1
TV

Philips Ambilight televizors

Televizora attēls ir lielāks par ekrānu

Perfekts fona apgaismojums

 

Philips Ambilight piešķir jaunu dimensiju jūsu televizoram. Izstarojot gaismu no televizora sāniem uz aizmugurējās sienas, tā pārnes darbību ārpus ekrāna un piepilda istabu ar perfektu noskaņu. Izmantojot inteliģento LED apgaismojumu, tā pielāgojas visam ekrānā notiekošajam reālajā laikā. Neatkarīgi no iestatījuma jums vienmēr būs sajūta, ka esat pie zvaigznēm.

Philips TV Ambilight funkcijas video

Uzziniet vairāk par Ambilight

Philips TV Ambilightplayer

Ambilight klāsts

Divu plakņu Ambilight

 

Modeļi ar Ambilight divās televizora plaknēs ir lieliski piemēroti nelielām līdz vidējām telpām.

Trīs plakņu Ambilight

 

Modeļi ar Ambilight televizora augšā, kreisajā un labajā pusē ir lieliski piemēroti lielākām telpām, kur televizors atrodas uz statīva.

Četru plakņu Ambilight

 

Modeļi ar Ambilight visās četrās televizora pusēs ir perfekti piemēroti lielākām istabām, kur televizors ir novietots uz statīva vai uzstādīts pie sienas.

Ambilight, kas seko jūsu noskaņojumam

Philips TV Ambilight Classic režīms

Classic Ambilight
 
 

 

Philips Ambilight Classic režīms precīzi seko TV ekrānā redzamajam saturam un to reāllaikā atspoguļo uz sienas. Vienkārši izvēlieties no režīmu klāsta un varat sākt.

Philips TV Ambilight mūzikas režīms

Ambilight mūzikas režīms

 

Ambilight mūzikas režīms precīzi seko un reaģē uz Philips televizorā atskaņotās mūzikas dinamiku. Izvēlieties no dažādiem spilgtiem iestatījumiem vai ieslēdziet nejaušu ballītes režīmu.

Philips TV Ambilight spēļu režīms

Ambilight spēļu režīms

 

Ar Ambilight spēļu režīmu jūsu istaba kļūst par daļu no spēles pasaules ar piesātinātām, spilgtām krāsām, kas dinamiski atbilst ekrānā redzamajai darbībai. Daudz aizraujošāka spēļu spēlēšanas pieredze jau tūlīt

Ambilight TV dievina Hue

 

Izvērsiet Ambilight skaistumu un eleganci visā mājoklī. Philips Hue ir papildu gaismas spuldzes, kas bezvadu savienojumā saistītas ar jūsu Ambilight TV. Vienkārši pievienojiet spuldzes pie televizora un baudiet Ambilight jebkurā vietā.

Philips TV Ambilight & hue