1
Elektriskās zobu birstes

Sonicare

Philips Sonicare ProtectiveClean 4300

Sonic elektriskā zobu birste

  Philips Sonicare ProtectiveClean 4300

  Sonic elektriskā zobu birste

  Baltāki zobi. Saudzīga tīrīšana.

  Izjūtiet atšķirību, pateicoties saudzīgai tīrīšanai ar spiediena sensoru, kas padara zobus baltākus 1 nedēļas laikā. Skatīt visas priekšrocības

Videoklipi

[trigger to render Video Gallery]

Attēli

Sonicare ProtectiveClean 4300 Sonic elektriskā zobu birste

Iebūvēts spiediena sensors, 1 tīrīšanas režīms, 1 BrushSync funkcija HX6848/92 Atrast līdzīgus produktus

Baltāki zobi. Saudzīga tīrīšana.

Baltāki zobi tikai 1 nedēļas laikā.

 • Padara zobus baltākus tikai vienas nedēļas laikā

  Padara zobus baltākus tikai vienas nedēļas laikā

  Uzlieciet W2 Optimal White birstes uzgali un notīriet aplikumu un padariet savu smaidu žilbinoši baltu. Birstes uzgaļa centrālajā daļā blīvi izvietotie sariņi noņem aplikumu un ir klīniski pierādīts, ka tas spēj padarīt zobus baltākus tikai vienas nedēļas laikā.

 • Uzlabo smaganu veselību tikai 2 nedēļās

  Uzlabo smaganu veselību tikai 2 nedēļās

  InterCare sukas uzgalim ir īpaši gari, blīvi izvietoti augstas kvalitātes sariņi, kas piekļūst aplikumam dziļi zobu starpās. Ir klīniski pierādīts, ka šis uzgalis samazina smaganu asiņošanu un iekaisumu tikai divu nedēļu laikā.

 • Viegls atgādinājums tīrīt maigi un saudzīgi

  Viegls atgādinājums tīrīt maigi un saudzīgi

  Pacienti var pat nepamanīt, ka tīra zobus ar pārmērīgu spēku, bet to pamanīs viņu zobu birste. Līdzko uz smaganām tiks izdarīts pārmērīgs spiediens, zobu birste ar skaņas signālu aicinās spiedienu samazināt.

 • Plombes, kroņi vai jutīgas zonas? Nav pamata uztraukumiem.

  Plombes, kroņi vai jutīgas zonas? Nav pamata uztraukumiem.

  Varat būt pārliecināts, ka zobu tīrīšana ir droša — Philips sonic tehnoloģija ir piemērota lietošanai breketēm, plombēm, kroņiem un venīriem, un tā palīdz novērst kariesa veidošanos un uzlabo smaganu veselību.

 • Dinamiskā tīrīšana iztīra zobu starpas

  Dinamiskā tīrīšana iztīra zobu starpas

  Jūsu Sonicare birstes uzgalis un rokturis ir lieliska komanda. Uzlabotā Sonic tehnoloģija nodrošina nepārspējamu tīrīšanas rezultātu. Vibrācijas zobu birstes rokturī nodrošina līdz pat 62 000 kustību minūtē, kas saputo zobu pastu maigi attīrošos burbuļos, ļaujot tiem iespiesties dziļi zobu starpās un gar smaganu līniju, garantējot efektīvu tīrīšanu.

 • Zobu birstes uzgaļi maksimālam rezultātam un pacientu labsajūtai

  Zobu birstes uzgaļi maksimālam rezultātam un pacientu labsajūtai

  Visi zobu birstes uzgaļi ar laiku nolietojas. Philips tam ir radis risinājumu — viedā birstes uzgaļu atpazīšanas tehnoloģija nosaka, cik ilgi pacients ir lietojis konkrēto uzgali, kā arī to, cik spēcīgi ar to ir tīrīts. Kad būs pienācis laiks veikt uzgaļa nomaiņu, rokturī iedegsies gaismiņa un atskanēs īss skaņas signāls. Tādējādi pacienti var būt pārliecināti, ka birstes uzgalis vienmēr ir vislabākajā darba kārtībā.

 • Aicinājums tīrīt zobus rūpīgi

  Aicinājums tīrīt zobus rūpīgi

  Philips QuadPacer tehnoloģija palīdz pacientiem tīrīt katru mutes dobuma zonu tieši tik ilgi, cik tas būtu ieteicams, savukārt viedais taimeris informē, kad ir pagājušas ieteicamās zobu tīrīšanas divas minūtes.

 • Savieno viedo zobu birstes rokturi ar viedajiem uzgaļiem

  Savieno viedo zobu birstes rokturi ar viedajiem uzgaļiem

  Tehnoloģija ar mikročipu nosaka izmantoto gudru zobu birstes uzgali un sinhronizē to ar gudro zobu birstes rokturi. Gudrais rokturis un gudrie uzgaļi ir jaudīga kombinācija, kurā ļauj izveidot smart pārī un atgadina par smart uzgaļa nomaiņu.

 • Lielisks veids, kā pacientiem iepazīt savu zobu birsti

  Lielisks veids, kā pacientiem iepazīt savu zobu birsti

  Sākot kaut ko jaunu, vispirms ir nepieciešams iepazīšanās periods. Tādēļ mūsu Easy-Start programma sniedz pacientiem iespēju pirmās 14 tīrīšanas reizēs pakāpeniski un saudzīgi palielināt tīrīšanas jaudu.

Skatīt visas specifikācijas
 • nekā parastā zobu birste

Nesen skatītie produkti

Jūs, iespējams, interesēs