1
Audio un video

Bezvadu mājas uzraudzības ierīce

  Bezvadu mājas uzraudzības ierīce

  Pieskatiet mājokli no sava iPhone/iPad

  Philips InSight bezvadu mājas uzraudzība sniedz iespēju pieskatīt mājokli, kad esat prombūtnē. Iestatīšana ir vienkārša, nodrošinot tūlītēju pārraudzību no iPhone vai iPad. Uznirstošie brīdinājumi informē, ja noteikta kustība vai troksnis. Skatīt visas priekšrocības

  Diemžēl šis produkts vairs nav pieejams

Videoklipi

[trigger to render Video Gallery]

Attēli

Pieskatiet mājokli no sava iPhone/iPad

Philips InSight bezvadu mājas uzraudzība sniedz iespēju pieskatīt mājokli, kad esat prombūtnē. Iestatīšana ir vienkārša, nodrošinot tūlītēju pārraudzību no iPhone vai iPad. Uznirstošie brīdinājumi informē, ja noteikta kustība vai troksnis. Skatīt visas priekšrocības

Diemžēl šis produkts vairs nav pieejams

Bezvadu mājas uzraudzības ierīce

paredzēti iPod/iPhone/iPad M100/12 Atrast līdzīgus produktus

Pieskatiet mājokli no sava iPhone/iPad

Iegūstiet sirdsmieru

 • Iespējota Wi-Fi funkcija novietošanai jebkurā vietā mājās

  Iespējota Wi-Fi funkcija novietošanai jebkurā vietā mājās

  In.Sight bezvadu mājas uzraudzības ierīce ir uzraudzības ierīce ar iespējotu Wi-Fi, kas izmanto mājas bezvadu tīklu, lai straumētu tiešraides video un audio, izmantojot uzraudzības ierīces, ko varat novietot jebkurā vietā.

 • Tūlītēja uzraudzība tālrunī iPhone vai planšetdatorā iPad

  Tūlītēja uzraudzība tālrunī iPhone vai planšetdatorā iPad

  Pēc InSight bezvadu mājas uzraudzības ierīces iestatīšanas lokālajā tīklā varat piekļūt video straumei tālrunī iPhone vai planšetdatorā iPad jebkurā pasaules vietā, izmantojot Edge, 3G un bezvadu tīklu. Video skatīšanai nav nekādu ierobežojumu.

 • iPhone/iPad lietojumprogramma ērtai darbībai

  iPhone/iPad lietojumprogramma ērtai darbībai

  Philips InSight bezvadu mājas uzraudzības ierīce ir moderna bezvadu video uzraudzības ierīce ar lietojumprogrammas vadību, ar ko jebkurā vietā pasaulē varat redzēt un dzirdēt, kas notiek jūsu mājās. Bez maksas pieejamo InSight lietojumprogrammu var lejupielādēt tiešsaistes veikalā App Store tieši tālrunī iPhone vai planšetdatorā iPad.

 • Ātra un vienkārša iestatīšana, izmantojot QR kodu

  Ātra un vienkārša iestatīšana, izmantojot QR kodu

  Izpildot ātro un vienkāršo iestatīšanas procedūru, varat savienot InSight bezvadu mājas uzraudzības ierīci ar tālruni iPhone vai planšetdatoru iPad. Novietojiet QR koda attēlu uzraudzības ierīces objektīva priekšā, lai aktivizētu InSight lietojumprogrammu. Uzraudzības ierīce ir gatava lietošanai, kad lampiņa nepārtraukti deg zaļā krāsā.

 • Skatieties pārraidi no 16 uzraudzības ierīcēm, izmantojot vienu lietojumprogrammu ierīcē iPhone/iPad

  Skatieties pārraidi no 16 uzraudzības ierīcēm, izmantojot vienu lietojumprogrammu ierīcē iPhone/iPad

  Izmantojot vienu lietojumprogrammu, varat skatīties līdz pat 16 Philips InSight bezvadu mājas uzraudzības ierīces. Novietojiet tik daudz uzraudzības ierīču, cik vēlaties jebkurā vietā savās mājās.

 • Magnētiskā pamatne paredzēta vieglai skatīšanas virziena regulēšanai

  Magnētiskā pamatne paredzēta vieglai skatīšanas virziena regulēšanai

  Philips InSight bezvadu uzraudzības ierīcei ir magnētiska pamatne, kas tur uzraudzības ierīci, ļaujot pagriezt kameru un noregulēt jebkurā leņķī.

 • Papildu sienas stiprinājums vislabākajam uzraudzības ierīces novietojumam

  Papildu sienas stiprinājums vislabākajam uzraudzības ierīces novietojumam

  InSight bezvadu mājas uzraudzības ierīce tiek piegādāta ar sienas stiprinājuma skavu. Izmantojiet to, lai uzstādītu uzraudzības ierīci pie sienas vai griestiem. Korpuss ir savēršams un pagriežams, tāpēc varat mainīt InSight bezvadu mājas uzraudzības ierīces pozīciju arī pēc uzstādīšanas.

 • Šifrēta tiešā tīklošana drošam savienojumam

  Šifrēta tiešā tīklošana drošam savienojumam

  Philips In.Sight bezvadu mājas uzraudzības ierīce izmanto ļoti drošu šifrēšanu, lai vienmēr nodrošinātu konfidencialitāti. In.Sight bezvadu mājas uzraudzības ierīce izmanto unikālu šifrēšanas atslēgu katrā reizē, izveidojot savienojumu.

 • Iebūvēta trokšņa un kustību noteikšana

  Iebūvēta trokšņa un kustību noteikšana

  Nav iespējams iepriekš paredzēt, kad kaut kas varētu notikt. InSight bezvadu mājas uzraudzības ierīce nodrošina uzraudzību, izmantojot pielāgojamu trokšņa un kustību noteikšanu. Jūs saņemat brīdinājumu ikreiz, kad tiek noteikts troksnis vai kustība.

 • Tālrunis brīdina, ja uzraudzības ierīce nosaka troksni/kustību

  Tālrunis brīdina, ja uzraudzības ierīce nosaka troksni/kustību

  Automātiski saņemiet uznirstošos paziņojumus savā ierīcē iPhone/iPad, kad tiek noteikta kustība vai troksnis.

 • Ierakstu augšupielāde jūsu Dropbox kontā

  Ierakstu augšupielāde jūsu Dropbox kontā

  Uzraudzības ierīce automātiski sāk ierakstu, ja tiek noteikts troksnis vai kustība. Varat arī manuāli ierakstīt notikumus vai pat uzņemt attēlus. Ieraksti tiek augšupielādēti jūsu privātajā Dropbox kontā.

 • Uzraudzība no pārlūkprogrammas, izmantojot jebkuru tīmekļa pārlūkprogrammu

  InSight bezvadu mājas uzraudzības ierīce sniedz iespēju arī uzzināt, kas pašreiz notiek mājās, izmantojot jūsu iecienīto tīmekļa pārlūkprogrammu, piemēram, Chrome, Internet Explorer, Safari vai Firefox, kas instalēta PC vai Mac datorā.

Skatīt visas specifikācijas
 • Tiešraides video skatīšanās mājas Wi-Fi tīklā, izmantojot In.Sight bezvadu mājas uzraudzības ierīci, ir bez maksas un nav ierobežota. Tiešraides video skatīšanās attāli (ārējā Wi-Fi tīklā vai 3G tīklā) arī ir bezmaksas neierobežotam sesiju skaitam, taču sesijas laiks var būt ierobežots līdz 5 minūtēm.
 • Garākus attālās skatīšanas laikus un citus maksas līdzekļus var iegādāties, izmantojot lietojumprogrammu. Šie nosacījumi var tikt mainīti.

Nesen skatītie produkti

Jūs, iespējams, interesēs