1
Monitori

LCD monitors ar Miracast

  Lai iegūtu papildinformāciju, lejupielādējiet <a href="https://www.download.p4c.philips.com/files/2/239c4qhwab_01/239c4qhwab_01_elr_.pdf" target="_blank">energoefektivitātes marķējums</a>
  Lai iegūtu papildinformāciju, lejupielādējiet energoefektivitātes marķējums

  LCD monitors ar Miracast

  Vienkārša ekrāna koplietošana

  Jaunajā Philips Blade 2 displejā ietverta Miracast tehnoloģija, kas sniedz iespēju bezvadu tīklā kopīgot Full HD saturu no maza uz lielu ekrānu. Skatīt visas priekšrocības

  Diemžēl šis produkts vairs nav pieejams

Videoklipi

[trigger to render Video Gallery]

Attēli

Brilliance LCD monitors ar Miracast

Blade 2, 23 collas (58.4cm), 1920 x 1080 239C4QHWAB/01 Atrast līdzīgus produktus

Vienkārša ekrāna koplietošana

plānāks un vieglāks, taču lielāks un spilgtāks

 • IPS LED platleņķa tehnoloģija attēlu un krāsu precizitātei

  IPS LED platleņķa tehnoloģija attēlu un krāsu precizitātei

  IPS displejos tiek izmantota mūsdienīga tehnoloģija, kas nodrošina platleņķa 178/178 grādu skatu, sniedzot iespēju skatīt displeju no praktiski jebkura leņķa - pat 90 grādu pagriešanas režīmā! Atšķirībā no TN paneļiem IPS displeji sniedz neticami asus attēlus ar spilgtām krāsām, padarot tos ideāli piemērotus ne tikai fotoattēliem, filmām un tīmekļa pārlūkošanai, bet arī profesionālām lietojumprogrammām, kam nepieciešama krāsu precizitāte un nemainīgs spilgtuma līmenis.

 • SmartImage: optimizēta lietotājam draudzīga pieredze

  SmartImage: optimizēta lietotājam draudzīga pieredze

  SmartImage ir ekskluzīva Philips tehnoloģija, kas analizē ekrānā attēloto saturu un nodrošina optimizētu displeja veiktspēju. Šis lietotājam pielāgotais interfeiss sniedz iespēju izvēlēties dažādus režīmus, piemēram, Birojs, Attēls, Izklaide, Ekonomisks, u.c. atbilstoši lietojumam. Atkarībā no izvēlētās opcijas SmartImage dinamiski optimizē kontrastu, krāsu piesātinājumu un attēlu un video asumu, lai iegūtu vislabāko displeja veiktspēju. Ekonomiskā režīma opcija nodrošina ievērojamu enerģijas ekonomiju. Tas viss ir iespējams, tikai nospiežot pogu!

 • SmartTxt optimizētai lasīšanas pieredzei

  SmartTxt optimizētai lasīšanas pieredzei

  SmartTxt ir izsmalcināts algoritms, kas uzlabo tekstapstrādes lietojumprogrammu failu, piemēram, PDF dokumentu vai e-grāmatu, lasīšanu, kam nepieciešama lielāka koncentrēšanās. SmartTxt funkcija palielina teksta satura kontrastu un robežasumu vieglākai lasīšanai. Optimizēšana tiek paveikta, pielāgojot displeja pelēktoņu līmeņa skalu kopā ar baltās krāsas balansu, spilgtumu un kontrastu.

 • SmartKolor piesātinātiem un spilgtiem attēliem

  SmartKolor piesātinātiem un spilgtiem attēliem

  SmartKolor ir izsmalcināta krāsu paplašinājuma tehnoloģija, kas var uzlabot displeja vizuālo krāsu diapazonu. Palielinot displeja RGB pastiprinājuma līmeni, šī funkcija ļauj iegūt piesātinātus, spilgtus attēlus, lai aplūkotu satriecošas kvalitātes fotoattēlus un videoklipus.

 • Full HD satura skatīšanās bezvadu tīklā, izmantojot Miracast

  Full HD satura skatīšanās bezvadu tīklā, izmantojot Miracast

  Izmantojot Miracast tehnoloģiju, varat bezvadu tīklā kopīgot saturu no lielākās daļas Android® ierīču savā Philips monitorā ar Full HD video kvalitāti un 5.1 kanālu audio.

 • MHL tehnoloģija mobilā satura skatīšanai lielajā ekrānā

  MHL tehnoloģija mobilā satura skatīšanai lielajā ekrānā

  Mobilais augstas izšķirtspējas savienojums (MHL) ir mobilais audio/video interfeiss, lai tieši savienotu mobilos tālruņus un citas portatīvās ierīces ar augstas izšķirtspējas displejiem. Papildu MHL kabelis sniedz iespēju vienkārši pievienot mobilo ierīci ar MHL iespēju šim lielajam Philips MHL displejam un skatīties HD videoklipus ar digitālo skaņu. Tagad jūs ne tikai varat baudīt mobilās spēles, fotoattēlus, filmas vai citas aplikācijas lielajā ekrānā, bet vienlaikus uzlādēt savu mobilo ierīci, lai darbības laikā nekad neizbeigtos enerģija.

 • SmartContrast 20000000:1 satriecoši piesātinātām melno toņu detaļām

  SmartContrast 20000000:1 satriecoši piesātinātām melno toņu detaļām

  Jūs vēlaties LCD plakano displeju ar lielāko kontrastu un spilgtākajiem attēliem. Philips mūsdienīgā video apstrāde apvienojumā ar unikāli jutīgu gaismas spilgtuma regulēšanas un sānu apgaismojuma pastiprināšanas tehnoloģiju, nodrošina košus attēlus. SmartContrast palielinās kontrastu ar izcilu melno toņu līmeni un precīzu tumšo nianšu un krāsu atveidojumu. Tas sniedz spilgtu, reālistisku attēlu ar izteiktu kontrastu un košām krāsām.

 • Stilģis, īpaši plāns dizains mūsdienīgam izskatam

  Jaunajā Philips monitoru klāstā tiek izmantotas jaunākās paaudzes īpaši plānās LED diodes, un tie ir ievērojami plānāki nekā iepriekšējā paaudze. Plānais dizains ne tikai padara monitorus vizuāli pievilcīgus, bet arī ietaupa vietu uz galda!

Skatīt visas specifikācijas
 • Šim Philips displejam ir MHL sertifikāts. Tomēr, ja gadījumā jūsu MHL ierīce netiek pievienota vai nedarbojas pareizi, skatiet savas MHL ierīces bieži uzdoto jautājumu sadaļu vai sazinieties ar ražotāju. Ierīces ražotāja politika, iespējams, nosaka, ka jums jāiegādājas konkrēta zīmola MHL kabelis vai adapteris
 • ErP gaidstāve/enerģijas taupīšana neattiecas uz MHL lādēšanas funkcionalitāti
 • Nepieciešama papildu MHL sertificēta mobilā ierīce un MHL kabelis (nav iekļauts). Lūdzu, vaicājiet MHL ierīces izplatītājam, lai uzzinātu par saderību.
 • "IPS" nosaukums / preču zīme un saistītie tehnoloģiju patenti pieder to attiecīgajiem īpašniekiem.
 • Viedais atbildes laiks ir optimālā vērtība, kas iegūta vai nu GtG, vai GtG (BW) testā.

Nesen skatītie produkti

Jūs, iespējams, interesēs