1
Televizori

  Philips OLED televizori

  Philips OLED televizori

  Patiesi reālistisks attēls

  Mūsu iecienītākais

  Iepazīstiet televizoru OLED 805

  Komplicēta veiktspēja. Dizains minimālisma stilā.

   
  • Philips P5 dzinis ar mākslīgo intelektu. Vienmēr reālistisks attēls
  • Ambilight maģija
  • Vadība ar balsi. Google Assistant. Darbojas ar Alexa
  • Tālvadības pults ar Muirhead ādu aizmugurē un izgaismotiem taustiņiem
  Kas ir OLED televizors

  Philips OLED radītā atšķirība


  OLED nodrošina dažādas priekšrocības, piemēram, piesātinātākus melnos toņus un plašāku skata leņķi. To papildina Philips P5 attēlu dzinis ar mākslīgo intelektu, kas nodrošina lielāku kontrastu, bagātīgākas krāsas, skaisti vienmērīgu kustību un asākas detaļas — pat ēnās un izgaismotajās daļās. To visu noslēdz unikālā Ambilight sniegtā pieredze. Philips atklāj OLED labākās īpašības.

  Philips P5 attēlu dzinis ar mākslīgo intelektu

  Tik reālistisks attēls, ka tajā varētu iekāpt

  P5
  Avota perfekcija

  P5 avota perfekcija  

  Avota perfekcija


  Philips P5 attēlu dzinis izmanto apstrādi ar mākslīgo intelektu, lai pēc nepieciešamības uzlabotu attēla avota kvalitāti. Pat skatoties vecos video YouTube, jūs izbaudīsiet izcilu attēla kvalitāti.
  P5
  Perfekts kontrasts

  P5 perfektais kontrasts  

  Perfekts kontrasts


  No spilgtākajām izgaismotajām daļām līdz pat tumšākajām ēnām — unikāls mākslīgā intelekta algoritms pēc nepieciešamības pastāvīgi uzlabo attēlu, lai nodrošinātu lielāku dziļumu un asākas detaļas. Kontrasts ir tik skaidrs, ka jūs jutīsieties tā, it kā atrastos attēlā.
  P5
  Perfektas krāsas

  P5 perfektās krāsas  

  Perfektas krāsas


  Dziļās mācīšanās mākslīgā intelekta algoritms atpazīst un apstrādā krāsas līdzīgi, kā to dara cilvēka smadzenes. Pat spilgtākajās ainās krāsas ir bagātīgas un reālistiskas, un ādas toņi izskatās patīkami dabīgi.
  P5
  Perfekta kustība

  P5 perfektā kustība  

  Perfekta kustība


  Ar P5 mākslīgā intelekta dzini jūsu Philips OLED televizors apstrādā kustību vienmērīgāk nekā jebkad. Jūs varēsiet redzēt ikvienu svarīgo mirkli neatkarīgi no atskaņošanas ātruma vai darbības sarežģītības.
  P5
  Perfekts asums

  P5 perfektais asums  

  Perfekts asums


  Philips P5 apstrāde ar mākslīgo intelektu inteliģenti uzlabo katru pikseli, lai jūs varētu maksimāli izbaudīt televizora 4K izšķirtspēju. Lai ko jūs skatītos, jūs iegūsiet izcili asu attēlu, kurā redzamas pat smalkākās detaļas.
  ar Ambilight bez Ambilight

  Ambilight maģija


  Katram OLED televizoram ir kas tāds, kā nav citiem OLED televizoriem. Unikāls veids skatīšanās pieredzes uzlabošanai — Ambilight. Silts. Visaptverošs. Maģisks. Cilvēki saka, ka viņiem tik ļoti patīk šī tehnoloģija, ka viņi vairs nekad nevēlas skatīties televizoru bez tās.
  Philips Ambilight televizors
  Philips OLED televizors ar Dolby Vision

  Kinemātiskais Dolby Vision


  Visi Philips OLED televizori atbalsta Dolby Vision formātā izstrādātu saturu. Šis dinamiskais HDR video formāts ļauj jums izbaudīt lielisku attēlu, kas atbilst režisora sākotnējai iecerei. Straumējiet filmu tādā platformā kā Netflix vai Amazon Prime vai atskaņojiet Blu-ray disku.
  Philips televizors ar Dolby Vision un Dolby Atmos
  Philips HDR OLED televizors ar HDR10+

  Redziet vairāk ar HDR10+


  Kas ir HDR10+? Visi Philips OLED televizori atbalsta saturu, kas izstrādāts šajā dinamiskajā HDR video formātā. Jūs redzēsiet vairāk satura veidotāju iecerēto detaļu. Straumējiet jaunākos seriālus tādās platformās kā Amazon Prime un Netflix vai atskaņojiet Blu-ray disku komplektus.

  Atrodiet savu Philips OLED televizoru

  Vairāk no Philips TV un skaņas

  Ambilight
  Iegremdējieties iemīļotākajā saturā

  Performance sērija
  "The one" Televizors, kuru gribas nest mājās.

  Soundbar
  Katram aizraujošam mirklim