1
Monitori

AMVA LCD monitors, LED apgaismojums

  Lai iegūtu papildinformāciju, lejupielādējiet <a href="https://www.download.p4c.philips.com/files/2/249c4qhsb_01/249c4qhsb_01_elr_.pdf" target="_blank">energoefektivitātes marķējums</a>
  Lai iegūtu papildinformāciju, lejupielādējiet energoefektivitātes marķējums

  AMVA LCD monitors, LED apgaismojums

  Satriecoši pievilcīgs

  Jaunais Philips Blade 2 monitors ar stilīgu, īpaši plānu konstrukciju un platleņķa AMVA displeju ir paredzēts izcilai veiktspējai Skatīt visas priekšrocības

  Diemžēl šis produkts vairs nav pieejams

Videoklipi

[trigger to render Video Gallery]

Attēli

Satriecoši pievilcīgs

Jaunais Philips Blade 2 monitors ar stilīgu, īpaši plānu konstrukciju un platleņķa AMVA displeju ir paredzēts izcilai veiktspējai Skatīt visas priekšrocības

Diemžēl šis produkts vairs nav pieejams

Brilliance AMVA LCD monitors, LED apgaismojums

Blade 2, 24 collas / 61 cm, Full HD displejs 249C4QHSB/01 Atrast līdzīgus produktus

Satriecoši pievilcīgs

Īpaši plāns augstas veiktspējas AMVA displejs

 • AMVA LED platleņķa īpaši augsta kontrasta spilgtiem attēliem

  AMVA LED platleņķa īpaši augsta kontrasta spilgtiem attēliem

  Philips AMVA LED displejā izmantota mūsdienīga vairāku domēnu vertikālas izlīdzināšanas tehnoloģija, kas nodrošina īpaši lielus statisku kontrastu koeficientus īpaši spilgtiem un gaišiem attēliem. Lai gan standarta biroja lietojumprogrammu lietošana ir vienkārša, šis displejs ir īpaši piemērots fotoattēliem, tīmekļa pārlūkošanai, filmām, spēlēm un grafiskajām lietojumprogrammām ar lielām prasībām. Tā optimizētā pikseļu pārvaldības tehnoloģija nodrošina 178/178 grādu īpaši plašu skatīšanās leņķi, radot asus attēlus pat 90 grādu pagriešanas režīmā

 • SmartImage: optimizēta lietotājam draudzīga pieredze

  SmartImage: optimizēta lietotājam draudzīga pieredze

  SmartImage ir ekskluzīva Philips tehnoloģija, kas analizē ekrānā attēloto saturu un nodrošina optimizētu displeja veiktspēju. Šis lietotājam pielāgotais interfeiss sniedz iespēju izvēlēties dažādus režīmus, piemēram, Birojs, Attēls, Izklaide, Ekonomisks, u.c. atbilstoši lietojumam. Atkarībā no izvēlētās opcijas SmartImage dinamiski optimizē kontrastu, krāsu piesātinājumu un attēlu un video asumu, lai iegūtu vislabāko displeja veiktspēju. Ekonomiskā režīma opcija nodrošina ievērojamu enerģijas ekonomiju. Tas viss ir iespējams, tikai nospiežot pogu!

 • SmartKolor piesātinātiem un spilgtiem attēliem

  SmartKolor piesātinātiem un spilgtiem attēliem

  SmartKolor ir izsmalcināta krāsu paplašinājuma tehnoloģija, kas var uzlabot displeja vizuālo krāsu diapazonu. Palielinot displeja RGB pastiprinājuma līmeni, šī funkcija ļauj iegūt piesātinātus, spilgtus attēlus, lai aplūkotu satriecošas kvalitātes fotoattēlus un videoklipus.

 • SmartTxt optimizētai lasīšanas pieredzei

  SmartTxt optimizētai lasīšanas pieredzei

  SmartTxt ir izsmalcināts algoritms, kas uzlabo tekstapstrādes lietojumprogrammu failu, piemēram, PDF dokumentu vai e-grāmatu, lasīšanu, kam nepieciešama lielāka koncentrēšanās.

 • SmartContrast 20000000:1 satriecoši piesātinātām melno toņu detaļām

  SmartContrast 20000000:1 satriecoši piesātinātām melno toņu detaļām

  Jūs vēlaties LCD plakano displeju ar lielāko kontrastu un spilgtākajiem attēliem. Philips mūsdienīgā video apstrāde apvienojumā ar unikāli jutīgu gaismas spilgtuma regulēšanas un sānu apgaismojuma pastiprināšanas tehnoloģiju, nodrošina košus attēlus. SmartContrast palielinās kontrastu ar izcilu melno toņu līmeni un precīzu tumšo nianšu un krāsu atveidojumu. Tas sniedz spilgtu, reālistisku attēlu ar izteiktu kontrastu un košām krāsām.

 • HDMI savienojuma atbalsts Full HD izklaidei

  HDMI savienojuma atbalsts Full HD izklaidei

  Ierīcei ar HDMI savienojuma atbalstu ir visa nepieciešamā aparatūra, lai pieņemtu augstas izšķirtspējas multivides interfeisa (HDMI) ievadi. HDMI vads ļauj uztvert augstas kvalitātes digitālos video un audio signālus, kas tiek pārraidīti pa vienu kabeli no personālā datora vai jebkura AV avotu skaita (tostarp televizora pierīcēm, DVD atskaņotājiem un A/V uztvērējiem un video kamerām).

 • Mūsdienīga skārienvadība

  Mūsdienīga skārienvadība

  Skārienvadība ir inteliģentas, skārienjutīgas ikonas, kas aizstāj izvirzītās pogas un sniedz iespēju lietotājam noregulēt monitoru atbilstoši savām prasībām. Skārienvadība reaģē uz visniecīgāko pieskārienu un piešķir monitoram mūsdienīgu veidolu.

 • Stilģis, īpaši plāns dizains mūsdienīgam izskatam

  Jaunajā Philips monitoru klāstā tiek izmantotas jaunākās paaudzes īpaši plānās LED diodes, un tie ir ievērojami plānāki nekā iepriekšējā paaudze. Plānais dizains ne tikai padara monitorus vizuāli pievilcīgus, bet arī ietaupa vietu uz galda!

 • Videi nekaitīgi materiāli, kas atbilst starptautiskajiem standartiem

  Philips ir apņēmies izmantot ilgtspējīgus, videi nekaitīgus materiālus visā monitoru klāstā. Visās korpusa plastmasas detaļās, metāla rāmja detaļās un iepakojuma materiālos izmantoti 100% pārstrādājami materiāli. Dažos modeļos tiek izmantota līdz 65% otrreizēji pārstrādāta plastmasas. Stingra atbilstība RoHS standartiem nodrošina ievērojamu toksisku vielu, piemēram, vara, apjoma samazinājumu vai izskaušanu. Monitoros ar CCFL sānu apgaismojumu ir ievērojami samazināts dzīvsudraba saturs, bet monitoros ar LED sānu apgaismojumu dzīvsudrabs vispār netiek izmantots. Lai iegūtu papildinformāciju, apmeklējiet vietni Philips @ http://www.asimpleswitch.com/global/.

Skatīt visas specifikācijas

Nesen skatītie produkti

Jūs, iespējams, interesēs