Philips atbalsts

Mans Saeco espreso kafijas automāts pienu puto slikti

Paskelbta 2023. gada 27. janvāris
Lai ar Saeco espreso automātu iegūtu pēc iespējas labāku piena putu kvalitāti, izmēģiniet tālāk sniegtos padomus un skatiet tālāk sniegtos piena veidus, ko varat izmantot.
Piena temperatūra var ietekmēt putu kvalitāti. Iesakām vienmēr izmantot aukstu atdzesētu pienu, lai iegūtu lieliskas piena putas.
Lai nepieļautu gaisa ievilkšanu un nodrošinātu ideālu putošanas rezultātu, svarīgi izmantot pietiekami daudz piena. Mēģiniet palielināt piena daudzumu, lai uzlabotu piena putas.
Dažādi piena vai augu valsts piena veidi var radīt dažādu putu daudzumu un kvalitāti. Lai iegūtu biezas, zīdainas piena putas, iesakām izmantot kādu no tālāk norādītajiem piena veidiem:
  • Daļēji nokrejotu govs pienu;
  • Govs pilnpienu;
  • Pienu, kas nesatur laktozi.
  • Augu valsts pienu Piezīme. Izmantojot augu valsts pienu ar atbilstošu taukvielu un olbaltumvielu saturu, tiks iegūtas iespējami labākās biezās putas. Lai to nodrošinātu, pārbaudiet, vai jūsu iecienītais zīmols piedāvā “profesionālo” vai “barista” versiju lielisku piena putu pagatavošanai.
Kad izmantojat piena sistēmu, vienmēr pārliecinieties, vai visas daļas ir tīras (lūdzu, ievērojiet norādes lietotāja rokasgrāmatā vai mūsu BUJ sadaļā, lai tās iztīrītu). 

Vienmēr pievērsiet īpašu uzmanību, kad tīrāt sava kafijas automāta piena kontūra sistēmu. Mēģiniet nepieļaut, ka piens sakalst, jo sakaltušu pienu notīrīt ir grūti.

Rūpīgais tīrīšanai varat izmantot Philips piena kontūra tīrītāju CA6705

Ja ir izmēģināti visi šie padomi, bet Saeco kafijas automāts joprojām neputo pienu, kā paredzēts, lūdzu, sazinieties ar mums, lai saņemtu turpmāku palīdzību.
Sazinies ar mums

Mēs labprāt jums palīdzēsim

Vai meklējat ko citu?

Atklājiet visas Philips atbalsta iespējas

Mūsu vietni vislabāk var apskatīt, izmantojot jaunāko Microsoft Edge, Google Chrome vai Firefox versiju.