Philips atbalsts

Philips tvaika gludekļa gatavības indikators mirgo

Paskelbta 2023. gada 4. aprīlis
Ja Philips tvaika gludekļa gatavības indikators mirgo, izlasiet tālāk sniegtos problēmu novēršanas padomus, lai to novērstu.

Gludekļa gatavības indikators automātiski iedegas zilā vai baltā krāsā, lai norādītu nepieciešamo gludekļa temperatūru / tvaika stāvokli, ņemot vērā gludināmo audumu.

Gludekļa gatavības indikators automātiski iedegas zilā krāsā, lai norādītu, ka gludekļa stāvoklis ir optimāls noteiktiem audumiem, piemēram, zīdam un poliesterim, kā parādīts tālāk redzamā attēla kreisajā pusē.

Kad gludekļa gatavības indikators deg baltā krāsā, kā parādīts tālāk redzamā attēla labajā pusē, gludeklis nodrošina augstāku temperatūru / tvaika plūsmu citu veidu audumiem, piemēram, kokvilnai, linu un džinsu audumam.

Abos iepriekš minētajos gadījumos tas norāda, ka ActiveSense tehnoloģija darbojas, un tā ir normāla parādība.
 
Philips tvaika gludekļa zilie un baltie gaismas indikatori
Attiecas tikai uz modeļiem: Azur 8000. sērija (DST80xx), Azur Elite (GC503x), Azur Advanced (GC493x), PerfectCare Azur (GC491x), PerfectCare Xpress (GC505x), Azur 7500. sērija (GC75xx), Azur 7000. sērija (GC70xx), Azur 4900. sērija (GC49xx), noteikti Azur GC4500. sērijas modeļi (GC4549, GC455x), PerfectCare Powerlife (GC392x), noteikti 5000. sērijas modeļi (DST5030, DST504x), noteikti 3000. sērijas modeļi (DST303x, DST3040), EasySpeed (GC1756, GC1758)

Gludeklis automātiski izslēdzas, kad:
  • tas noteiktu laika periodu atrodas uz gludināšanas virsmas (atkarībā no modeļa tās var būt 2 minūtes vai 30 sekundes; lūdzu, skatiet lietotāja rokasgrāmatu, lai uzzinātu šo laiku attiecīgajam modelim);
  • tas atrodas uz gludekļa pēdas 8 minūtes.

Kad gludeklis ieslēdz automātiskas izslēgšanas (ASO) stāvokli, gludekļa temperatūra samazinās, un gludekļa gatavības indikators sāk mirgot, līdz:
  • gludeklis tiek atvienots no strāvas kontaktligzdas / pilnībā izslēgts;
  • gludeklis tiek pārvietots / pakustināts;
  • gludināšana tiek atsākta.

Kad gludeklis tiek pārvietots / pakustināts, tas atkal sāk uzkarst. Kad gludekļa gatavības indikators beidz mirgot un deg nepārtraukti, gludeklis ir gatavs lietošanai.

Ja iepriekš minētie risinājumi nesniedz atbildes uz jautājumiem, sazinieties ar mums, lai saņemtu turpmāku palīdzību.
Sazinies ar mums

Mēs labprāt jums palīdzēsim

Vai meklējat ko citu?

Atklājiet visas Philips atbalsta iespējas

Mūsu vietni vislabāk var apskatīt, izmantojot jaunāko Microsoft Edge, Google Chrome vai Firefox versiju.