1
Portatīvs audio

Fidelio

Philips Fidelio

Primo bezvadu dokstacijas skaļrunis

  Philips Fidelio

  Primo bezvadu dokstacijas skaļrunis

  Izbaudi patiesu precizitāti

  Philips Fidelio Primo ir iespēja piekļūt tam, ko uzskatāt par vērtīgāko mūzikā. Šie skaļruņi nodrošina tīru un autentisku skanējumu. Tie ir aprīkoti ar AirPlay un sniedz iespēju atskaņot mūziku no iPod Touch, iPhone, iPad un iTunes bezvadu tīklā. Skatīt visas priekšrocības

  Diemžēl šis produkts vairs nav pieejams

Videoklipi

[trigger to render Video Gallery]

Attēli

Izbaudi patiesu precizitāti

Philips Fidelio Primo ir iespēja piekļūt tam, ko uzskatāt par vērtīgāko mūzikā. Šie skaļruņi nodrošina tīru un autentisku skanējumu. Tie ir aprīkoti ar AirPlay un sniedz iespēju atskaņot mūziku no iPod Touch, iPhone, iPad un iTunes bezvadu tīklā. Skatīt visas priekšrocības

Diemžēl šis produkts vairs nav pieejams

Fidelio Primo bezvadu dokstacijas skaļrunis

ar AirPlay DS9100W/10 Atrast līdzīgus produktus

Izbaudi patiesu precizitāti

Pārņemti ar skaņu

 • Audiofīlu kvalitātes augstfrekvenču skaļrunis sniedz pilnu augstas kvalitātes skaņu

  Audiofīlu kvalitātes augstfrekvenču skaļrunis sniedz pilnu augstas kvalitātes skaņu

  Divvirzienu sistēma ar gredzenveida izstarotāja augsto frekvenču skaļruni, ko izmanto lielākajā daļā augstas kvalitātes audiofīlu ierīcēs. Diafragma nerada viltus rezonansi, sasniedzot frekvences reakciju līdz 40 kHz. Apvienojumā ar lielisku dinamiku un zemu kropļojumu līmeni šī tehnoloģija ļoti precīzi atklāj smalkākās mūzikas nianses.

 • SoundCurve augstākās kvalitātes kristāldzidrai skaņai

  SoundCurve augstākās kvalitātes kristāldzidrai skaņai

  Philips dokstacijas skaļruņu pārdomāti izstrādātais izliektais aizmugures pārsegs veido ļoti efektīvu akustisko konstrukciju, kas sekmē skaņas atveidi. Tā tīrais izliekums pastiprina skaļruņa korpusa izturību, ievērojami samazinot iekšējo rezonansi un likvidējot vibrāciju un skaņas izkropļojumus. Jūs varat baudīt augstākās kvalitātes kristāldzidro skaņu no satriecoša izskata skaļruņiem.

 • Nevainojama digitālā apstrāde nevainojamam signālam no audio ķēdes

  Nevainojama digitālā apstrāde nevainojamam signālam no audio ķēdes

  Lielākā daļa dokstacijas skaļruņu izmanto iPod, iPhone vai iPad analogo izvadi, pēc tam to pārvērš atpakaļ digitālajā signālā, radot papildu troksni un detaļu zudumu. Izmantojot atskaņotāja digitālo izvadi, skaļrunis saglabā mūzikas vienoto struktūru, radot augstāku signāla un trokšņa attiecību un labāku izšķirtspēju.

 • FullSound uzlabo skaņas detalizāciju bagātīgai un spēcīgai skaņai

  FullSound uzlabo skaņas detalizāciju bagātīgai un spēcīgai skaņai

  Philips patentētā FullSound tehnoloģija izmanto jaunākās paaudzes digitālo signāla apstrādi, lai precīzi pastiprinātu mūzikas atveidojumu. Mūzikas saturs tiek dinamiski analizēts un optimizēts, lai jūs varētu izbaudīt mūziku ar precīzām detaļām un siltu skaņu.

 • Zemās frekvences pastiprināšanas konstr. dziļai, precīzai zemfr. skaņas atveidei

  Zemās frekvences pastiprināšanas konstr. dziļai, precīzai zemfr. skaņas atveidei

  Zemās frekvences pastiprināšanas akustiskā tehnoloģija izmanto zemfr. skaņas kanālu, kas noregulēts atbilstoši skaļruņa kārbas akustiskajam tilpumam, lai atveidotu dziļu zemās frekvences skaņu no kompakta korpusa. Rūpīgi izstrādātais profila zemfr. skaņas kanāls uzlabo gaisa plūsmu un nodrošina dziļu un iespaidīgu zem.fr. skaņu, pat lielā skaļumā, samazinot gaisa turbulenci, kas var radīt kropļojumus.

 • Straumējiet mūziku ar AirPlay bezvadu tehnoloģiju

  Straumējiet mūziku ar AirPlay bezvadu tehnoloģiju

  AirPlay dod iespēju straumēt visu iTunes mūzikas kolekciju uz Fidelio dokstacijām. Tas bezvadu savienojuma veidā atskaņo mūziku no iTunes programmas jūsu datorā, iPhone, iPad vai iPod Touch – uz jebkuru ar AirPlay nodrošinātu skaļruni jūsu mājās. Viss, kas jums ir jāizdara ir jānodrošina, lai skaļruņi būtu pievienoti Wi-Fi tīklam. Tāpat AirPlay ļauj veikt atskaņošanu vienlaicīgi ikvienā skaļrunī katrā istabā. Nodrošiniet, ka jūsu iemīļotās melodijas seko jums, lai arī uz kuru istabu jūs dotos.

 • Lietojumprogramma SoundStudio pilnvērtīgai audio iestatījumu kontrolei

  Lietojumprogramma SoundStudio pilnvērtīgai audio iestatījumu kontrolei

  Atskaņojiet mūziku atbilstoši savām vēlmēm. SoundStudio ļauj jums pilnvērtīgi kontrolēt mūzikas atskaņošanu. Programma sniedz iespēju mainīt katru skaņas detaļu, izmantojot tikai iPhone, ar intuitīvām un vienkāršām vadīklām. Tagad varat pielāgot, regulēt un radīt vēlamo skaņas pieredzi, atskaņojot savas iecienītās dziesmas. SoundStudio arī sniedz iespēju klausīties tūkstošiem interneta radiostaciju visā pasaulē, vēl vairāk paplašinot jūsu mūzikas pieredzi.

 • 100 W RMS kopējā izejas jauda

  100 W RMS kopējā izejas jauda

  RMS ir signāla efektīvā vērtība, kas ir audio jaudas tipisks raksturlielums jeb elektroenerģija, kādu skandas saņem no skaņas pastiprinātāja un ko mēra vatos. Elektroenerģijas daudzums, kādu saņem skanda, un skandas jutība nosaka ģenerēto skaņas jaudu. Būtībā pastiprinātājus ierobežo elektroenerģija, kādu tie var pastiprināt, savukārt skaļruņus – elektroenerģija, kādu tie var pārveidot skaņas enerģijā, neizkropļojot audio signālu. Jo lielāka jauda vatos, jo spēcīgāka ir skaļruņa atskaņotā skaņa.

 • Bezkontakta sensors aktivizē vadības paneli ar aizmugurgaismojumu

  Bezkontakta sensors aktivizē vadības paneli ar aizmugurgaismojumu

  Vairums augstākās kategorijas audiofīlo ierīču ļauj displejam izslēgties, lai mūzikas baudījums būtu pilnīgs, novirzot enerģiju skaņas reproducēšanai. Ar bezkontakta sensora funkciju jūs varat baudīt arī šo priekšrocību. Paejiet nost no ierīces, un izgaismotie funkciju taustiņi automātiski nodziest. Tuvinot roku, funkciju taustiņi atkal iedegas, un jūs varat kontrolēt mūziku bez lieka satraukuma.

Skatīt visas specifikācijas

Nesen skatītie produkti

Jūs, iespējams, interesēs