1
Saņemiet tieši jums nepieciešamo atbalstu
Vai meklējat noteiktu risinājumu savam produktam?

No Philips Airfryer ierīces izplūst balti dūmi

Atjaunots 2022-07-05

Balti dūmi no Philips Airfryer var izplūst dažādu iemeslu dēļ. Lūdzu, iepazīstieties ar mūsu palīdzības piedāvājumiem.

Ir gatavots ēdiens ar augstu tauku saturu

Pārtrauciet gatavošanu un veselā saujā virtuves dvieļu uzsūciet eļļu no pannas apakšas vai nolejiet visu lieko eļļu. Pēc tam varat turpināt gatavošanu. Lūdzu, ņemiet vērā, ka balti dūmi nekaitē Philips Airfryer ierīcei un neietekmē gatavošanas rezultātu.
Padoms.
Ja jūs ļoti bieži gatavojat ēdienu ar augstu tauku saturu, varat izmantot uzkodu vāku (HD924x), šļakstu izturīgo vāku (HD962x, HD964x) vai multifunkcionālo grozu (HD921x, HD922x, HD923x, HD953x), lai novērstu dūmus.

Pannā ir palikušas taukainas atliekas no iepriekšējās lietošanas reizes

Pārtrauciet gatavošanu un izņemiet no pannas atliekas. Panna, grozs un sildelements pēc katras lietošanas reizes rūpīgi jānotīra. Taukainas atliekas no iepriekšējās cepšanas reizes var izraisīt baltu dūmu izplūšanu no Airfryer ierīces.

Vieglas sastāvdaļas ir iesūktas sildelementā

Spēcīgās gaisa plūsmas dēļ vieglas sastāvdaļas (piemēram grauzdētas maizes šķēle, dārzeņu vai augļu sloksnītes) var nokļūt pie Philips Airfryer sildelementa. Lūdzu, noņemiet pārtikas produktus no sildelementa, kad ierīce ir atdzisusi.
Padoms.
Lai novērstu dūmošanu, gatavojot vieglus produktus, varat izmantot uzkodu vāku (HD924x), šļakstu izturīgo vāku (HD962x, HD964x) vai multifunkcionālo grozu (HD921x, HD922x, HD923x, HD953x).

Citi jautājumi

Atsauces panti

Mūsu vietni vislabāk var apskatīt, izmantojot jaunāko Microsoft Edge, Google Chrome vai Firefox versiju.