Kā novērst nepatīkamu elpu: ikdienā veicamās darbības

Vēlaties, lai jūsu elpa būtu maksimāli svaiga? Apskatiet mūsu Fresh Breath līdzekļus.

Vēlaties, lai jūsu elpa būtu maksimāli svaiga? Apskatiet mūsu Fresh Breath līdzekļus.

Mums visiem ir bijusi nepatīkama elpa. Ņemot vērā saistību starp nepatīkamu elpu un smaganu slimību, ir nepieciešams izprast problēmas cēloni.

Kas izraisa nepatīkamu elpu?

 

Elpu var ietekmēt dzīvesveids, piemēram, uzturs, alkohols un smēķēšana. Nozīme var būt arī diabētam, sinusa infekcijām vai alerģijām. Tomēr 80 % nepatīkamas elpas izraisa pats mutes dobums.

 

Izplatīts cēlonis ir baktērijas, kas veidojas uz mēles, kā arī uz zobiem un zobstarpās. Tāpēc tādi ātri risinājumi kā košļājamā gumija vai elpu atsvaidzinošas konfektes palīdz tikai īslaicīgi novērst nepatīkamu elpu, jo, lai novērstu nepatīkamu elpu, baktērijas ir jālikvidē.


Vēlaties uzzināt, kā ilgtermiņā novērst nepatīkamu elpu? Rūpes par mutes dobuma higiēnu ir lielisks pirmais solis.

Healthy white

Kā ar ikdienas ieradumu palīdzību novērst nepatīkamu elpu

 

Jums ir jādara kas vairāk par zobu tīrīšanu. Katru dienu tīrot mēli, jūs varat efektīvi novērst nepatīkamu elpu, jo tā tiek iznīcinātas un likvidētas smaku radošās baktērijas, kas rada gāzes. Labākiem rezultātiem izmantojiet specializētu mēles birsti.


Birste Philips TongueCare+ ir uzspraužama uz jebkuras Philips Sonicare zobu sukas roktura. Tās 240 mikro sari attīra mēli no baktērijām un ēdiena paliekām, lai jūs iegūtu atsvaidzinošu tīrību.

Kā ar ikdienas ieradumu palīdzību novērst nepatīkamu elpu

Izmantojot kopā ar antibakteriālu mēles līdzekli, jūs pamanīsiet, ka mēles virsma izskatās un šķiet tīrāka. Likvidējot baktērijas, jūsu elpa būs svaigāka visas dienas garumā.

 

Vienkārši uzlabojot ikdienas mutes dobuma veselības uzturēšanas ieradumus, jūs varat efektīvi novērst nepatīkamu elpu. Regulāri tīrot zobus, diegojot tos, tīrot mēli ar aerosolu un veicot skalošanu ar alkoholu nesaturošu mutes skalošanas līdzekli, jūs varat iznīcināt nepatīkamu elpu radošās baktērijas un izjust svaigumu ilgāku laiku.

Mūsu piecu soļu rutīna veselīgam smaidam

You are about to visit a Philips global content page

Continue

You are about to visit a Philips global content page

Continue

Mūsu vietni vislabāk var apskatīt, izmantojot jaunāko Microsoft Edge, Google Chrome vai Firefox versiju.