1
Monitori

LED sānu apgaismojums, LCD monitors

  LED sānu apgaismojums, LCD monitors

  Spilgti attēli, efektīvs sniegums

  Philips PowerSensor AH-IPS LED displejā izmantoti 65% pārstrādātu materiālu, un korpuss, kas nesatur PVC un BFR, ir ideāli piemērots ekoloģiski nekaitīgai darbībai Skatīt visas priekšrocības

Videoklipi

[trigger to render Video Gallery]

Attēli

Spilgti attēli, efektīvs sniegums

Philips PowerSensor AH-IPS LED displejā izmantoti 65% pārstrādātu materiālu, un korpuss, kas nesatur PVC un BFR, ir ideāli piemērots ekoloģiski nekaitīgai darbībai Skatīt visas priekšrocības

Brilliance LED sānu apgaismojums, LCD monitors

B Line, 22 (21, 5 collas/54, 6 cm diag.), Full HD (1920 x 1080) 221B6QPYEB/00 Atrast līdzīgus produktus

Spilgti attēli, efektīvs sniegums

ar PowerSensor ietaupa enerģiju

 • AH-IPS displejs nodrošina lieliskus attēlus ar spilgtām krāsām

  AH-IPS displejs nodrošina lieliskus attēlus ar spilgtām krāsām

  Šajā jaunākajā Philips displejā tiek izmantoti mūsdienīgi AH-IPS paneļi, kas nodrošina satriecošu krāsu atveidojumu, atbildes laiku un enerģijas patēriņu salīdzinājumā ar citiem platleņķa paneļiem. Atšķirībā no standarta TN paneļiem, AH-IPS paneļi nodrošina konstantas krāsas pat 178/178 grādu leņķī un pagrieztā pozīcijā. Ar nepārspējamu veiktspēju tas ir lieliski piemērots lietojumam gadījumos, kad nepieciešama krāsu precizitāte un konstants spilgtums, piemēram, fotoattēlu retušēšanai, grafikas lietojumprogrammām un tīmekļa pārlūkošanai.

 • Mazāks acu nogurums, pateicoties Flicker-Free tehnoloģijai

  Mazāks acu nogurums, pateicoties Flicker-Free tehnoloģijai

  LED ekrānos ar sānu apgaismojumu spilgtuma kontrole dažiem lietotājiem rada mirgoņas efektu, kas izraisa acu nogurumu. Philips Flicker-Free tehnoloģija nodrošina jaunu risinājumu, lai regulētu spilgtumu un samazinātu mirgoņu ērtākai skatīšanai.

 • SmartImage iepriekšējie iestatījumi optimizētu attēla iestatījumu veikšanai

  SmartImage iepriekšējie iestatījumi optimizētu attēla iestatījumu veikšanai

  SmartImage ir ekskluzīva un novatoriska Philips tehnoloģija, kas analizē ekrānā attēloto saturu un nodrošina optimizētu displeja veiktspēju. Šis lietotājam pielāgotais interfeiss sniedz iespēju izvēlēties dažādus režīmus, piemēram, Office (Birojs), Photo (Fotoattēls), Movie (Filma), Game (Spēle), Economy (Ekonomisks), u.c. atbilstoši lietojumam. Atkarībā no izvēlētās opcijas SmartImage dinamiski optimizē kontrastu, krāsu piesātinājumu un attēlu un video asumu, lai iegūtu vislabāko displeja veiktspēju. Ekonomiskā režīma opcija nodrošina ievērojamu enerģijas ekonomiju. Tas viss ir iespējams, tikai nospiežot pogu!

 • SmartErgoBase nodrošina lietotājam ergonomiskus pielāgojumus

  SmartErgoBase nodrošina lietotājam ergonomiskus pielāgojumus

  SmartErgoBase ir monitora pamatne, kas nodrošina ergonomisku displeja komfortu un vadu pārvaldību. Pamatnes lietotājam piemērotais svars, pagriešanas, sagāšanas un grozīšanas leņķu regulējumi ļauj pozicionēt monitoru maksimālam komfortam, atvieglojot fiziskas sāpes darba dienas garumā, bet vadu pārvaldība samazina vadu radīto jucekli un saglabā elegantu un profesionālu darba vietas izskatu.

 • Neliels attālums no fasetes līdz galdam maks. lasīšanas komfortam

  Neliels attālums no fasetes līdz galdam maks. lasīšanas komfortam

  Philips monitoru, pateicoties tā mūsdienīgajai SmartErgoBase pamatnei, var nolaist gandrīz līdz galda līmenim, iegūstot ērtu skatīšanas leņķi. Zems attālums no fasetes līdz galdam ir ideāls risinājums, ja izmantojat bifokālu, trifokālu vai progresīvu lēcu brilles ikdienas darbā pie datora. Turklāt šī iespēja ļauj monitoru izmantot lietotājiem ar ievērojamām auguma atšķirībām ar vēlamajiem leņķa un augstuma iestatījumiem, palīdzot samazināt nogurumu un saspringumu.

 • DisplayPort savienojums izcilai vizualitātei

  DisplayPort savienojums izcilai vizualitātei

  DisplayPort ir digitāls savienojums no personālā datora uz monitoru, bez pārveidošanas nepieciešamības. Tam ir lielākas iespējas nekā DVI standartam, pilnībā atbalstot līdz 15 metrus garu kabeļsavienojumu un 10,8 Gbps/sek. datu pārsūtīšanas ātrumu. Liela veiktspēja un latentums ar nulles līmeni garantē visātrāko attēlveidošanu un atsvaidzes intensitāti – padarot DisplayPort par vislabāko izvēli ne tikai vispārīgai izmantošanai birojā vai mājās, bet arī spēļu spēlēšanai, filmām, video rediģēšanai un citiem uzdevumiem. Izmantojot dažādus adapterus, iespējams nodrošināt sadarbspēju.

 • PowerSensor ietaupa līdz pat 80% no enerģijas izmaksām

  PowerSensor ietaupa līdz pat 80% no enerģijas izmaksām

  PowerSensor ir iebūvēts klātbūtnes noteikšanas sensors, kas pārraida un saņem nekaitīgus infrasarkanos signālus, lai noteiktu lietotāja klātbūtni, un automātiski samazina monitora spilgtumu, kad lietotājs atkāpjas no galda, samazinot enerģijas izmaksas par līdz pat 80 procentiem un paildzinot monitora kalpošanas laiku

 • Iebūvēti stereo skaļruņi multivides atskaņošanai

  Displeja ierīcē ir iebūvēts augstas kvalitātes stereo skaļruņu pāris. Tie var būt redzami (vērsti uz priekšu) vai neredzami (vērsti uz leju, vērsti uz augšu, uz aizmuguri u.c.) atkarībā no modeļa un dizaina.

 • USB centrmezgls ar 4 portiem vienkāršai savienojumu izveidei

  USB centrmezgls sniedz lietotājam iespēju ērti pievienot Plug and Play multivides ierīces, piemēram, USB atmiņas ierīces, kameru, portatīvo HDD, tīmekļkameru, PDA, printeri un daudzas citas ierīces, kurām pieejams USB savienojums. Uz monitora ērti izvietotais USB 2.0 centrmezgls nodrošina USB 2.0 signālu pārsūtīšanu uz datoru. Ņemiet vērā, ka daudzām ierīcēm, piemēram, kamerām un HDD, iespējams, jānodrošina atsevišķa strāvas padeve, jo tām ir lielākas barošanas prasības nekā spēj nodrošināt USB centrmezgls.

 • Nepatērē enerģiju, izmantojot 0 vatu slēdzi

  Nospiežot 0 vatu slēdzi, kas ērti izvietots aizmugurē, varat pilnībā atslēgt monitoram AC strāvas padevi. Tādējādi monitors nepatērē elektroenerģiju, vēl vairāk samazinot oglekļa ietekmi uz vidi

 • 65% pēc lietošanas pārstrādāta plastmasas ar TCO Edge

  TCO Edge sertifikāts tiek piešķirts produktiem, kas pārsniedz esošo ekomarķējumu programmu robežas. Atrodoties virs standarta TCO prasībām, citu prasību starpā tas nosaka, ka produktā izmantots vismaz 65% pēc lietošanas pārstrādātas plastmasas, ka tas ir energoefektīvs, tajā izmantots minimāls daudzums bīstamu materiālu, tam ir 100% pārstrādājams iepakojums, kā arī tas ir piemērots ērtai pārstrādei. Varat būt drošs, ka šis Philips monitors ir vismūsdienīgāko tehnoloģiju produkts un savā klasē labākais ICT, sniedzot ieguldījumu gan jums, gan planētas ilgtspējai, kā arī palīdzot jums veikt atbildīgu zaļo IT pirkumu!

Skatīt visas specifikācijas
 • "AH-IPS" nosaukums / preču zīme un saistītie tehnoloģiju patenti pieder to attiecīgajiem īpašniekiem.
 • EPEAT Gold vai Silver marķējums ir derīgs tikai tajās vietās, kur Philips reģistrē produktu. Lūdzu, apmeklējiet vietni www.epeat.net, lai iegūtu reģistrācijas statusu savā valstī.
 • Atbildes laika vērtība ir līdzvērtīga SmartResponse

Nesen skatītie produkti

Jūs, iespējams, interesēs