Atpakaļ
×

Philips un XCOR apvieno spēkus

Kopā mēs atveram durvis ceļojumiem kosmosa ikvienam

Uzņēmumā Philips mēs zvērināti ticam inovācijām. Mūsu radītie novatoriskie produkti ir uzlabojuši cilvēku dzīves visdažādākajos veidos vairāk nekā gadsimta garumā. No apgaismojuma līdz mājsaimniecības ierīcēm, no audio aprīkojuma līdz skuvekļiem, kā arī no personīgās higiēnas ierīcēm līdz augsto tehnoloģiju medicīnas aprīkojumam - katrs Philips izgudrojums ir radīts no sēklas, ko dēvējam par "inovācijām".
 

Uzdrīkstēšanās sapņot
Tāpēc mēs apbrīnojam cilvēkus, kuri uzdrīkstas sapņot, lai radītu inovācijas. Tādus cilvēkus kā nākotnes vizionārus uzņēmumā XCOR Space Expeditions (Kalifornijā), kuri izstrādā kosmosa kuģi, kas spētu pacelt jūs projām no šīs planētas un nogādāt 100 km augstu kosmosā. XCOR komanda ir apņēmusies padarīt ceļošanu kosmosā pieejamu publikai, nevis tikai izredzētiem astronautiem. Viņu mērķis ir nodrošināt neticamu pieredzi visfutūristiskākajā transportlīdzeklī, kādu vien spējat iztēloties.


No MoonShaver līdz Philips Shaver 9000. sērijai

Vai jūs zinājāt, ka Philips inovāciju sarakstā ir ietverts MoonShaver, kas tika laists tirgū brīdī, kad cilvēks pirmoreiz spēra kāju uz mēness? Protams, tas bija gandrīz pirms 50 gadiem, taču šī skuvekļa pamatā bija rotējošā skūšanās sistēma, mūsu izgudrotā tehnoloģija, kas kļuvusi par populārāko skūšanās sistēmu uz mūsu planētas.*

Protams, tas nav apturējis mūs no nepārtrauktiem centieniem padarīt šo tehnoloģiju vēl labāku. Aplūkojiet mūsu jaunāko inovāciju: jauno, mūsdienīgo Philips S9000. Šis skuveklis nodrošina nepieredzēti gludu un komfortablu skuvumu, pateicoties vairākām novatoriskām tehnoloģijām. Lai nodrošinātu, ka tā veiktspēja pārsniedz šīs pasaules robežas, mēs esam to pārbaudījuši bezsvara stāvoklī.

*Pamatojoties uz produktu tirdzniecības rādītājiem