1
Fiksētie tālruņi

Bezvadu tālrunis

  Bezvadu tālrunis

  Bagātīgs funkciju klāsts

  HQ-Sound izcilā skaņas kvalitāte ir iemiesota ergonomiskā un mūsdienīgā dizainā. Ar lielu pilnkrāsu displeju un bagātīgu funkciju klāstu, piemēram, tastatūras apgaismojums, dažādi konfidencialitātes iestatījumi, mazuļu uzraudzības ierīce un automātiskais atbildētājs – šim tālrunim ir viss nepieciešamais. Skatīt visas priekšrocības

  Diemžēl šis produkts vairs nav pieejams

Videoklipi

[trigger to render Video Gallery]

Attēli

Bagātīgs funkciju klāsts

HQ-Sound izcilā skaņas kvalitāte ir iemiesota ergonomiskā un mūsdienīgā dizainā. Ar lielu pilnkrāsu displeju un bagātīgu funkciju klāstu, piemēram, tastatūras apgaismojums, dažādi konfidencialitātes iestatījumi, mazuļu uzraudzības ierīce un automātiskais atbildētājs – šim tālrunim ir viss nepieciešamais. Skatīt visas priekšrocības

Diemžēl šis produkts vairs nav pieejams

Bezvadu tālrunis

30 min automātiskais atbildētājs, 1, 7 collu displejs/balts apgaismojums, Mikrofons ar skaļruni D6051B/51 Atrast līdzīgus produktus

Bagātīgs funkciju klāsts

 • Pilna dubultā atbalss novēršana garantē izdevušos sarunu

  Pilna dubultā atbalss novēršana garantē izdevušos sarunu

  Parastas sarunas laikā vienmēr notiek balsu pārklāšanās. Tagad mūsu pilnā dubultā atbalss novēršanas tehnoloģija nodrošina perfektu dzirdamību, pat runājot vienlaikus.

 • Mazuļa uzraudzības ierīce brīdina, ja mazulim nepieciešama jūsu uzmanība

  Mazuļa uzraudzības ierīce brīdina, ja mazulim nepieciešama jūsu uzmanība

  Saņemiet brīdinājumu, kad mazulim jūs vajag. Vienkārši novietojiet DECT klausuli bērnistabā un saņemiet brīdinājumu savā bāzē vai citā DECT tālrunī (t.i., uz citu fiksētās līnijas numuru) vai mobilo tālruni (ja esat izgājis), kad mazulis sāk raudāt.

 • Zems starojuma līmenis (ECO un ECO+ režīms) un strāvas patēriņš

  Zems starojuma līmenis (ECO un ECO+ režīms) un strāvas patēriņš

  Philips tālruņi ir energoefektīvi un izstrādāti, rūpējoties par apkārtējo vidi. Aktivizējot ECO režīmu, tālruņa starojums tiek samazināts par 60%, un par 95% tālruņa uzlādes laikā. Aktivizējot ECO+ režīmu, starojums tiek samazināts līdz nullei.

 • Atsevišķi novietojama klausule ar skaļruni brīvroku zvanu veikšanai

  Atsevišķi novietojama klausule ar skaļruni brīvroku zvanu veikšanai

  Brīvroku režīmā tiek izmantots iebūvēts skaļrunis, lai pastiprinātu zvanītāja balsi, un zvana laikā var runāt un klausīties, neturot tālruni pie auss. Tas ir īpaši noderīgi, ja vēlaties, lai sarunu dzird citi vai lai vienlaikus veiktu vairākas darbības.

 • HQ-Sound: augstas kvalitātes akustika nepārspējamam skanējumam

  HQ-Sound: augstas kvalitātes akustika nepārspējamam skanējumam

  Philips bezvadu tālruņi ar HQ-Sound. Mūsu gadu desmitiem uzkrātā pieredze, radītās Hi-Fi audioierīču inovācijas un kvalitatīvās austiņas garantē dzidru skaņu DECT tālruņos. Lai vēl vairāk uzlabotu skaņas kvalitāti, mūsu skaņas inženieri un arhitekti ir padomājuši par vissīkākajām niansēm — kvalitatīviem komponentiem, digitālā signāla apstrādi, precīzu akustikas dizainu, uzlabotu pārbaudi un regulēšanu. Līdz ar to tiek iegūta dzidra, skaidra un autentiska skaņa. Tik labs un dabisks skanējums, gluži kā klausoties klātienē.

 • Taustiņu izgaismojums, lai varētu lietot tālruni arī tumšā telpā

  Taustiņu izgaismojums, lai varētu lietot tālruni arī tumšā telpā

  Maigi dzeltens apgaismojums atvieglo lasīšanu pie neliela apgaismojuma un naktī.

 • Privātuma iestatījumi: zvanu aizliegšana, klusais režīms ar filtrēšanu

  Privātuma iestatījumi: zvanu aizliegšana, klusais režīms ar filtrēšanu

  Vai augsti vērtējat savu privātumu un klusumu mājās? Vienkārši atspējojiet zvana signālu noteiktā laikā, lai baudītu mieru un klusumu. Papildu filtrēšanas funkcija sniedz iespēju ieslēgt zvana signālu jebkuram no tālruņu grāmatas izvēlētam numuram, lai jūs varētu sasniegt tikai vēlamās personas. Izmantojot zvanu aizliegšanas funkciju, varat izvairīties no lieliem tālruņa rēķiniem, bloķējot zvanus uz noteiktiem numuriem, uz numuriem, kas sākas ar noteiktiem cipariem, piemēram, maksas numuriem, vai numuriem ar noteiktiem valsts kodiem.

 • Līdz pat 30 min ilgs ziņojums automātiskajā atbildētājā

  Līdz pat 30 min ilgs ziņojums automātiskajā atbildētājā

  Ar līdz 30 min ilgu ierakstīšanas laiku nekad nepalaidīsiet garām svarīgu ziņojumu.

 • Rezerves barošanas režīms sniedz iespēju izmantot tālruni strāvas pārtraukuma laikā

  Rezerves barošanas režīms sniedz iespēju izmantot tālruni strāvas pārtraukuma laikā

  Ja jūsu dzīves vietā novērojami bieži strāvas padeves pārtraukumi, jūs novērtēsiet rezerves barošanas režīmu. Tas sniedz iespēju veikt un saņemt zvanus pat bez ārējas strāvas padeves. Vienkārši ievietojiet klausuli bāzē un veiciet un saņemiet zvanus, izmantojot mikrofona režīmu. Klausules lādējamā baterija nodrošina bāzes stacijas enerģijas padevi. Ja jums ir vairākas klausules, vienkārši atstājiet vienu klausuli uz bāzes, bet otru izmantojiet sarunām parastajā režīmā.

 • MySound profili, kas atbilst jūsu skaņas vēlmēm

  MySound profili, kas atbilst jūsu skaņas vēlmēm

  Teicams skanējums ir subjektīvs, un katram klausītājam ir savas klausīšanās vēlmes. Tehnoloģija MySound piešķir personisku nokrāsu katrai sarunai, ļaujot izvēlēties savām skanējuma vēlmēm vispiemērotāko audioprofilu: skaidrs (Clear) - balsis ir dzidrākas un skaidrākas; maigs (Soft) - draudzīgākiem un maigākiem toņiem; silts (Warm) - balsis skan patīkami un sirsnīgi.

 • Liela kontrasta 4,3 cm (1,7 collu) TFT krāsu displejs

  Liela kontrasta 4,3 cm (1,7 collu) TFT krāsu displejs
 • Sarunu laiks līdz 18 stundām

  Sarunu laiks līdz 18 stundām
Skatīt visas specifikācijas

Nesen skatītie produkti

Jūs, iespējams, interesēs