1
Produkti

SENSEO® kafijas automāti logo

SENSEO® kafijas tablešu aparāti

*Suggested retail price
**Redzamās specifikācijas neattiecas uz visiem produktiem katrā klāstā.

SENSEO kafijas aparāti ar pilienu filtru

SENSEO® Latte Duo Plus

Kafijas tablešu automāts

 

Neierobežota izvēle ar SENSEO® Latte Duo kafijas automātu: kapučīno, latte macchiato, latte, stipra vai vāja kafija. Varat arī pagatavot svaigi putotu pienu saviem bērniem vai pagatavot savu recepti. Tas ir maksimālais ātrums 2 krūzītēm vienā reizē.

 

Papildinformācija

Uzziniet par Senseo kafijas automātu unikālajām funkcijām

SENSEO® ir kafijas aparātu zīmols Nr.1 Eiropā

Kafijas aparātu zīmols Nr.1 Eiropā

 

Saskaņā ar 2015. gada tirgus analīzi, ko veica analītisko tirgus pētījumu uzņēmums Euromonitor International (Londona), SENSEO® ir kafijas aparātu zīmols Nr.1 Eiropā.

 

Skatīt visus SENSEO® kafijas tablešu aparātus

SENSEO® Latte Duo kafijas tablešu aparāti tuvplānā

Kapučīno un citi kafijas dzērieni

 

SENSEO® Latte Duo kafijas tablešu automātu komplektācijā iekļautas 2 dažādas garda kapučīno, café latte vai ledus kafijas pagatavošanas iespējas, izmantojot svaigu pienu. Ievietojiet piena caurulīti piena kārbā, lai piens plūstu tieši jūsu tasītē, izmantojot SENSEO® integrēto moderno piena putošanas sistēmu. Vai arī pārveidojiet SENSEO® kafijas tablešu aparātu kapučīno aparātā, tikai pievienojot SENSEO® Milk Twister. Šī ierīce saputo pienu ideālā temperatūrā un ātrumā. Šo aparātu tīrīšana ir vieglāka nekā jebkad.

 

Skatīt SENSEO® kapučīno pagatavošanas aparātus

SENSEO® stipruma izvēle

Kafijas stipruma regulators

 

Vai vēlaties stipru kafiju nelielā daudzumā vai vieglu kafiju lielā krūzē? Viss ir atkarīgs no jums. Ar šo SENSEO® kafijas tablešu automātu funkciju var pielāgot kafijas stiprumu un intensitāti, izvēloties ūdens daudzuma un kafijas tabletes attiecību.
 

Skatīt SENSEO® aparātus ar stipruma izvēli

Plašs SENSEO® aparātu, šķirņu un aromātu klāsts

Plašs kafijas automātu, šķirņu un aromātu klāsts

 

Izvēlieties savai gaumei atbilstošu SENSEO® kafijas tablešu automātu. Pēc tam izpētiet mūsu gardās kafijas tablešu šķirņu un aromātu klāstu, lai atrastu sev tīkamu .Katrā kafijas tabletē ir 50 kafijas pupiņas!

 

Skatīt visus SENSEO® kafijas aparātus

SENSEO® rūpīgas pārbaudes

Rūpīgas pārbaudes

 

Katru gadu kafijas automātu izstrādes laikā uzņēmums Philips veic tūkstošiem pārbaužu saviem SENSEO® kafijas tablešu automātiem. Kad aparātu pārbaudes ir veiksmīgas, tiek sākta to ražošana un tiek veiktas citas pārbaudes. Tādējādi nodrošina, ka vienas tasītes kafijas automāti pastāvīgi spēj pagatavot garšīgu SENSEO® kafiju ar gardu krēma slāni.

 

Skatīt visus SENSEO® kafijas aparātus

Par SENSEO®
kafijas tablešu aparātiem

 

Kad pieskaras pogai, SENSEO® kafijas tablešu automāti pagatavo lielisku kafiju. Mūsu SENSEO® vienas tasītes kafijas automāti pieejami dažādos dizainos, formās un krāsās, lai atbilstu jūsu personīgajam stilam. Savukārt mūsu plašais kafijas aromātu un šķirņu klāsts katru dienu padara par aizraujošu piedzīvojumu garšas pasaulē – varat baudīt kapučīno, café latte ledus kafijas dzērienus, izmantojot integrēto piena karafi, piena caurulīti vai Milk Twister. SENSEO® ir ilgtspējīga izvēle. Katrā mūsu kafijas tabletē ir 50 kafijas pupiņas, un mēs izmantojam kvalitatīvāko UTZ apstiprināto kafiju. Mūsu kafijas tablešu automāti ir izgatavoti no pārstrādātas plastmasas, un arī iepakojums un kafijas filtri ir izgatavoti no otrreizēji pārstrādātiem materiāliem.

 

Uzzināt vairāk par SENSEO® kafijas tablešu automātiem

Kā varam jums palīdzēt?

Senseo 1. akcija

Piederumi un apkope

 

Aplūkojiet mūsu SENSEO® piena putotājus, atkaļķotājus un citus kafijas aparātam nepieciešamos piederumus.

 

Papildinformācija

Senseo 2. akcija

Vai jums nepieciešama palīdzība?

 

Skatiet savu produktu rokasgrāmatas un atbildes uz biežāk uzdotiem jautājumiem.

 

Meklējiet šeit

Senseo 3. akcija

Reģistrēt kafijas aparātu

 

Reģistrējiet savu kafijas aparātu jau šodien un saņemiet jaunumus, padomus un ieteikumus, receptes un ekskluzīvus piedāvājumus!

 

Reģistrēties tūlīt

Skatiet citas kategorijas

Saeco "Super-automatic" espresso automāti

Saeco manuālie espresso aparāti

Philips "Super-automatic" espresso automāti

Philips filtrētas kafijas aparāti