Radio pulkstenis

AJ5030/12

Pamostieties labā garastāvoklī

Izbaudiet ērtības, ko sniedz laika projicēšana uz jebkuras virsmas. Padariet attēlu asāku vai pagrieziet, lai tas vienmēr būtu skaidri redzams uz sienas vai griestiem. Šis pulkstenis arī automātiski iestata laiku un piedāvā melodiju, radio vai modinātāja signālu kā modinātāju.

Skatīt visas priekšrocības

Diemžēl šis produkts vairs nav pieejams

Radio pulkstenis

Pamostieties labā garastāvoklī

ar laika projekciju

 • Laika projekcija
 • FM, digitālā regulēšana
 • Divu veidu modinātāja signāls
 • Pulkst. un mod. rezerves barošana
Mostieties, dzirdot mūziku, modinātāju vai radio

Mostieties, dzirdot mūziku, modinātāju vai radio

Sāciet katru dienu lieliski ar paša izvēlētu modinātāja zvanu. Ļaujiet, lai jūs pamodina modinātājs vai melodija — vai izvēlieties savu iecienīto radiostaciju, kas palīdzēs izkļūt no sapņu valstības.

Pakāpeniska modināšana celšanos padara patīkamu

Pakāpeniska modināšana celšanos padara patīkamu

Sāciet dienu ar patīkamu pamošanos, pakāpeniski pieaugot modinātāja signāla skaļumam. Standarta modinātāja signālu skaņas iepriekš iestatītā skaļumā ir vai nu pārāk klusas, lai jūs pamodinātu, vai arī tik skaļas, ka uzrauj jūs sēdus. Izvēlieties pamosties ar iemīļotās mūzikas, radiostacijas vai modinātāja skaņām. Patīkamas modināšanas modinātāja signāla skaļums pakāpeniski pieaug no liegi klusa līdz pietiekami skaļam, tādējādi maigi jūs pamodinot.

Digitālā regulēšana ar iepriekš iestatītām stacijām papildus ērtībai

Digitālā regulēšana ar iepriekš iestatītām stacijām papildus ērtībai

Vienkārši noregulējiet ierīci uz staciju, kuru vēlaties iestatīt kā iepriekšēju iestatījumu, nospiediet un turiet iepriekšējās iestatīšanas pogu, lai saglabātu frekvenci atmiņā. Ar iepriekš iestatītām radiostacijām, ko iespējams saglabāt atmiņā, varat ātri piekļūt savai iecienītajai radiostacijai, katru reizi manuāli nemeklējot vajadzīgo frekvenci.

Divu veidu modinātāja signāls var pamodināt jūs un jūsu partneri atšķirīgā laikā

Divu veidu modinātāja signāls var pamodināt jūs un jūsu partneri atšķirīgā laikā

Philips audio sistēmai ir iespēja iestatīt divus modinātāja laikus. Vienu laiku iestatiet kā savu modinātāja laiku, otru – kā sava partnera modinātāja laiku.

Modinātāja signāla atkārtošana pēc papildu snaudas

Modinātāja signāla atkārtošana pēc papildu snaudas

Lai novērstu aizgulēšanos, Philips radio pulkstenim ir snaudas režīma funkcija. Ja zvana modinātājs un jūs vēlaties vēl mazliet pasnaust, vienkārši vienu reizi nospiediet modinātāja signāla atkārtošanas pogu un turpiniet gulēt. Pēc deviņām minūtēm modinātājs zvanīs atkal. Varat turpināt ik pēc deviņām minūtēm spiest modinātāja signāla atkārtošanas pogu, līdz modinātājs tiks izslēgts.

Izslēgšanās taimeris sniedz iespēju iemigt, klausoties iemīļoto mūziku

Izslēgšanās taimeris sniedz iespēju iemigt, klausoties iemīļoto mūziku

Izslēgšanās taimeris ļauj izlemt, cik ilgi pirms iemigšanas vēlaties klausīties izvēlēto mūziku vai radiostaciju. Vienkārši iestatiet laika limitu (līdz 1 stundai) un izvēlieties radiostaciju, kuru klausīties iemiegot. Iestatītajā laikā Philips radio pulkstenis turpinās skanēt un pēc tam automātiski izslēgsies, aktivizējot energotaupīgu un klusu gaidstāves režīmu. Izslēgšanās taimeris sniedz iespēju aizmigt, klausoties iecienīto radio DJ, nevis skaitot aitas vai raizējoties par iztērētu enerģiju.

Regulējams projekcijas leņķis laika aplūkošanai no jebkuras vietas

Rīkojieties pēc sava prāta ar pulksteni, kas rāda laiku jebkurā jūsu izvēlētā vietā. Pulkstenim ir projektora lampa, kurai ir plašs korpusa leņķis. Šo lampu var regulētu gan horizontāli, gan vertikāli, izmantojot precīzas regulēšanas vadīklas, tādēļ laika attēlojumu varat iestatīt tieši sev vēlamajā vietā - uz sienas, griestiem vai uz kādas mēbeles. Jūs varat uzzināt pareizi laiku, pat nepagriežot galvu, turklāt laika projekcija izskatās vienkārši fantastiski.

Regulējams fokuss asākai laika projekcijai

Iegūstiet projicētus spilgtus laika rādījumus, izmantojot fokusa kontroli. Fokusa kontroli var pielāgot, lai uzturētu skaidru attēla diapazonu no 1 līdz 2,5 m. Skatiet dzidrus un asus projekcijas attēlus, un vienmēr ziniet pareizu laiku.

Apvēršanas funkcija, lai apgrieztu projicēto attēlu

Šis radio pulkstenis projicē laiku uz sienas vai griestiem, kā jums labpatīk. Izmantojot apvēršanas funkciju, uzreiz varat pagriezt projicēto laiku par 180 grādiem, lai to varētu redzēt citā istabas vietā.

Pievienojiet un iestatiet laiku automātiski

Izņemiet pulksteni no kārbas, pievienojiet to, un laiks jau ir iestatīts — automātiski. Gudrais pulkstenis nolasa iepriekš ieprogrammētus datus un iestata pareizu laiku atbilstoši noklusējuma laika zonai. Ja dzīvojat ārpus noklusējuma laika zonas, jums tikai jānospiež laika zonas poga, un pulkstenis atjaunos laiku. Vairs nav jālasa ne rokasgrāmata, ne jādarbojas ar pogām.

Laika un modinātāja nodrošinājums savlaicīgai modināšanai pat elektroapgādes traucējumu gadījumā

Ja elektroapgādē ir traucējumi, šis viedais pulkstenis joprojām uzturēs un saglabās savu uzticamo laika rādījumu un jūsu iestatījumus. Plānotais modinātāja signāls paliek aktīvs arī tad, ja displejs ir izslēgts — to nodrošina iepriekš ievietota baterija. Kad elektroapgāde tiek atjaunota, nav nepieciešams uzregulēt pulksteni vai atkārtoti veikt iestatījumus. Vēl vairāk — pat ja elektroapgāde netiek atjaunota, baterija nodrošina pietiekami daudz enerģijas, lai modinātājs atskanētu iestatītajā modināšanas laikā, tādējādi parūpējoties par to, lai jūs nekad neaizgulētos.

Regulējams displeja spilgtums ērtai apskatei

Regulējams displeja spilgtums sniedz iespēju pielāgot displeju savām vajadzībām.

Tehniskā specifikācija

 • Skaņa

  Izejas jauda (RMS)
  600 mW
  Skaņu sistēma
  Mono
  Skaļuma vadība
  rotācijas
 • Uztvērējs/uztveršana/pārraide

  Uztvērēja joslas
  FM
 • Lietošanas komforts

  Modinātāja signāli
  • 24 stundu modinātāja atiestate
  • Zummera modinātāja signāls
  • Radio modinātāja signāls
  • Modinātāja signāla atkārtošana (snaudas režīms)
  • Izslēgšanās taimeris
  Displeja tips
  4 ciparu displejs
  Pulksteņa uzlabojumi
  Pulksteņa nodrošinājums
  Pulkstenis/versija
  Digitāls
 • Strāvas padeve

  Barošanas avots
  110 – 240 V
  Bateriju skaits
  1
  Rezerves baterijas
  CR2032 (iekļauta)
 • Piederumi

  Iekļautie piederumi
  • AC strāvas vads
  • Lietotāja rokasgrāmata
  • Garantijas sertifikāts
 • Izmēri

  Bruto svars
  0,6  kg
  Iesaiņojuma dziļums
  94  mm
  Produkta dziļums
  136  mm
  Iesaiņojuma augstums
  159  mm
  Iesaiņojuma veids
  D-kaste
  Iesaiņojuma platums
  215  mm
  Produkta platums
  136  mm
  Produkta augstums
  66  mm

Kas ir kārbā?

Citi elementi lodziņā

 • AC strāvas vads
 • Lietotāja rokasgrāmata
 • Garantijas sertifikāts

Ieteiktās preces

Nesen skatītie produkti

Atsauksmes

Mūsu vietni vislabāk var apskatīt, izmantojot jaunāko Microsoft Edge, Google Chrome vai Firefox versiju.