1
Mājas audio

iPod/iPhone/iPad dokstacija

  iPod/iPhone/iPad dokstacija

  Pamostieties

  Šī stilīgā Philips DC291/12 dokstacija ļauj klausīties mūziku no iPod/iPhone/iPad ar bagātīgu un skaidru skaņu. Atskaņojiet un uzlādējiet savu ierīci vienlaikus, vai izmantojiet kā modinātājpulksteni, lai pamostos, klausoties iecienīto mūziku vai radio staciju. Skatīt visas priekšrocības

  Diemžēl šis produkts vairs nav pieejams

Videoklipi

[trigger to render Video Gallery]

Attēli

Pamostieties

Šī stilīgā Philips DC291/12 dokstacija ļauj klausīties mūziku no iPod/iPhone/iPad ar bagātīgu un skaidru skaņu. Atskaņojiet un uzlādējiet savu ierīci vienlaikus, vai izmantojiet kā modinātājpulksteni, lai pamostos, klausoties iecienīto mūziku vai radio staciju. Skatīt visas priekšrocības

Diemžēl šis produkts vairs nav pieejams

Pamostieties

Dokstacija: atskaņojiet un uzlādējiet

 • Darba dienas/brīvdienu modinātāja iestatījums, lai atbilstu jūsu dzīvesveidam

  Darba dienas/brīvdienu modinātāja iestatījums, lai atbilstu jūsu dzīvesveidam

  Izstrādāts, domājot par mūsdienu dzīvesstilu. Šim radio pulkstenim ir dubults modinātājs, kas ļauj iestatīt atšķirīgus modinātāja laikus darba dienām un brīvdienām vai iestatīt atšķirīgus iestatījumus pāriem. Modinātāja iestatījumus var pielāgot tiem pašiem modinātāja laikiem visai nedēļai no pirmdienas līdz piektdienai. Vai arī varat iestatīt modinātāju agri no rīta darba dienās no pirmdienas līdz piektdienai, bet vēlākam laikam sestdienās un svētdienās. Neatkarīgi no izvēlētā varianta šīs ērtās funkcijas ļauj izvairīties no jucekļa, kad jāiestata atšķirīgi modinātāja laiki katru vakaru.

 • 10 W RMS kopējā izejas jauda

  10 W RMS kopējā izejas jauda

  RMS ir signāla efektīvā vērtība, kas ir audio jaudas tipisks raksturlielums jeb elektroenerģija, kādu skandas saņem no skaņas pastiprinātāja un ko mēra vatos. Elektroenerģijas daudzums, kādu saņem skanda, un skandas jutība nosaka ģenerēto skaņas jaudu. Būtībā pastiprinātājus ierobežo elektroenerģija, kādu tie var pastiprināt, savukārt skaļruņus – elektroenerģija, kādu tie var pārveidot skaņas enerģijā, neizkropļojot audio signālu. Jo lielāka jauda vatos, jo spēcīgāka ir skaļruņa atskaņotā skaņa.

 • Alumīnija korpuss kvalitatīvam izskatam un sajūtai

  Alumīnija korpuss kvalitatīvam izskatam un sajūtai

  Lieta alumīnija korpuss ir viegls un spēj izturēt paaugstinātu temperatūru, nodrošina lielu izturību un nelokāmību, kā arī teicamu izturību pret koroziju.

 • Digitālā regulēšana ar iepriekš iestatītām stacijām papildus ērtībai

  Digitālā regulēšana ar iepriekš iestatītām stacijām papildus ērtībai

  Vienkārši noregulējiet ierīci uz staciju, kuru vēlaties iestatīt kā iepriekšēju iestatījumu, nospiediet un turiet iepriekšējās iestatīšanas pogu, lai saglabātu frekvenci atmiņā. Ar iepriekš iestatītām radiostacijām, ko iespējams saglabāt atmiņā, varat ātri piekļūt savai iecienītajai radiostacijai, katru reizi manuāli nemeklējot vajadzīgo frekvenci.

 • MP3 saite portatīvai mūzikas atskaņošanai

  MP3 saite portatīvai mūzikas atskaņošanai

  MP3 saites savienojuma iespēja ļauj tieši atskaņot MP3 saturu no portatīviem multivides atskaņotājiem. MP3 saite ne tikai nodrošina priekšrocību baudīt iecienīto mūziku audio sistēmas lieliskajā skaņas kvalitātē, bet ir arī ārkārtīgi parocīga, jo ir tikai jāsavieno portatīvais MP3 atskaņotājs ar audio sistēmu.

 • Atskaņojiet un uzlādējiet iPod/iPhone/iPad

  Atskaņojiet un uzlādējiet iPod/iPhone/iPad

  Baudiet savu iemīļoto MP3 mūziku iPod/iPhone/iPad uzlādes laikā! Dokstacija dod iespēju pievienot portatīvo ierīci tieši Philips sistēmai, lai jūs varat klausīties savu iemīļoto mūziku augstākajā kvalitātē. Atskaņošanas laikā tiek uzlādēts arī iPod/iPhone/iPad, lai jūs varat baudīt mūziku un neraizēties par to, ka portatīvā atskaņotāja baterija izlādēsies. Sistēma automātiski uzlādē portatīvo ierīci, kamēr tā ir ievietota dokstacijā.

 • Pakāpeniska modināšana celšanos padara patīkamu

  Pakāpeniska modināšana celšanos padara patīkamu

  Sāciet dienu ar patīkamu pamošanos, pakāpeniski pieaugot modinātāja signāla skaļumam. Standarta modinātāja signālu skaņas iepriekš iestatītā skaļumā ir vai nu pārāk klusas, lai jūs pamodinātu, vai arī tik skaļas, ka uzrauj jūs sēdus. Izvēlieties pamosties ar iemīļotās mūzikas, radiostacijas vai modinātāja skaņām. Patīkamas modināšanas modinātāja signāla skaļums pakāpeniski pieaug no liegi klusa līdz pietiekami skaļam, tādējādi maigi jūs pamodinot.

 • Automātiska pulksteņa sinhronizēšana ar dokotu iPod/iPhone/iPad

  Automātiska pulksteņa sinhronizēšana ar dokotu iPod/iPhone/iPad

  Pievienojot un dokojot šī dokstacija automātiski sinhronizēs pulksteni ar jūsu iPod/iPhone/iPad dažu sekunžu laikā. Ar šo ērto funkciju laiks nav jāiestata manuāli.

 • Ievietojiet dokstacijā iPod/iPhone, pat ar ietvaru

  Ievietojiet dokstacijā iPod/iPhone, pat ar ietvaru

  Atjautīgi konstruētajā dokstacijas portā ar atsperi bez grūtībām var ievietot jebkuru iPod vai iPhone bez īpašiem adapteriem. Turklāt tas darbojas pat tad, ja ierīce ir savā aizsargietvarā - ievietojiet dokstacijā iPod vai iPhone tādu, kāds tas ir. Tagad varat baudīt mūziku bez jebkādām rūpēm.

 • Pamostieties, klausoties iPod/iPhone/iPad mūziku vai radio

  Pamostieties, klausoties iecienīto mūziku. Izvēlieties iecienīto radio staciju vai maigas melodijas no iPod/ iPhone/iPad un piešķiriet saviem rītiem citu sajūtu. Pulkstenis sāk atskaņot izvēlēto mūziku klusi, pakāpeniski palielinot skaļumu, līdz tiek sasniegts izvēlētais skaļuma līmenis. Tagad varat kontrolēt savu pamošanos un pareizi sākt katru dienu.

Skatīt visas specifikācijas

Nesen skatītie produkti

Jūs, iespējams, interesēs