Atpakaļ
×

Iepazīstieties ar philips shaver 9000. sēriju. tas nav no šīs pasaules.

Iespējams, vismodernākais skuveklis uz šīs planētas

Lielas veiktspējas skuveklim būtu jādarbojas arī 100 km augstumā virs zemes, vai ne? Taču pirms veikt tik tālu ceļu, jums jāpārbauda, vai tas darbojas kosmosā. Philips Shaver 9000. sērijas skuveklis jau ir izturējis pārbaudi bezsvara stāvoklī.

 

Augstākās kvalitātes skuvums
Vai vēlaties iegūt visu laiku labāko skuvumu - un atkārtot to katrā skūšanās reizē? Pienācis laiks iepazīties ar Philips S9000. Tas ir mūsu līdz šim tehnoloģiski modernākais skuveklis, tāpēc mēs nevarējām atturēties no tā iespēju pārbaudes dažādos ekstremālos apstākļos. Viena no šīm situācijām bija bezsvara stāvoklis. Un mūsu testa pilots ieguva lielisku skuvumu.

Zinātniskie eksperimenti kosmosā
Visskarbākā pārbaude jebkuram priekšmetam ir tā ievietošana raķetē un uzlidošana kosmosā. Tāpēc mūsu partneris XCOR Space Expeditions tuvākajā nākotnē veiks zinātniskus eksperimentus kosmisko lidojumu laikā. Galu galā, ja kaut kas darbojas perfekti 100 km augstumā virs zemes, tam jābūt īpašam produktam. Esam pārliecināti, ka ar Philips S9000 esam to pierādījuši. Tālāk pastāstīsim, kāpēc:


V-Track precīzie asmeņi
Rūpīgi aplūkojiet rotējošo galviņu. Ārējā celiņā ir V formas ģeometriskas atveres, lai notvertu lielāko daļu matiņu. Iekšējā celiņā ir īpaši zobiņi, lai notvertu un nogrieztu plakanus matiņus. Rezultāts: gluds skuvums ar minimālu kustību skaitu, un jūsu āda ir lieliskā stāvoklī.

Kontūru noteikšanas tehnoloģija
Philips S9000 piekļaujas jūsu sejai ciešāk nekā jebkurš cits modelis. Skūšanas bloks atliecas atpakaļ, uz priekšu, pa kreisi un pa labi. Turklāt augšpusē esošais primārais un sekundārais gredzens pārvietojas atpakaļ, uz priekšu, pa kreisi un pa labi neatkarīgi no skūšanas bloka. Kopumā tie ir astoņi iespējamie kustības virzieni, kas nodrošina unikālu gludu skuvumu.

Personalizētie komforta iestatījumi
Vai šodien jūsu āda ir izteikti jutīga? Vai arī jums jāsteidzas? Personalizējiet savu skūšanās pieredzi, izvēloties jutīgas ādas (1800 apgr./min), standarta (2000 apgr./min) vai ātro (2200 apgr./min) iestatījumu.

AquaTec mitrā un sausā skūšana
Pateicoties AquaTec blīvējumam, Philips S9000 ir pilnībā ūdensdrošs. Jūs to varat izmantot pat dušā. Varat to ieziest ar putām vai želeju papildu ērtībām, vai arī izmantot sausai skūšanai.

Smart Clean sistēma
Šī īpašā uzglabāšanas sistēma nodrošina svaigu skuvumu katru dienu. Tā tīra, žāvē, uzlādē un ieeļļo jūsu skuvekli, tikai pieskaroties pogai. Dubultais filtrs notīra noskūtos matiņus un želeju no skuvekļa galviņām, kā arī nodrošina optimālu veiktspēju visā skuvekļa kalpošanas laikā.