Ko tas nozīmē?

 

Philips produktu un ierīču pārdošanas modelis balstās uz ciešu Philips un tā izplatītāju sadarbību.

 

Lai nodrošinātu atbilstību jūsu gaidām, kas norādītas šajā veidlapā, iespējams, ar jums tieši sazināsies mūsu izplatītājs, kuram ir visa nepieciešamā informācija, lai saistībā ar jūsu gaidām sniegtu kompetentu, izsmeļošu un ar faktiem pamatotu atbildi. Atzīmējot šo izvēles rūtiņu, jūs piekrītat, ka Philips var pārsūtīt saistītajiem Philips produktu un ierīču izplatītājiem jūsu personas informāciju, ko sniedzat šajā veidlapā. Jūsu dati tiks pārsūtīti vienīgi ar nolūku tieši iesaistīt izplatītāju šajā veidlapā norādīto jūsu gaidu izpildē saistībā ar saziņu ar pārdošanas nodaļu, cenu pieprasījumiem/demonstrācijām vai specializētu literatūru. Tas nozīmē, ka izplatītājs varēs arī tieši ar jums sazināties par šiem jautājumiem. Varat atsaukt savu piekrišanu, sazinoties ar mums Philips vietnē, kurā sniegta konfidencialitātes informācija (https://www.philips.lv/a-w/pazinojums-par-konfidencialitati.html).

 

Jūsu personas datus apstrādā datu pārzinis, lai tie būtu pieejami Philips produktu un ierīču izplatītājiem, un tas ir uzņēmums Philips Medical Systems Netherlands B.V., kura juridiskā adrese ir High Tech Campus 5656 AE, Eindhoven, The Netherlands.

Jūsu personas datu apstrādes juridiskais pamatojums ir jūsu piekrišana, kuru izsakāt, atzīmējot šo rūtiņu (Vispārīgās datu aizsardzības regulas 6. panta 1. punkta a apakšpunkts).

 

Philips produktu un ierīču izplatītājs, kurš no mums saņems jūsu personas datus, kļūs par neatkarīgu datu pārzini.

 

Plašāku informāciju par to, kā Philips apstrādā jūsu personas datus, lūdzu, lasiet Philips konfidencialitātes politikā.

You are about to visit a Philips global content page

Continue

You are about to visit a Philips global content page

Continue

Our site can best be viewed with the latest version of Microsoft Edge, Google Chrome or Firefox.

Jūs ieejat Latvijas Philips Healthcare tīmekļa vietnē.
Please select the checkbox

Tīmekļa vietne ir paredzēta tikai personām, kuras izmanto medicīniskās ierīces kā profesionāļi, tostarp personām, kas praktizē medicīnas profesijās, personām, kas darbojas veselības aprūpes iestāžu labā vai organizācijām, kas tirgo medicīnas ierīces kā profesionāļi.

Vai esat persona, kas atbilst iepriekš minētajiem kritērijiem?