1
Monitori

LCD monitors ar NVIDIA G-SYNC™

  Lai iegūtu papildinformāciju, lejupielādējiet <a href="https://www.download.p4c.philips.com/files/2/272g5dyeb_01/272g5dyeb_01_elr_.pdf" target="_blank">energoefektivitātes marķējums</a>
  Lai iegūtu papildinformāciju, lejupielādējiet energoefektivitātes marķējums

  LCD monitors ar NVIDIA G-SYNC™

  Plūdenākā un ātrākā spēlēšanas pieredze

  Gūstiet virsroku sacensībās kā nekad iepriekš. Philips 27 collu 272G5DYEB spēļu monitors ar NVIDIA G-SYNC™ tehnoloģiju novērš raustīšanos un aizkaves, piedāvājot visplūdenāko un ātrāko spēļu spēlēšanas pieredzi. Skatīt visas priekšrocības

  Diemžēl šis produkts vairs nav pieejams

Videoklipi

[trigger to render Video Gallery]

Attēli

Plūdenākā un ātrākā spēlēšanas pieredze

Gūstiet virsroku sacensībās kā nekad iepriekš. Philips 27 collu 272G5DYEB spēļu monitors ar NVIDIA G-SYNC™ tehnoloģiju novērš raustīšanos un aizkaves, piedāvājot visplūdenāko un ātrāko spēļu spēlēšanas pieredzi. Skatīt visas priekšrocības

Diemžēl šis produkts vairs nav pieejams

Brilliance LCD monitors ar NVIDIA G-SYNC™

G Line, 144 Hz, 27 collas (68, 6 cm) 272G5DYEB/01 Atrast līdzīgus produktus

Plūdenākā un ātrākā spēlēšanas pieredze

NVIDIA G-SYNC™ tehnoloģija

 • NVIDIA G-SYNC™ ātrai spēļu spēlēšanai

  NVIDIA G-SYNC™ ātrai spēļu spēlēšanai

  NVIDIA G-SYNC™ ir mūsdienīga jauna displeja tehnoloģija, kas nodrošina visplūdenāko un ātrāko spēļu spēlēšanas pieredzi. G-SYNC™ nodrošina revolucionāro veiktspēju, kas tiek iegūta, sinhronizējot displeja atsvaidzes intensitāti ar jūsu GeForce GTX personālā datora centrālo procesoru, novēršot ekrāna raustīšanos un samazinot attēlošanas un ievades aizkavi. Rezultāts: vienmērīga ainu pāreja, asāki objekti un plūdena spēlēšanas pieredze, sniedzot satriecošu vizuālo efektu un konkurētspējīgas tehnoloģiskās inovācijas.

 • 144 Hz atsvaidzes intensitāte plūstošiem, spilgtiem attēliem

  144 Hz atsvaidzes intensitāte plūstošiem, spilgtiem attēliem

  Jums patīk spēlēt aizraujošas un sarežģītas spēles, un jums nepieciešams displejs ar vienmērīgi plūstošiem attēliem bez laika nobīdes. Šis Philips displejs atjauno ekrāna attēlu ar intensitāti līdz 144 reizēm sekundē, un tas ir 2,4x ātrāks nekā standarta displejs. Neliela kadra atsvaidzes intensitāte var likt pretiniekiem lēkāt ekrānā, padarot tos par grūtiem mērķiem. Ar 144 Hz kadra atsvaidzes intensitāti jūs varat iegūt šos kritiski nepieciešamos attēlus ekrānā un redzēt pretinieku pārvietošanos, kas sniedz iespēju tiem viegli trāpīt. Ar īpaši zemu ievades nobīdi un bez ekrāna raustīšanās šis Philips displejs ir jūsu perfektais spēļu spēlēšanas pārinieks

 • SmartResponse: 1 ms reakcijas laiks ātrai spēļu spēlēšanai

  SmartResponse: 1 ms reakcijas laiks ātrai spēļu spēlēšanai

  SmartResponse ir ekskluzīva Philips darbības paātrināšanas tehnoloģija, kas pēc ieslēgšanas automātiski pielāgo atbildes laikus konkrētu lietojumprogrammu, piemēram, spēļu un filmu programmu, prasībām, kurām nepieciešama ātrs atbildes laiks, lai sniegtu attēlus bez vibrācijas, laika nobīdes un dubultošanās.

 • NVIDIA Ultra Low Motion Blur plūstošai darbībai

  NVIDIA Ultra Low Motion Blur plūstošai darbībai

  Izmantojot NVIDIA Ultra Low Motion Blur (ULMB) režīmu, kustībā esošie objekti izskatās asāki nekā standarta darbības laikā - pat ar augstu atsvaidzes intensitāti, piemēram, 120 Hz.

 • NVIDIA 3D Vision aizraujošai spēļu spēlēšanai

  NVIDIA 3D Vision aizraujošai spēļu spēlēšanai

  Šis Philips spēļu spēlēšanas monitors ir pielāgots NVIDIA 3D Vision iespējai. Mainiet savu izpratni par spēļu spēlēšanu ar aizraujošo 3D Full HD 1080p tehnoloģiju. Izmantojot NVIDIA 3D Vision™ 2 briļļu tehnoloģiju*, jūsu spēles un filmas tiek pārveidotas aizraujošā 3D attēlā. Izmantojot šo jauno tehnoloģiju, tiek nodrošināti divreiz asāki 3D attēli nekā ar standarta 3D tehnoloģiju. Pašreiz pieejamas vairāk nekā 550 PC spēles, kas saderīgas ar NVIDIA 3D Vision™ komplektu. * Nepieciešams papildu NVIDIA 3D Vision 2 komplekts aizraujošai 3D baudīšanai. Lūdzu, apmeklējiet vietni http://store.nvidia.com/

 • SmartErgoBase īpašam spēlēšanas komfortam

  SmartErgoBase īpašam spēlēšanas komfortam

  SmartErgoBase ir monitora pamatne, kas nodrošina ergonomisku displeja komfortu un vadu pārvaldību. Pamatnes lietotājam piemērotais svars, pagriešanas, sagāšanas un grozīšanas leņķu regulējumi ļauj pozicionēt monitoru maksimālam komfortam, atvieglojot fiziskas sāpes no ilgstošas spēlēšanas, bet vadu pārvaldība samazina vadu radīto jucekli.

 • DisplayPort savienojums izcilai vizualitātei

  DisplayPort savienojums izcilai vizualitātei

  DisplayPort ir digitāls savienojums no personālā datora uz monitoru, bez pārveidošanas nepieciešamības. Tam ir lielākas iespējas nekā DVI standartam, pilnībā atbalstot līdz 15 metrus garu kabeļsavienojumu un 10,8 Gbps/sek. datu pārsūtīšanas ātrumu. Liela veiktspēja un latentums ar nulles līmeni garantē visātrāko attēlveidošanu un atsvaidzes intensitāti – padarot DisplayPort par vislabāko izvēli ne tikai vispārīgai izmantošanai birojā vai mājās, bet arī spēļu spēlēšanai, filmām, video rediģēšanai un citiem uzdevumiem. Izmantojot dažādus adapterus, iespējams nodrošināt sadarbspēju.

 • USB 3.0 SuperSpeed centrmezgls ietaupa laiku ar ātru datu pārsūtīšanu

  Īpaši ātrā USB 3.0 tehnoloģija nodrošina 5,0 gbit/s pārsūtīšanas ātrumu, kas ir aptuveni 10 reizes ātrāk par USB 2.0 standartu, ievērojami samazinot datu pārsūtīšanas laiku, ietaupot laiku un līdzekļus. Ar labāku platjoslas savienojumu, īpaši ātru pārsūtīšanas ātrumu, labāku enerģijas pārvaldību un satriecošu kopējo veiktspēju, USB 3.0 nosaka jaunāko globālo standartu, sniedzot iespēju izmantot lielas ietilpības atmiņas ierīces. Sync-N-Go tehnoloģija garantē, ka jums vairs ilgāk nav jāgaida, līdz atbrīvojas platjoslas savienojums. Jūsu ieguldījums USB 2.0 ir aizsargāts, jo tās ir atpakaļsaderīgas.

Skatīt visas specifikācijas
 • Lūdzu, pārliecinieties, vai jūsu PC operētājsistēma ir Windows 7 vai jaunāka, grafikas karte ir Nvidia GeForce GTX650 Ti Boost CPU vai labāka un atjaunināta ar jaunāko draiveri.
 • G-Sync režīms, ULMB režīms un 3D Vision režīms pastāv neatkarīgi vienlaikus. Ja iespējots kāds no šiem režīmiem, abi pārējie režīmi ir jāatspējo.
 • ULMB ir iespējots tikai pie 85 Hz, 100 Hz un 120 Hz. 3D Vision ir iespējota tikai pie 100 Hz un 120 Hz.
 • G-SYNC™ iespējas nodrošināšanai nepieciešams NVIDIA Graphics un DisplayPort savienojums. Papildinformāciju skatiet tīmekļa lapā www.geforce.com/g-sync.
 • Ja jums radušies jautājumi par 144 Hz veiktspēju, lūdzu, sazinieties ar kartes ražotāju.
 • Autortiesības 2014 NVIDIA Corporation. NVIDIA, NVIDIA G-SYNC un 3D Vision ir NVIDIA Corporation preču zīmes un/vai reģistrētās preču zīmes ASV un citās valstīs.
 • BATMAN: ARKHAM ORIGINS programmatūra Autortiesības 2013 Warner Bros. Entertainment Inc. Izstrādātāji WB Games Montreal un Splash Damage. BATMAN un visi personāži, viņu izskats un saistītie elementi ir DC Comics preču zīmes Autortiesības 2013. Visas tiesības paturētas.
 • WB GAMES LOGOTIPS, WB ĢĒRBONIS: ™ & Autortiesības Warner Bros. Entertainment Inc. (s13)

Nesen skatītie produkti

Jūs, iespējams, interesēs