1
Monitori

LCD monitors

  LCD monitors

  Lieliska Full HD izklaide

  Izbaudiet lielisku veiktspēju, ko nodrošina Philips Full HD displejs ar digitālo TV uztvērēju. HDMI ieeja, USB AV atskaņošana un jaudīgs skanējums padara to par lielisku izvēli. Skatīt visas priekšrocības

  Diemžēl šis produkts vairs nav pieejams

Videoklipi

[trigger to render Video Gallery]

Attēli

LCD monitors

23, 6 collas / 60 cm, Full HD displejs 241TE5LB/00 Atrast līdzīgus produktus

Lieliska Full HD izklaide

ar DTV uztvērēju

 • Full HD LCD ekrāns ar 1920x1080p izšķirtspēju

  Full HD LCD ekrāns ar 1920x1080p izšķirtspēju

  Full HD ekrānam ir 1920x1080p platekrāna izšķirtspēja. Tā ir visaugstākā HD avotu izšķirtspēja, kas nodrošina vislabāko iespējamo attēla kvalitāti. Ekrāns ir pilnībā piemērots nākotnes tehnoloģijām — tiek atbalstīti 1080p signāli no visiem avotiem, ieskaitot Blu-ray un uzlabotām HD spēļu konsolēm. Signālu apstrāde ir būtiski uzlabota, lai atbalstītu šo augstāko signālu kvalitāti un izšķirtspēju. Tas nodrošina izcilus un nepārspējami spilgtus progresīvās skenēšanas attēlus ar košām krāsām.

 • SmartContrast 20000000:1 satriecoši piesātinātām melno toņu detaļām

  SmartContrast 20000000:1 satriecoši piesātinātām melno toņu detaļām

  Jūs vēlaties LCD plakano displeju ar lielāko kontrastu un spilgtākajiem attēliem. Philips mūsdienīgā video apstrāde apvienojumā ar unikāli jutīgu gaismas spilgtuma regulēšanas un sānu apgaismojuma pastiprināšanas tehnoloģiju, nodrošina košus attēlus. SmartContrast palielinās kontrastu ar izcilu melno toņu līmeni un precīzu tumšo nianšu un krāsu atveidojumu. Tas sniedz spilgtu, reālistisku attēlu ar izteiktu kontrastu un košām krāsām.

 • SmartPicture optimizētai displeja izmantošanai

  SmartPicture optimizētai displeja izmantošanai

  SmartPicture ir ekskluzīva Philips tehnoloģija, kas analizē ekrānā attēloto saturu un nodrošina optimizētu displeja veiktspēju. Šis lietotājam pielāgotais interfeiss sniedz iespēju izvēlēties dažādus režīmus, piemēram, Birojs, Attēls, Izklaide, Ekonomisks, u.c. atbilstoši lietojumam. Atkarībā no izvēlētās opcijas SmartPicture dinamiski optimizē kontrastu, krāsu piesātinājumu un attēlu un video asumu, lai iegūtu vislabāko displeja veiktspēju. Ekonomiskā režīma opcija nodrošina ievērojamu enerģijas ekonomiju. Tas viss ir iespējams, tikai nospiežot pogu!

 • HDMI savienojuma atbalsts Full HD izklaidei

  HDMI savienojuma atbalsts Full HD izklaidei

  Ierīcei ar HDMI savienojuma atbalstu ir visa nepieciešamā aparatūra, lai pieņemtu augstas izšķirtspējas multivides interfeisa (HDMI) ievadi. HDMI vads ļauj uztvert augstas kvalitātes digitālos video un audio signālus, kas tiek pārraidīti pa vienu kabeli no personālā datora vai jebkura AV avotu skaita (tostarp televizora pierīcēm, DVD atskaņotājiem un A/V uztvērējiem un video kamerām).

 • LED tehnoloģija dabiskām krāsām

  Baltās LED diodes ir cietvielu ierīces, kas iedegas ātrāk, nodrošinot pilnu spilgtumu un ietaupot ieslēgšanas laiku. LED diodes nesatur dzīvsudrabu, nodrošinot ekoloģisku pārstrādes un atbrīvošanās procesu. LED diodes nodrošina labāku LCD sānu apgaismojuma aptumšošanas kontroli, rezultātā iegūstot īpaši lielu kontrasta koeficientu. Tās nodrošina arī lielisku krāsu atveidojumu, pateicoties nemainīgajam ekrāna spilgtumam.

 • Iebūvēts digitālās TV uztvērējs televizora skatīšanai PC monitorā

  Monitorā iebūvēts digitālās televīzijas uztvērējs, lai saņemtu un attēlotu augstas kvalitātes TV signālus no dažādiem avotiem.

 • USB tiešā atskaņošana video, fotoattēliem un MP3

  USB savienotājs nodrošina piekļuvi JPEG fotoattēliem, MP3 mūzikai un video failiem lielākajā daļā USB atmiņas karšu (USB atmiņas ierīce). Pievienojiet USB ierīci televizora sānu slotā un piekļūstiet multivides saturam, izmantojot ērto ekrāna satura pārlūku. Tagad varat demonstrēt savus videoklipus, fotoattēlus un atskaņot mūziku.

 • SmartSound nosaka perfektu režīmu audio atskaņošanai

  SmartSound sniedz iespēju izvēlēties dažādus režīmus, piemēram, Filma, Spēles, Mūzika, u.c., automātiski aktivizējot iepriekš definētas frekvences, lai pastiprinātu ar funkciju saistīto skaņu

 • HDMI ar EasyLink

  HDMI ir viens kabelis, pa kuru pārraida gan attēla, gan audio signālu no ierīcēm uz televizoru, tādēļ nav jāizmanto vairāki vadi. Tajā tiek pārraidīti nesaspiesti signāli, nodrošinot augstākās kvalitātes savienojumu starp avotu un ekrānu. Izmantojot to kopā ar Philips Easylink, nepieciešama tikai viena tālvadības pults, lai izpildītu lielāko daļu darbību televizorā. Izbaudiet augstas kvalitātes attēlu un skaņu bez lieka jucekļa.

Skatīt visas specifikācijas

Nesen skatītie produkti

Jūs, iespējams, interesēs