1
Produkti

Senseo logotips

SENSEO® kafijas tablešu automāti

Apskatiet SENSEO® kafijas automātu klāstu

Izvēlieties kafijas tabletes no plašā SENSEO® klāsta, ielieciet tās kafijas aparātā, nospiediet pogu un pēc dažām sekundēm varēsiet baudīt filtrētu kafiju ar gardu krēma slāni.

 

Skatiet mūsu SENSEO® kafijas tablešu aparātus

Unikālais SENSEO®

SENSEO® - kafijas aparātu zīmols Nr.1 Eiropā

Kafijas automātu zīmols Nr.1 Eiropā

 

SENSEO® ir izgudrojis pasaulē pirmo kafijas tablešu automātu. Tirgū tas tika laists 2001. gadā, un šis vienas tasītes kafijas automāts pilnībā mainīja kafijas kultūru. 2015. gadā SENSEO® tika nosaukts par kafijas aparātu zīmolu Nr.1 Eiropā*. 

* Avots: Euromonitor International

SENSEO® kafijas automāti mājai nodrošina bagātīgu un gardu krēma slāni

Gards krēma slānis

 

Unikālā SENSEO® kafijas pagatavošanas sistēma visos mūsu vienas tasītes kafijas aparātos apvienota ar kvalitatīvo SENSEO® kafijas tablešu izvēli, nodrošinot bagātīgu un gardu krēma slāni.

Sieviete dzer kafiju no krūzes ar uzrakstu SENSEO®

Baudiet mirkli kopā ar draugu

 

Mazāk nekā minūtes laikā SENSEO® kafijas automāts var pagatavot vienu vai divas tasītes gardās SENSEO® kafijas. Lieliski piemērots kafijas baudīšanai kopā ar draugiem.

SENSEO® kafijas tablete

Noturība

 

SENSEO® kafijas spilventiņiem ir UTZ Certified apstiprinājums (neatkarīga organizācija, kas nosaka kafijas un tējas ilgtspējības standartus). Mūsu vienas tasītes kafijas automāti ir izgatavoti no atkārtoti pārstrādātas plastmasas, un tiem ir automātiska izslēgšanās funkcija, lai taupītu enerģiju. Turklāt mēs nemitīgi uzlabojam tehnoloģijas, lai izgatavotu videi vēl draudzīgāku iepakojumu.

SENSEO® kafijas automāti mājai - plašs kafijas aparātu, šķirņu un aromātu klāsts

Plašs kafijas automātu, šķirņu un aromātu klāsts

 

SENSEO® vienas tasītes kafijas automāti pieejami dažādos dizainos, formās un krāsās; garda kapučīno, latte macchiato vai café latte pagatavošanas iespēja ar svaigu pienu. Turklāt katrā mūsu kafijas tabletē ir 50 kafijas pupiņas.

SENSEO® vēsture

Aplūkojiet citus mūsu zīmolus

Noklikšķiniet uz zīmolu logotipiem, lai uzzinātu vairāk

Skatiet citas kategorijas

Saeco "Super-automatic" espresso automāti

Philips "Super-automatic" espresso automāti

Philips filtrētas kafijas aparāti