozi.

Piena sistēma ir netīra

Lai nodrošinātu labas kvalitātes piena putas, vienmēr pārliecinieties, ka piena sistēma un visas ar to saistītās daļas ir tīras. Tīriet daļas saskaņā ar lietotāja rokasgrāmatā sniegto informāciju.

Vienmēr īpaši rūpīgi tīriet kafijas automāta piena cirkulācijas sistēmu. Mēģiniet nepieļaut, ka piens sakalst, jo sakaltušu pienu notīrīt ir grūti.

Lūdzu, ņemiet vērā! Tikai LatteGo piena sistēmu var mazgāt trauku mazgājamā mašīnā. Citas piena sistēmas, piemēram, piena karafes, nevar mazgāt trauku mazgājamā mašīnā.

Ja šie risinājumi nav novērsuši problēmu, lūdzu, sazinieties ar mums, lai saņemtu papildu palīdzību.
 

Mūsu vietni vislabāk var apskatīt, izmantojot jaunāko Microsoft Edge, Google Chrome vai Firefox versiju.