1
Philips atbalsts

Mans Saeco espreso kafijas automāts pienu puto slikti

Atjaunots 2021-10-04
Ja jūsu Saeco espreso automāta pagatavoto piena putu kvalitāte ir zemāka, nekā paredzēts, skatiet tālāk sniegtos padomus šīs problēmas pašrocīgai novēršanai.

Piena temperatūra nav pietiekami auksta

Piena temperatūra var ietekmēt putu kvalitāti. Iesakām vienmēr izmantot aukstu atdzesētu pienu, lai iegūtu lieliskas piena putas.

Pietiekams piena daudzums

Lai nepieļautu gaisa ievilkšanu un nodrošinātu ideālu putošanas rezultātu, svarīgi izmantot pietiekami daudz piena. Mēģiniet palielināt piena daudzumu, lai uzlabotu piena putas.

Ieteicamais piena veids

No dažādu veidu piena var iegūt dažādu putu daudzumu un putu kvalitāti. Mēs iesakām izmantot kādu no tālāk norādītiem piena veidiem:
•    daļēji nokrejots govs piens;
• govs pilnpiens;
• piens bez laktozes.

Piena sistēma ir netīra

Kad izmantojat piena sistēmu, vienmēr pārliecinieties, vai visas daļas ir tīras (lūdzu, ievērojiet norādes lietotāja rokasgrāmatā vai mūsu BUJ sadaļā, lai tās iztīrītu). 

Vienmēr pievērsiet īpašu uzmanību, kad tīrāt sava kafijas automāta piena kontūra sistēmu. Mēģiniet nepieļaut, ka piens sakalst, jo sakaltušu pienu notīrīt ir grūti.

Rūpīgais tīrīšanai varat izmantot Philips piena kontūra tīrītāju CA6705

Ja ir izmēģināti visi šie padomi, bet Saeco kafijas automāts joprojām neputo pienu, kā paredzēts, lūdzu, sazinieties ar mums, lai saņemtu turpmāku palīdzību.
Remonts

Mēs labprāt jums palīdzēsim

Vai meklējat ko citu?

Atklājiet visas Philips atbalsta iespējas

Mūsu vietni vislabāk var apskatīt, izmantojot jaunāko Microsoft Edge, Google Chrome vai Firefox versiju.