Pretkoliku zīdaiņu pudelīšu reklāmkarogs

Radīts barošanai bez pārtraukumiem

Mūsu pretkoliku zīdaiņu pudelītes ar pretkoliku vārsta sistēmu un rievotās tekstūras knupīti ir veidotas tā, lai samazinātu pārtraukumus barošanā un diskomforta sajūtu. Iebūvētais pretkoliku vārsts ielaiž gaisu pudelītē un neļauj tam nokļūt mazuļa vēderā.

Klīniski pierādīts

Par 60 % mazāk niķošanās naktī

Zīdaiņi, kas tiek baroti ar mūsu pretkoliku zīdaiņu pudelītēm, ir mazāk niķīgi nekā zīdaiņi, kuru barošanai tiek izmantotas vadošā konkurenta pudelītes ar vārstiem.

Cieši satverams

Knupītis ir radīts barošanai bez pārtraukumiem

Knupja forma ir veidota tā, lai tas nesaplaktu, ciešam satvērienam un barošanai bez pārtraukumiem.

Vadošais zīmols

Iesaka mammas

Philips Avent ir vadošais mazuļu izstrādājumu zīmols, ko iesaka mammas visā pasaulē¹

Pēdējā iespēja: šī izstrādājums vairs nebūs pieejams

Pēdējā iespēja: šī izstrādājums vairs nebūs pieejams

To aizstās mūsu jaunā Natural Response zīdaiņu pudelīte ar AirFree vārstu, kas ir īpaši veidota, lai novērstu problēmas barošanas laikā, piemēram, kolikas, gāzes un atgrūšanu.

video banner

Pret kolikām

Mazāk gaisa apakšā

Mūsu klīniskie pārbaudītais² pretkoliku vārsts ir izstrādāts tā, lai samazinātu kolikas un gāzes.

Pregnancy+ lietotnes reklāmkarogs

Atbalsts

Iepazīsties ar mūsu Pregnancy+ lietotni

Vai esat gatavi izpētīt interaktīvus attēlus par katru grūtniecības nedēļu? Pievienojies vairāk nekā 50 miljoniem lietotāju un sekojiet līdzi savam iknedēļas progresam.

Compare

Atsauksmes

Klientu apkalpošanas reklāmkarogs

Klientu apkalpošana

Ieteikumi un padomi, piederumi un klientu apkalpošanas atbalsts

Compare

Atrunas

¹ Pamatojoties uz 2017. gada decembra GemSeek tiešsaistes apmierinātības aptauju, kurā piedalījās vairāk nekā 8000 sievietes, kas lieto bērnu kopšanas zīmolu piedāvātos izstrādājumus.
² 2 nedēļu vecumā ar Philips Avent pudelīti barotiem mazuļiem bija mazāk koliku, un naktīs viņi ievērojami mazāk raudāja, salīdzinot ar mazuļiem, kuru barošanai tikai izmantota cita vadošā ražotāja pudelīte.
* 2 nedēļu vecumā ar Philips Avent pudelīti barotiem mazuļiem bija mazāk koliku, un naktīs viņi ievērojami mazāk raudāja, salīdzinot ar mazuļiem, kuru barošanai tikai izmantota cita vadošā ražotāja pudelīte.
* Ir pierādīts, ka knupīša dizains novērš knupīša sakļaušanos un ar to saistīto gaisa norīšanu un barošanas pārtraukumus.
* Kas ir kolikas, un kā tās ietekmē mazuļus? Viens no koliku cēloņiem ir barošanas laikā norītais gaiss, kas rada diskomforta sajūtu mazuļa gremošanas sistēmā. Koliku simptomi ir raudāšana, nemiers.

Mūsu vietni vislabāk var apskatīt, izmantojot jaunāko Microsoft Edge, Google Chrome vai Firefox versiju.