1
Zīdaiņu pudelītes un knupīši

Avent

Philips Avent

Pretkoliku knupis

  Philips Avent

  Pretkoliku knupis

  Klīniski pierādīts, ka samazina kolikas un diskomfortu*

  Mūsu pretkoliku knupis ir izstrādāts, lai nodrošināt bērna barošanu bez pārtraukumiem. Gaiss ieplūst pudelītē, bet nenokļūst mazuļa vēderiņā. Rievotā tekstūra novērš knupja sakļaušanos, samazina barošanas pārtraukumu reižu skaitu un mazina diskomfortu. Skatīt visas priekšrocības

Videoklipi

[trigger to render Video Gallery]

Attēli

Avent Pretkoliku knupis

2 gab., Lēnas plūsmas knupis, 1 m+ SCF632/27 Atrast līdzīgus produktus

Klīniski pierādīts, ka samazina kolikas un diskomfortu*

 • Pretkoliku vārsts, kas samazina kolikas*

  Pretkoliku vārsts, kas samazina kolikas*

  Mūsu pretkoliku vārsts ir izveidots tā, lai neļautu gaisam iekļūt jūsu mazuļa vēderā, izraisot kolikas un diskomfortu. Kad jūsu mazulis ēd, knupītī esošais vārsts saliecas, ļaujot gaisam ieplūst pudelītē, lai neveidotos vakuums, un novada to uz pudelītes aizmuguri. Ar tā palīdzību gaiss paliek pudelītē un neiekļūst mazuļa vēderā, samazinot kolikas un diskomfortu.

 • Par 60 % mazāk raudāšanas naktīs*

  Par 60 % mazāk raudāšanas naktīs*

  Philips Avent pretkoliku pudelīte samazina raudāšanu. Mazuļi, kurus baro no Philips Avent pretkoliku pudelītes, naktīs raud par 60 % mazāk nekā mazuļi, kurus baro no citu ražotāju pretkoliku pudelītēm. *

 • Rievotā virsma novērš knupīša sakļaušanos, nodrošinot nepārtrauktu barošanu

  Rievotā virsma novērš knupīša sakļaušanos, nodrošinot nepārtrauktu barošanu

  Knupīša forma ļauj to cieši satvert un rievotā virsma palīdz novērst knupīša sakļaušanos, lai barošana būtu nepārtraukta un ērta.

 • Pieejami knupīši ar dažādu plūsmas ātrumu

  Pieejami knupīši ar dažādu plūsmas ātrumu

  Philips Avent pretkoliku pudelīšu klāstā pieejami knupīši ar dažādu plūsmas ātrumi, lai pielāgotos augošā mazuļa prasībām. Ņemiet vērā, ka vecuma norādījumi ir aptuveni, jo mazuļi attīstās dažādā tempā. Visi knupīši ir pieejami iepakojumā pa divi: jaundzimušo, lēnas plūsmas, vidējas plūsmas, ātras plūsmas, maināmas plūsmas un biezajai barībai.

 • Šis knupis nesatur BPA

  Šis knupis nesatur BPA

  Philips Avent pretkoliku knupis ir ražots no materiāla, kas nesatur BPA (silikons).

 • Saderīgs klāsts no barošanas ar krūti līdz dzeršanai no krūzītes

  Saderīgs klāsts no barošanas ar krūti līdz dzeršanai no krūzītes

  Mainiet un pieskaņojiet mūsu piena sūkņa, pudelītes un krūzītes detaļas, izveidojiet izstrādājumu, kas atbilst jūsu vajadzībām un lietojiet, kad nepieciešams.

Skatīt visas specifikācijas
 • 2 nedēļu vecumā ar Philips Avent pudelīti barotiem mazuļiem bija mazāk koliku, un viņi ievērojami mazāk raudāja naktīs, salīdzinot ar mazuļiem, ko ēdināja no citu ražotāju pudelītēm.
 • Knupīša dizains ar pierādītu spēju novērst knupīša sakļaušanos un ar to saistīto gaisa norīšanu un barošanas pārtraukumus.
 • Kas ir kolikas, un kā tās ietekmē mazuļus? Viens no koliku cēloņiem ir barošanas laikā norītais gaiss, kas rada diskomforta sajūtu mazuļa gremošanas sistēmā. Koliku simptomi ir raudāšana, nemiers.
 • 0% BPA, atbilstoši ES regulai 10/2011

Nesen skatītie produkti

Jūs, iespējams, interesēs