Philips atbalsts

Mana Saeco espreso automāta pagatavotā kafija ir ūdeņaina

Paskelbta 2021-10-04
Iespējami vairāki iemesli, kāpēc Saeco espreso automāts gatavo ūdeņainu kafiju. Iespējamos cēloņus un risinājumus skatiet tālāk.
 
Tas, ka pirmajā espreso automāta lietošanas reizē pagatavotās kafijas ir ūdeņainas, ir pavisam normāli, jo sistēma vēl pielāgojas. Pagatavojiet vēl dažas tasītes kafijas, lai optimizētu kafijas ekstrahēšanu maltās kafijas saspiešanas procesā.
Uzliešanas mezglu ir būtiski izskalot katru nedēļu, jo netīrs uzliešanas mezgla filtrs var pasliktināt ūdens plūsmu un ietekmēt kafijas garšu. 

Lai to iztīrītu, izpildiet tālāk norādītās darbības vai noskatieties instrukciju video. 
1. Izslēdziet automātu un uzgaidiet, līdz tas ir pilnībā izslēdzies un vairs nav dzirdamas nekādas skaņas (tas var aizņemt 15–20 sekundes).
2. Atveriet apkopes vāku un izņemiet uzliešanas mezglu, nospiežot pogu “PUSH” uz labo pusi, turiet to un velciet to ārā uz savu pusi.
3. Izskalojiet uzliešanas mezglu ar remdenu ūdeni un ļaujiet tam nožūt, pirms liekat to atpakaļ
 
Play Pause
Gadījumā, ja iestatījāt dzirnaviņām smalkāku malumu, iespējams, ka iestatīšanas procesā nejauši radās kļūme, tādējādi abi malšanas akmeņi tika iestatīti pārāk tuvu viens otram. Šādā gadījumā malums būs tik smalks, ka tajā neuzsūksies ūdens. 

Lai atrisinātu šo problēmu, vienkārši vēlreiz mainiet maluma iestatījumu uz rupjāku malumu, pagriežot kafijas pupiņu tvertnē esošo regulatoru uz lielāku daudzumu vai lielāku kafijas pupiņu izmēru.
 
Tādi automāta iestatījumi kā aromāta iestatījums, tasītes tilpums, dzirnaviņu iestatījums, var ietekmēt kafijas stiprumu. Mēs iesakām izmēģināt dažādus iestatījumus. 

Piemēram, lai palielinātu intensitāti, varat izvēlēties augstāko aromāta iestatījumu, vidēju tasītes tilpumu un smalkāku kafijas malumu.
 
Atveriet maltās kafijas nodalījuma vāku, lai pārbaudītu, vai to nav nosprostojusi maltā kafija. Ja tā ir, varat atbrīvot šo zonu, veicot tālāk norādītās darbības. 
1. Izslēdziet automātu un uzgaidiet, līdz tas ir pilnībā izslēdzies.
2. Izņemiet no automāta uzliešanas mezglu. 
3. Atveriet maltās kafijas nodalījuma vāku un ievietojiet tajā karotes kātu. 
4. Virziet kātu uz augšu un uz leju, līdz aizsērējumu radījusī maltā kafija izbirst. Ja šie risinājumi nenovērš problēmu, lūdzu, sazinieties ar mums, lai saņemtu turpmāku palīdzību.
 
Play Pause
Sazinies ar mums

Mēs labprāt jums palīdzēsim

Vai meklējat ko citu?

Atklājiet visas Philips atbalsta iespējas

Mūsu vietni vislabāk var apskatīt, izmantojot jaunāko Microsoft Edge, Google Chrome vai Firefox versiju.