1
Televizori

Philips Smart TV

Vairāk patīkamā

Mūsu iecienītākais  Smart TV

7304 4K LED Android televizors

Saturs pēc jūsu pieprasījuma


• Google Play Store un Philips lietotņu galerija. Vairāk patīkamā

• MI balss vadība. Iebūvēts Google asistents. Darbojas ar Alexa

Atrodiet  to. Skatieties  to. Spēlējiet.


Iegūstiet izvēlēto saturu. Vieglā veidā.

 

Jūsu Philips Smart TV nodrošina jums izvēlēto saturu jebkurā laikā. Skaidras, labi strukturētas izvēlnes atvieglo jūsu iemīļotāko lietojumprogrammu atrašanu un iemīļotāko filmu, raidījumu, spēļu un mūzikas straumēšanu. Sākot no jaunākajiem Netflix oriģinālseriāliem līdz pat jūsu treniņu mūzikas atskaņošanas sarakstam Spotify.

Ar balsi aktivizējama TV tālvadības pults | Smart TV pults

Integrēta Google Palīga funkcija*


Vadiet Philips Android TV™, izmantojot balsi

 

Vēlaties skatīties Netflix vai skatīt laika ziņas? Pasakiet to savam televizoram. Jūs varēsiet skatīt laika ziņas, nepārtraucot izvēlētā satura skatīšanos. Jūs varat vadīt arī visas ar Google Palīgu savietojamās mājas viedierīces. Samazināt apgaismojuma spilgtumu, pat nepieceļoties no dīvāna.

Googlecast Philips TV | TV ar integrētu Google Chromecast funkciju

Integrēta Chromecast ™ funkcija


No jūsu viedierīces uz jūsu viedtelevizoru

 

Izmantojot bezvadu funkciju atlasiet atskaņošanai filmas, mūziku un citu saturu no jūsu klēpjdatora uz Philips Android TV. Vienkārši pieskarieties pie Chromecast ikonas jūsu viedierīcē, lai sāktu straumēt saturu no tūkstošiem atskaņošanas lietojumprogrammu — tostarp Netflix un Youtube.

Philips TV Alexa

Darbojas ar Amazon Alexa*


Jūsu balss darbojas kā pults

 

Jums vairs nav jāmeklē TV pults. Tagad Philips Android TV vadībai ar Alexa iespējotām ierīcēm, piemēram, Amazon Echo, varat izmantot savu balsi. Ieslēdziet TV, pārslēdziet kanālu, pārslēdzieties uz spēļu konsoli un veiciet citas darbības, pateicoties balss asistentam Alexa.

Philips Android TV spēļu režīms

Paplašiniet spēles robežas


Ienāciet spēļu pasaulē

 

Neatkarīgi no tā, vai jūs lejupielādējat vai straumējat, Philips Smart TV sniegs jums iespēju iegremdēties spēļu pasaulē. Intuitīvi veidotās izvēlnes atvieglos mīļāko ierakstu atrašanu un jaunas „klasikas” meklējumus. Ambilight spēļu režīms vēl vairāk uzlabo spēlēšanas pieredzi.  

* Google asistents ir pieejams Philips Android televizoriem, kas darbojas ar Android O (8) vai jaunāku operētājsistēmas versiju. GA ir pieejams noteiktās valodās un valstīs ar angļu valodas – UK, vācu valodas – DE un franču valodas – FR atbalstu no paša sākuma. Atbalstīto valodu / valstu saraksts laika gaitā tiks papildināts. Lai iegūtu jaunāko valodu un valstu atbalsta sarakstu, lūdzu, sazinieties ar mūsu klientu servisu.

*Amazon, Alexa un visi saistītie logotipi ir Amazon.com, Inc. vai tā saistīto uzņēmumu preču zīmes.

Labākie Philips Android televizori

Labākie Philips Saphi Smart televizori

  Vairāk no Philips TV un skaņas    

Ambilight
Iegremdējieties iemīļotākajā saturā

OLED TV
Reālistisks attēls

Soundbars
Katram aizraujošajam brīdim