1
Fiksētie tālruņi

Bezvadu tālrunis

  Bezvadu tālrunis

  Pārliecināta izsmalcinātība

  Izsmalcināts dizains un liela veiktspēja Philips D630 bezvadu tālrunī ar lielu krāsu displeju, privātuma iestatījumiem, mazuļa uzraudzības ierīci un citām funkcijām. HQ-Sound nodrošina satriecošu skaņas reprodukciju skaidrām sarunām. Skatīt visas priekšrocības

Videoklipi

[trigger to render Video Gallery]

Attēli

Bezvadu tālrunis

4, 6 cm/1, 8 collu TFT krāsu displejs, Klausule ar skaļruni D6301B/53 Atrast līdzīgus produktus

Pārliecināta izsmalcinātība

 • Zvanītāja ID, lai jūs vienmēr varētu zināt, kurš zvana*

  Zvanītāja ID, lai jūs vienmēr varētu zināt, kurš zvana*

  Dažreiz pirms atbildēt uz zvanu ir noderīgi zināt, kurš zvana. Zvanītāja ID noteikšanas funkcija ļauj to noskaidrot.

 • Zems starojuma līmenis (ECO un ECO+ režīms) un strāvas patēriņš

  Zems starojuma līmenis (ECO un ECO+ režīms) un strāvas patēriņš

  Philips tālruņi ir energoefektīvi un izstrādāti, rūpējoties par apkārtējo vidi. Aktivizējot ECO režīmu, tālruņa starojums tiek samazināts par 60%, un par 95% tālruņa uzlādes laikā. Aktivizējot ECO+ režīmu, starojums tiek samazināts līdz nullei.

 • Melnais saraksts, anonīmi zvani, klusuma režīms, zvanu aizliegšana

  Melnais saraksts, anonīmi zvani, klusuma režīms, zvanu aizliegšana

  Melnais saraksts ierobežo zvanu saņemšanu no noteiktiem numuriem vai numuriem, kas sākas ar noteiktiem cipariem. Varat bloķēt 4 numuru kopas. Anonīmie zvani ierobežo ienākošos zvanus ar apslēptiem numuriem, ko dažreiz izmanto telemārketingā. Tālrunis nezvanīs, lai jūs netraucētu. Izmantojot klusuma režīmu, varat izslēgt zvana signālu noteiktā laikā, lai baudītu mieru un klusumu. Izmantojot zvanu aizliegšanu, varat izvairīties no lieliem tālruņa rēķiniem, bloķējot zvanus uz noteiktiem numuriem, kas sākas ar noteiktiem cipariem (piemēram, maksas numuriem).

 • Atsevišķi novietojama klausule ar skaļruni brīvroku zvanu veikšanai

  Atsevišķi novietojama klausule ar skaļruni brīvroku zvanu veikšanai

  Brīvroku režīmā tiek izmantots iebūvēts skaļrunis, lai pastiprinātu zvanītāja balsi, un zvana laikā var runāt un klausīties, neturot tālruni pie auss. Tas ir īpaši noderīgi, ja vēlaties, lai sarunu dzird citi vai lai vienlaikus veiktu vairākas darbības.

 • HQ-Sound: augstas kvalitātes akustika nepārspējamam skanējumam

  HQ-Sound: augstas kvalitātes akustika nepārspējamam skanējumam

  Philips bezvadu tālruņi ar HQ-Sound. Mūsu gadu desmitiem uzkrātā pieredze, radītās Hi-Fi audioierīču inovācijas un kvalitatīvās austiņas garantē dzidru skaņu DECT tālruņos. Lai vēl vairāk uzlabotu skaņas kvalitāti, mūsu skaņas inženieri un arhitekti ir padomājuši par vissīkākajām niansēm — kvalitatīviem komponentiem, digitālā signāla apstrādi, precīzu akustikas dizainu, uzlabotu pārbaudi un regulēšanu. Līdz ar to tiek iegūta dzidra, skaidra un autentiska skaņa. Tik labs un dabisks skanējums, gluži kā klausoties klātienē.

 • MySound profili, kas atbilst jūsu skaņas vēlmēm

  MySound profili, kas atbilst jūsu skaņas vēlmēm

  Teicams skanējums ir subjektīvs, un katram klausītājam ir savas klausīšanās vēlmes. Tehnoloģija MySound piešķir personisku nokrāsu katrai sarunai, ļaujot izvēlēties savām skanējuma vēlmēm vispiemērotāko audioprofilu: skaidrs (Clear) - balsis ir dzidrākas un skaidrākas; maigs (Soft) - draudzīgākiem un maigākiem toņiem; silts (Warm) - balsis skan patīkami un sirsnīgi.

 • Trīs lauku ieraksti, lai piešķirtu 3 numurus vienai kontaktpersonai

  Trīs lauku ieraksti, lai piešķirtu 3 numurus vienai kontaktpersonai

  Mūsdienās lielākajai daļai cilvēku ir vairāki kontakttālruņi. Mūsu kontaktu saraksts padara vienkāršāku tālruņa kontaktu pārvaldību. Vienkārši saglabājiet trīs tālruņa numurus līdz 100 kontaktiem trīs dažādos laukos mājām, darbam vai mobilajam tālrunim.

 • Līdz 18 stundām ilgs sarunu laiks ar vienu uzlādi

  Līdz 18 stundām ilgs sarunu laiks ar vienu uzlādi
 • Mazuļa uzraudzības ierīce brīdina, ja mazulim nepieciešama jūsu uzmanība

  Saņemiet brīdinājumu, kad mazulim jūs vajag. Vienkārši novietojiet DECT klausuli bērnistabā un saņemiet brīdinājumu savā bāzē vai citā DECT tālrunī (t.i., uz citu fiksētās līnijas numuru) vai mobilo tālruni (ja esat izgājis), kad mazulis sāk raudāt.

 • Piešķiriet zvana signālu noteiktai kontaktpersonai

  Piešķiriet īpašu zvana signālu svarīgai personai savā dzīvē. Jūs tiksiet īpaši brīdināts, saņemot zvanu no šīs personas. Iespējams piešķirt atvēlētus zvana signālus līdz 9 dažādām kontaktpersonām vai kontaktpersonu grupām.

Skatīt visas specifikācijas
 • *Šai funkcijai nepieciešams papildu zvanītāja ID pakalpojuma abonements. Lūdzu, sazinieties ar vietējo tīkla operatoru, lai uzzinātu detalizētu informāciju.

Nesen skatītie produkti

Jūs, iespējams, interesēs