1
Monitori

LCD monitors ar Quantum Dot krāsām

  Lai iegūtu papildinformāciju, lejupielādējiet <a href="https://www.download.p4c.philips.com/files/2/276e6adss_00/276e6adss_00_elr_.pdf" target="_blank">energoefektivitātes marķējums</a>
  Lai iegūtu papildinformāciju, lejupielādējiet energoefektivitātes marķējums

  LCD monitors ar Quantum Dot krāsām

  Spilgtas, reālistiskas krāsas

  Krāsas, kādas nebūsiet redzējis nekad iepriekš. Jaunajā Philips E-line monitorā iebūvēta Quantum Dot tehnoloģija, mūsdienīga nanotehnoloģija, kas atveido vispiesātinātākās un spilgtākās krāsas. Skatīt visas priekšrocības

  Diemžēl šis produkts vairs nav pieejams

Videoklipi

[trigger to render Video Gallery]

Attēli

LCD monitors ar Quantum Dot krāsām

E Line, 27 collas (68, 6 cm), Full HD (1920 x 1080) 276E6ADSS/00 Atrast līdzīgus produktus

Spilgtas, reālistiskas krāsas

elegantā dizainā

 • Quantum Dot Tech izcilas kvalitātes krāsām

  Quantum Dot Tech izcilas kvalitātes krāsām

  Quantum Dot Technology ir novatoriska pusvadītāju nanokristālu tehnoloģija, kas precīzi izstaro gaismu, lai radītu izteiksmīgākus zilos, zaļos un sarkanos toņus. LCD monitori ar Quantum Dot rada dinamisku krāsu diapazonu un attēlo krāsu patieso dabu. Rezultāts ir spilgts, dinamisks un neticami iespaidīgs krāsu atveidojums.

 • Profesionāli krāsu standarti 99% AdobeRGB, 100% sRGB

  Profesionāli krāsu standarti 99% AdobeRGB, 100% sRGB

  Ar profesionālu nozares standarta krāsu modeli 99% Adobe RGB un 100% sRGB krāsu gammas sniedz jums pārliecību par redzamo krāsu viendabīgumu un dabiskumu.

 • IPS-ADS platleņķa tehnoloģija attēlu un krāsu precizitātei

  IPS-ADS platleņķa tehnoloģija attēlu un krāsu precizitātei

  IPS-ADS displejos tiek izmantota mūsdienīga tehnoloģija, kas nodrošina platleņķa 178/178 grādu skatu, sniedzot iespēju skatīt displeju no praktiski jebkura leņķa. Atšķirībā no TN paneļiem IPS-ADS displeji sniedz neticami asus attēlus ar spilgtām krāsām, padarot tos ideāli piemērotus ne tikai fotoattēliem, filmām un tīmekļa pārlūkošanai, bet arī profesionālām lietojumprogrammām, kam nepieciešama krāsu precizitāte un nemainīgs spilgtuma līmenis.

 • 16:9 Full HD displejs dzidriem detalizētiem attēliem

  16:9 Full HD displejs dzidriem detalizētiem attēliem

  Attēla kvalitātei ir būtiska nozīme. Standarta displeji nodrošina kvalitāti, taču jūs vēlaties labāko. Šim displejam ir uzlabota Full HD 1920 x 1080 izšķirtspēja. Spilgtas detaļas apvienojumā ar lielu spilgtumu, neticamu kontrastu un reālistiskām krāsām nodrošina tādu attēlu, kas neatšķiras no realitātes.

 • SmartContrast tumšākiem melnās krāsas līmeņiem

  SmartContrast tumšākiem melnās krāsas līmeņiem

  SmartContrast ir Philips tehnoloģija, kas analizē redzamo saturu un automātiski pielāgo krāsas un kontrolē fona apgaismojuma intensitāti, lai dinamiski uzlabotu kontrastu, tādejādi nodrošinot vislabākās kvalitātes digitālos attēlus un video vai, spēlējot spēles, tumšos toņus. Izvēloties ekonomisko režīmu, kontrasts un fona apgaismojums tiek pielāgots, lai tas vislabāk atbilstu ikdienas biroja lietojumprogrammām un samazinātu elektrības patēriņu.

 • MHL tehnoloģija mobilā satura skatīšanai lielajā ekrānā

  MHL tehnoloģija mobilā satura skatīšanai lielajā ekrānā

  Mobilais augstas izšķirtspējas savienojums (MHL) ir mobilais audio/video interfeiss, lai tieši savienotu mobilos tālruņus un citas portatīvās ierīces ar augstas izšķirtspējas displejiem. Papildu MHL kabelis sniedz iespēju vienkārši pievienot mobilo ierīci ar MHL iespēju šim lielajam Philips MHL displejam un skatīties HD videoklipus ar digitālo skaņu. Tagad jūs ne tikai varat baudīt mobilās spēles, fotoattēlus, filmas vai citas aplikācijas lielajā ekrānā, bet vienlaikus uzlādēt savu mobilo ierīci, lai darbības laikā nekad neizbeigtos enerģija.

 • Mūsdienīga skārienvadība papildina dizainu

  Mūsdienīga skārienvadība papildina dizainu

  Skārienvadība ir inteliģentas, skārienjutīgas ikonas, kas aizstāj izvirzītās pogas un sniedz iespēju lietotājam noregulēt monitoru atbilstoši savām prasībām. Skārienvadība reaģē uz visniecīgāko pieskārienu un piešķir monitoram mūsdienīgu veidolu.

 • SmartImage Lite optimizētu attēla iestatījumu veikšanai

  SmartImage Lite ir ekskluzīva un mūsdienīga Philips tehnoloģija, kas analizē ekrānā attēloto saturu. Atkarībā no izvēlētās opcijas SmartImage Lite dinamiski uzlabo kontrastu, krāsu piesātinājumu un attēlu un video asumu, lai iegūtu displeja veiktspēju – viss reāllaikā, tikai nospiežot pogu.

 • SmartControl Lite: ātrai un vienkāršai displeja regulēšanai

  SmartControl Lite ir nākamās paaudzes 3D ikonu GUI monitora kontroles programmatūra. Tā sniedz lietotājam iespēju precīzi noregulēt lielāko daļu parametru, piemēram, krāsas, spilgtumu, ekrāna kalibrēšanu, multividi, ID pārvaldību u.c. opcijas, izmantojot peli.

Skatīt visas specifikācijas
 • Šim Philips displejam ir MHL sertifikāts. Tomēr, ja gadījumā jūsu MHL ierīce netiek pievienota vai nedarbojas pareizi, skatiet savas MHL ierīces bieži uzdoto jautājumu sadaļu vai sazinieties ar ražotāju. Ierīces ražotāja politika, iespējams, nosaka, ka jums jāiegādājas konkrēta zīmola MHL kabelis vai adapteris
 • Nepieciešama papildu MHL sertificēta mobilā ierīce un MHL kabelis (nav iekļauts). Lūdzu, vaicājiet MHL ierīces izplatītājam, lai uzzinātu par saderību.
 • ErP gaidstāve/enerģijas taupīšana neattiecas uz MHL lādēšanas funkcionalitāti
 • Pilnīgu MHL produktu sarakstu skatiet vietnē www.mhlconsortiun.org
 • "IPS" nosaukums / preču zīme un saistītie tehnoloģiju patenti pieder to attiecīgajiem īpašniekiem.
 • Atbildes laika vērtība ir līdzvērtīga SmartResponse

Nesen skatītie produkti

Jūs, iespējams, interesēs