1
Monitori

LCD monitors ar Ambiglow Plus Base

  Lai iegūtu papildinformāciju, lejupielādējiet <a href="https://www.download.p4c.philips.com/files/2/275c5qhgsw_00/275c5qhgsw_00_elr_.pdf" target="_blank">energoefektivitātes marķējums</a>
  Lai iegūtu papildinformāciju, lejupielādējiet energoefektivitātes marķējums

  LCD monitors ar Ambiglow Plus Base

  Gaismas radīta burvība

  Izgaismojiet savu telpu un dzīvi ar brīnišķīgo Ambiglow Plus. Ikoniskais Philips Moda displejs ar Ambiglow Plus pamatni izskatās tikpat lieliski, cik lieliski darbojas. Skatīt visas priekšrocības

Videoklipi

[trigger to render Video Gallery]

Attēli

Moda LCD monitors ar Ambiglow Plus Base

Moda, 27 collas (68, 6 cm), Full HD (1920 x 1080) 275C5QHGSW/00 Atrast līdzīgus produktus

Gaismas radīta burvība

īpašai atmosfērai

 • Ambiglow Plus Base nodrošina lielisku apgaismojumu

  Ambiglow Plus Base nodrošina lielisku apgaismojumu

  Ambiglow vēl vairāk uzlabo skatīšanās ērtības. Novatoriskā Ambiglow tehnoloģija izgaismo pamatni, radot ap to gaismas oreolu. Šai tehnoloģijai ir ātrs procesors, kas analizē uztverto attēlu un pielāgo attēlam atbilstošo krāsu un spilgtumu. Turklāt Ambiglow Plus izgaismotajai pamatnei var iestatīt dažādas nokrāsas, vai arī lietotājs var manuāli iestatīt gaismas nokrāsu vai laiku atbilstoši vēlamajai noskaņai. Šādā veidā papildus skatīšanās ērtībām arī telpā ieplūst krāsa, radot dzīvesprieku un neparastu noskaņu un vēl vairāk uzlabojot skatīšanās ērtības.

 • AH-IPS displejs nodrošina lieliskus attēlus ar spilgtām krāsām

  AH-IPS displejs nodrošina lieliskus attēlus ar spilgtām krāsām

  Šajā jaunākajā Philips displejā tiek izmantoti mūsdienīgi AH-IPS paneļi, kas nodrošina satriecošu krāsu atveidojumu, atbildes laiku un enerģijas patēriņu salīdzinājumā ar citiem platleņķa paneļiem. Atšķirībā no standarta TN paneļiem, AH-IPS paneļi nodrošina konstantas krāsas pat 178/178 grādu leņķī un pagrieztā pozīcijā. Ar nepārspējamu veiktspēju tas ir lieliski piemērots lietojumam gadījumos, kad nepieciešama krāsu precizitāte un konstants spilgtums, piemēram, fotoattēlu retušēšanai, grafikas lietojumprogrammām un tīmekļa pārlūkošanai.

 • Displejs ar šauru apmali elegantam izskatam

  Displejs ar šauru apmali elegantam izskatam

  Jaunajiem Philips displejiem ir īpaši šauras apmales, kas, palielinot ekrāna lielumu, vienlaikus samazina traucējošos faktorus, kas var novērst uzmanību. Šie monitori ir lieliski piemēroti vairāku displeju vai mozaīkošanas izkārtojumiem, piemēram, spēļu spēlēšanai, grafikas dizaina un profesionālajām lietojumprogrammām, īpaši šaurās apmales displejs rada sajūtu, ka izmantojat vienu lielizmēra displeju.

 • 16:9 Full HD displejs dzidriem detalizētiem attēliem

  16:9 Full HD displejs dzidriem detalizētiem attēliem

  Attēla kvalitātei ir būtiska nozīme. Standarta displeji nodrošina kvalitāti, taču jūs vēlaties labāko. Šim displejam ir uzlabota Full HD 1920 x 1080 izšķirtspēja. Spilgtas detaļas apvienojumā ar lielu spilgtumu, neticamu kontrastu un reālistiskām krāsām nodrošina tādu attēlu, kas neatšķiras no realitātes.

 • Mazāks acu nogurums, pateicoties Flicker-Free tehnoloģijai

  Mazāks acu nogurums, pateicoties Flicker-Free tehnoloģijai

  LED ekrānos ar sānu apgaismojumu spilgtuma kontrole dažiem lietotājiem rada mirgoņas efektu, kas izraisa acu nogurumu. Philips Flicker-Free tehnoloģija nodrošina jaunu risinājumu, lai regulētu spilgtumu un samazinātu mirgoņu ērtākai skatīšanai.

 • MHL tehnoloģija mobilā satura skatīšanai lielajā ekrānā

  MHL tehnoloģija mobilā satura skatīšanai lielajā ekrānā

  Mobilais augstas izšķirtspējas savienojums (MHL) ir mobilais audio/video interfeiss, lai tieši savienotu mobilos tālruņus un citas portatīvās ierīces ar augstas izšķirtspējas displejiem. Papildu MHL kabelis sniedz iespēju vienkārši pievienot mobilo ierīci ar MHL iespēju šim lielajam Philips MHL displejam un skatīties HD videoklipus ar digitālo skaņu. Tagad jūs ne tikai varat baudīt mobilās spēles, fotoattēlus, filmas vai citas aplikācijas lielajā ekrānā, bet vienlaikus uzlādēt savu mobilo ierīci, lai darbības laikā nekad neizbeigtos enerģija.

 • HDMI nodrošina universālu digitālo savienojamību

  HDMI nodrošina universālu digitālo savienojamību

  Ierīcei ar HDMI savienojuma atbalstu ir visa nepieciešamā aparatūra, lai pieņemtu augstas izšķirtspējas multivides interfeisa (HDMI) ievadi. HDMI vads ļauj uztvert augstas kvalitātes digitālos video un audio signālus, kas tiek pārraidīti pa vienu kabeli no personālā datora vai jebkura AV avotu skaita (tostarp televizora pierīcēm, DVD atskaņotājiem un A/V uztvērējiem un video kamerām).

 • SmartContrast piesātinātam melnās krāsas atveidojumam

  SmartContrast piesātinātam melnās krāsas atveidojumam

  SmartContrast ir Philips tehnoloģija, kas analizē redzamo saturu un automātiski pielāgo krāsas un kontrolē fona apgaismojuma intensitāti, lai dinamiski uzlabotu kontrastu, tādejādi nodrošinot vislabākās kvalitātes digitālos attēlus un video vai, spēlējot spēles, tumšos toņus. Izvēloties ekonomisko režīmu, kontrasts un fona apgaismojums tiek pielāgots, lai tas vislabāk atbilstu ikdienas biroja lietojumprogrammām un samazinātu elektrības patēriņu.

 • SmartImage iepriekšējie iestatījumi optimizētu attēla iestatījumu veikšanai

  SmartImage iepriekšējie iestatījumi optimizētu attēla iestatījumu veikšanai

  SmartImage ir ekskluzīva un novatoriska Philips tehnoloģija, kas analizē ekrānā attēloto saturu un nodrošina optimizētu displeja veiktspēju. Šis lietotājam pielāgotais interfeiss sniedz iespēju izvēlēties dažādus režīmus, piemēram, Office (Birojs), Photo (Fotoattēls), Movie (Filma), Game (Spēle), Economy (Ekonomisks), u.c. atbilstoši lietojumam. Atkarībā no izvēlētās opcijas SmartImage dinamiski optimizē kontrastu, krāsu piesātinājumu un attēlu un video asumu, lai iegūtu vislabāko displeja veiktspēju. Ekonomiskā režīma opcija nodrošina ievērojamu enerģijas ekonomiju. Tas viss ir iespējams, tikai nospiežot pogu!

 • LED tehnoloģija dabiskām krāsām

  Baltās LED diodes ir cietvielu ierīces, kas iedegas ātrāk, nodrošinot pilnu spilgtumu un ietaupot ieslēgšanas laiku. LED diodes nesatur dzīvsudrabu, nodrošinot ekoloģisku pārstrādes un atbrīvošanās procesu. LED diodes nodrošina labāku LCD sānu apgaismojuma aptumšošanas kontroli, rezultātā iegūstot īpaši lielu kontrasta koeficientu. Tās nodrošina arī lielisku krāsu atveidojumu, pateicoties nemainīgajam ekrāna spilgtumam.

Skatīt visas specifikācijas
 • Šim Philips displejam ir MHL sertifikāts. Tomēr, ja gadījumā jūsu MHL ierīce netiek pievienota vai nedarbojas pareizi, skatiet savas MHL ierīces bieži uzdoto jautājumu sadaļu vai sazinieties ar ražotāju. Ierīces ražotāja politika, iespējams, nosaka, ka jums jāiegādājas konkrēta zīmola MHL kabelis vai adapteris
 • Nepieciešama papildu MHL sertificēta mobilā ierīce un MHL kabelis (nav iekļauts). Lūdzu, vaicājiet MHL ierīces izplatītājam, lai uzzinātu par saderību.
 • ErP gaidstāve/enerģijas taupīšana neattiecas uz MHL lādēšanas funkcionalitāti
 • Pilnīgu MHL produktu sarakstu skatiet vietnē www.mhlconsortiun.org
 • "AH-IPS" nosaukums / preču zīme un saistītie tehnoloģiju patenti pieder to attiecīgajiem īpašniekiem.
 • HDMI kabeļu veidi atšķiras atkarībā no reģiona un modeļiem.
 • Atbildes laika vērtība ir līdzvērtīga SmartResponse

Nesen skatītie produkti

Jūs, iespējams, interesēs