1
Zīdaiņu pudelītes un knupīši

Avent

Philips Avent

Classic+ knupis

  Philips Avent

  Classic+ knupis

  Klīniski pierādīts, ka samazina kolikas un diskomfortu*

  Mūsu Classic+ knupis ir aprīkots ar Airflex ventilēšanas sistēmu, gaiss tiek novirzīts atpakaļ pudelītē, prom no mazuļa vēdera. Rievotā tekstūra neļauj knupim saplakt un samazina barošanas pārtraukumus un diskomfortu. Skatīt visas priekšrocības

Videoklipi

[trigger to render Video Gallery]

Attēli

Avent Classic+ knupis

2 gab., Jaundzimušā knupis, 0 m+ SCF631/27 Atrast līdzīgus produktus

Klīniski pierādīts, ka samazina kolikas un diskomfortu*

Izstrādāts, lai samazinātu gāzes

 • Airflex ventilēšanas sistēma, pierādīta koliku samazināšana*

  Airflex ventilēšanas sistēma, pierādīta koliku samazināšana*

  Klīniski pierādīts, ka mūsu Airflex ventilēšanas sistēma samazina gāzu veidošanos un kolikas. Kamēr mazulis ēd, knupītī iebūvētais vārsts ļauj gaisam ieplūst pudelītē, novēršot vakuuma veidošanos un virzot gaisu uz pudelītes dibenu. Gaiss paliek pudelītē un nenokļūst mazuļa vēderā, tāpēc samazinās gāzu veidošanās, ēdiena atgrūšana un atraugas.

 • Par 60 % mazāk raudāšanas naktīs*

  Par 60 % mazāk raudāšanas naktīs*

  Philips Avent Classic+ pudelīte samazina raudāšanu. Mazuļi, ko baro no Philips Avent Classic+ pudelītes, naktīs raud par 60 % mazāk nekā mazuļi, ko baro no citu ražotāju pretkoliku pudelītēm. *

 • Rievotā virsma novērš knupīša sakļaušanos, nodrošinot nepārtrauktu barošanu

  Rievotā virsma novērš knupīša sakļaušanos, nodrošinot nepārtrauktu barošanu

  Knupīša forma ļauj to cieši satvert un rievotā virsma palīdz novērst knupīša sakļaušanos, lai barošana būtu nepārtraukta un ērta.

 • Pieejami knupīši ar dažādu plūsmas ātrumu

  Pieejami knupīši ar dažādu plūsmas ātrumu

  Philips Avent Classic+ pudelīšu klāstā pieejami knupīši ar dažādu plūsmas ātrumi, lai pielāgotos augošā mazuļa prasībām. Ņemiet vērā, ka vecuma norādījumi ir aptuveni, jo mazuļi attīstās dažādā tempā. Visi knupīši ir pieejami iepakojumā pa divi: jaundzimušo, lēnas plūsmas, vidējas plūsmas, ātras plūsmas, maināmas plūsmas un biezajai barībai.

 • Šis knupis nesatur BPA

  Šis knupis nesatur BPA

  Philips Avent Classic+ knupis ir ražots no materiāla, kas nesatur BPA (silikons).

 • Saderīgs klāsts no barošanas ar krūti līdz dzeršanai no krūzītes

  Kombinējiet krūts piena sūkni, pudelīti un vāciņa daļas, lai izveidotu jums piemērotu produktu un izmantotu to, kad vien nepieciešams! Pretkoliku knupji ir saderīgi tikai ar Classic+ un pretkoliku pudelītēm.

Skatīt visas specifikācijas
 • 2 nedēļu vecumā ar Philips Avent pudelīti barotiem mazuļiem bija mazāk koliku, un viņi ievērojami mazāk raudāja naktīs, salīdzinot ar mazuļiem, ko ēdināja no citu ražotāju pudelītēm.
 • Knupīša dizains ar pierādītu spēju novērst knupīša sakļaušanos un ar to saistīto gaisa norīšanu un barošanas pārtraukumus.
 • Kas ir kolikas, un kā tās ietekmē mazuļus? Viens no koliku cēloņiem ir barošanas laikā norītais gaiss, kas rada diskomforta sajūtu mazuļa gremošanas sistēmā. Koliku simptomi ir raudāšana, nemiers, vēdera uzpūšanās un ēdiena atgrūšana.
 • 0% BPA, atbilstoši ES regulai 10/2011

Nesen skatītie produkti

Jūs, iespējams, interesēs