1
Philips atbalsts

No Philips statīva apģērbu tvaicētāja galviņas pil ūdens

Paskelbta 2023. gada 27. februāris
Ja no Philips statīva apģērbu tvaicētāja galviņas pil ūdens, lūdzu, izlasiet tālāk sniegtos padomus par problēmu novēršanu, lai šo problēmu novērstu.
Piezīme. Tālāk norādītais neattiecas uz modeļiem STE305x un GC62x.

Ierīce nav paredzēta lietošanai horizontālā stāvoklī. Kad tvaicētāja galviņa tiek lietota horizontālā stāvoklī, tvaiks no tvaicētāja galviņas nevar izplūst vienmērīgi un kondensējas tvaika šļūtenē. Tas var izraisīt ūdens pilēšanu no tvaicētāja galviņas.
Kad Philips paliktņa apģērbu tvaicētāja šļūtene salokās U veidā, tajā esošais kondensāts nevar ieplūst atpakaļ ūdens tvertnē, un tas var izraisīt pilēšanu no apģērbu tvaicētāja galviņas.

Šādā gadījumā paceliet tvaicētāja galviņas statīvu, lai vertikāli iztaisnotu šļūteni.  Šādā veidā kondensāts var ieplūst atpakaļ tvertnē.

Tvaika apstrādes sesijas sākumā iestatiet tvaika iestatījumu režīmā MAX. Pēc tam, turiet tvaicētāja galviņu atstatus no apģērba un turiet nospiestu tvaika slēdzi 10 sekundes, lai atbrīvotu sākotnējo ūdens pilienu izplūšanu.
Lūdzu, ņemiet vērā, ka šajā sadaļā minētais risinājums attiecas tikai uz Philips tvaicētājiem ar AirStretch tehnoloģiju (šo tvaicētāju galviņā ir režģis, kā redzams attēlā tālāk).

Ja ilgu laiku izmantojat tvaicētāju ar statīvu, tas var izraisīt ūdens kondensāciju. Ja tā notiek, no galviņas pilēs ūdens.

Lai to novērstu, vispirms ļaujiet tvaicētājam atdzist. Pēc tam izņemiet režģi un piespiediet sausu drānu pret melno virsmu, lai notīrītu ūdens kondensātu.


Vai šie risinājumi nepalīdzēja novērst problēmu? Lūdzu, sazinieties ar mums, lai saņemtu turpmāku palīdzību.
Režģis Philips apģērbu tvaicētājā
Sazinies ar mums

Mēs labprāt jums palīdzēsim

Vai meklējat ko citu?

Atklājiet visas Philips atbalsta iespējas

Mūsu vietni vislabāk var apskatīt, izmantojot jaunāko Microsoft Edge, Google Chrome vai Firefox versiju.