Philips atbalsts

No Philips Airfryer ierīces izplūst balti dūmi

Paskelbta 2023. gada 5. maijs
Ja Philips Airfryer izdala baltus dūmus, lūdzu, skatiet tālāk, lai uzzinātu, kā to vienkārši novērst pašrocīgi.
Ja izmantojat pārtiku ar augstu tauku saturu, lūdzu, pārtrauciet gatavošanu un izmantojiet pilnu sauju virtuves papīra, lai uzsūktu Philips Airfryer pannas apakšā esošo eļļu, vai nolejiet lieko eļļu. Pēc tam varat turpināt gatavošanu.

Ja gatavojat ēdienu ar augstu tauku saturu ļoti bieži, varat izmantot kādu no tālāk norādītajiem piederumiem atkarībā no modeļa:
  • Uzkodu vāks
  • Pret izšļakstīšanos aizsargāts vāks
  • Multifunkcionālais grozs

Piezīme. Balti dūmi nekaitē Philips Airfryer ierīcei vai gatavošanas procesam.
Ja ierīce AirFryer ir aprīkota ar tauku daudzuma samazinātāja piederumu, vienmēr izmantojiet to treknu sastāvdaļu gatavošanas laikā. Šis tauku daudzuma samazinātāja piederums novērsīs baltu dūmu rašanos.

Ja aizmirsāt ievietot tauku daudzuma samazinātāju ierīcē Philips Airfryer pirms ēdiena gatavošanas sākšanas, ielieciet tauku daudzuma samazinātāju pannā un pēc tam turpiniet gatavošanu.
Taukainas atliekas no iepriekšējās cepšanas reizes var izraisīt baltu dūmu izplūšanu no Airfryer ierīces. Šādā gadījumā, lūdzu, pārtrauciet gatavošanu un uzmanīgi izņemiet atliekas no Airfryer pannas. Lai tas vairs neatkārtotos, pēc katras lietošanas rūpīgi iztīriet Philips Airfryer pannu, grozu un sildelementu.
Plānu panējuma gabalu dēļ no ierīces AirFryer var izdalīties balti dūmi. Šādā gadījumā stingri piespiediet panējumu vai garnējumu pārtikas produktiem, lai nodrošinātu, ka tas pielīp pārtikai.
Sildelements atrodas ierīces AirFryer augšdaļas iekšpusē. Spēcīgās gaisa plūsmas dēļ vieglas sastāvdaļas (piemēram, grauzdētas maizes šķēle, dārzeņu vai augļu sloksnītes) var nokļūt pie sildelementa. Lūdzu, notīriet pārtikas produktus no sildelementa, kad ierīce ir atdzisusi.

Piezīme. Lai novērstu dūmus, kad gatavojat vieglas sastāvdaļas, varat izmantot kādu no tālāk norādītajiem piederumiem atkarībā no ierīces AirFryer modeļa.
  • Uzkodu vāks
  • Pret izšļakstīšanos aizsargāts vāks
  • Multifunkcionālais grozs
Vai šie risinājumi neatrisināja problēmu? Lūdzu, sazinieties ar mums, lai saņemtu turpmāku palīdzību.
Sazinies ar mums

Mēs labprāt jums palīdzēsim

Vai meklējat ko citu?

Atklājiet visas Philips atbalsta iespējas

Mūsu vietni vislabāk var apskatīt, izmantojot jaunāko Microsoft Edge, Google Chrome vai Firefox versiju.