Philips atbalsts

Nevaru noregulēt Saeco espreso automāta dzirnaviņu iestatījumu

Paskelbta 2021-10-04
Lai regulētu Saeco espreso automāta dzirnaviņu iestatījumu, rīkojieties, kā norādīts tālāk.
Jūs varat regulēt dzirnaviņu iestatījumus ar maluma iestatījumu pogu iekšpusē kafijas pupiņu tvertnes iekšpusē. Atkarībā no kafijas automāta var būt nepieciešama regulēšanas atslēga (iepriekš maltās kafijas kausiņa rokturis).
1.    Novietojiet tasi zem kafijas teknes.
2.    Espreso pagatavošanai nospiediet pogu “Espresso”.
3.    Kad dzirnaviņas sāk malšanu, kafijas automātiem, kam nepieciešams instruments, vispirms uzlieciet dzirnaviņu regulēšanas atslēgu uz pogas (skatiet 1. attēlu), tad nospiediet pogu uz leju un pagrieziet to pa kreisi vai pa labi. Kafijas automātiem, kam instruments nav nepieciešams, varat manuāli nospiest slēdzi un pagriezt to pa kreisi vai pa labi (skatiet 2. attēlu).
4.    Pagrieziet to par vienu pakāpi pa kreisi vai pa labi, lai regulētu iestatījumu. Kafijas automātam būs vai nu skaitļi vai punkti, kas norāda maluma iestatījumu. Mazāks punkts = mazāks daļiņu izmērs. Mazāks skaitlis = mazāku daļiņu izmērs.
5.    Pagatavojiet 2-3 tasītes kafijas, lai sajustu garšas atšķirību. Tas tādēļ, ka SAS (Saeco pielāgošanas sensoram) ir jāveic atbilstošas korekcijas attiecībā uz kafijas dzirnaviņu griešanās laiku, lai nodrošinātu to, ka optimālas espresso tasītes pagatavošanai tiek samalts atbilstošais kafijas daudzums.
Saeco espreso automāta dzirnaviņu iestatījumu regulēšana
Sazinies ar mums

Mēs labprāt jums palīdzēsim

Vai meklējat ko citu?

Atklājiet visas Philips atbalsta iespējas

Mūsu vietni vislabāk var apskatīt, izmantojot jaunāko Microsoft Edge, Google Chrome vai Firefox versiju.