Raudāšanas interpretācijas pakalpojums, ko nodrošina Zoundream, ir noderīgs rīks, kas palīdz jums izprast dažādus mazuļa raudāšanas veidus un informē par raudu iespējamo nozīmi. Tomēr ir jāatceras, ka šis rīks neaizstāj vecāku lēmumu pieņemšanu. Uzņēmums Philips neatbild par šo interpretāciju rezultātiem. Vajadzības gadījumā ieteicams vērsties pēc padoma pie ārsta.
Ja raudāšanas interpretācijas rezultāts šķiet neprecīzs, tālāk izklāstītie problēmu novēršanas padomi var palīdzēt atrisināt šo problēmu.
- Ņemiet vērā mazuļa vecumu. Lai gan raudāšanas interpretācijas funkcija ir piemērota 0–12 mēnešus veciem zīdaiņiem, tā ir vislabāk optimizēta 0–6 mēnešus veciem mazuļiem.
- Gādājiet, lai mazuļa ierīce nebūtu novietota pārāk tuvu vai pārāk tālu. Tā nedrīkst atrasties ārpus uztveršanas diapazona robežām. Pārvietojiet ierīci tā, lai mazuļa raudas būtu skaidri uztveramas.
- Gādājiet, lai telpā nebūtu fona trokšņu, piemēram, mājdzīvnieku, mitruma savācēju vai putekļsūcēju skaņu, kas varētu padarīt mazuļa raudāšanu sliktāk sadzirdamu.
- Pārbaudiet, vai jūsu Wi-Fi savienojums ir labs un stabils, jo tas var ietekmēt raudāšanas interpretācijas datu saņemšanas ātrumu. Lietotnes iestatījumu lapā pārbaudiet Wi-Fi signāla stiprumu. Signāls ir stiprs, ja redzams uzraksts “Excellent” (Izcils) vai “Good” (Labs). Ja redzami citi uzraksti, izmantojiet Wi-Fi signāla pastiprinātāju, lai signāls būtu spēcīgāks.
- Pagaidiet, līdz beidzas tā saucamais “mierīgais” periods. Mēs esam noteikuši ierobežojumu (jeb tā saucamo “mierīgo” periodu) un pēc katras raudāšanas interpretācijas īslaicīgi pārtraucam jums sūtīt paziņojumus un raudāšanas interpretācijas. Tādējādi šī funkcija nepārslogo un nemulsina jūs ar dažādām raudāšanas interpretācijām ļoti īsā laika posmā. Kad ir notikusi iestatītā laika intervāla atskaite (parasti tās ir dažas minūtes), funkcija automātiski atsāk raudu noteikšanu un analīzi (ja mazulis joprojām raud).