1
Monitori

LCD monitors ar USB-C doku

  Lai iegūtu papildinformāciju, lejupielādējiet <a href="https://www.download.p4c.philips.com/files/3/328p6aubreb_01/328p6aubreb_01_elr_.pdf" target="_blank">energoefektivitātes marķējums</a>
  Lai iegūtu papildinformāciju, lejupielādējiet energoefektivitātes marķējums

  LCD monitors ar USB-C doku

  Vienkāršāka savienojumu izveide

  Šis Philips Brilliance monitors ar USB-C dokstaciju nerada vadu jucekli. Skatiet QHD attēlus, izveidojiet drošu savienojumu ar iekštīklu, uzlādējiet savu piezīmjdatoru. Dariet to visu vienlaicīgi, izmantojot vienu USB-C kabeli. Skatīt visas priekšrocības

Videoklipi

[trigger to render Video Gallery]

Attēli

Brilliance LCD monitors ar USB-C doku

P Line, 32 (skata lauks 31, 5 collas / 80 cm), Quad HD (2560 x 1440) 328P6AUBREB/01 Atrast līdzīgus produktus

Vienkāršāka savienojumu izveide

ar USB-C dokošanas monitoru

 • Iebūvēta USB-C dokstacija

  Iebūvēta USB-C dokstacija

  Šis Philips displejs ietver iebūvētu USB 3.1 C tipa dokstaciju ar strāvas padevi. Tā tievais abpusējais USB-C savienotājs ļauj veikt vienkāršu dokošanu ar vienu kabeli. Vienkāršojiet savienojumu izveidi, pievienojot visas perifērās ierīces, piemēram, tastatūru un peli, kā arī RJ-45 Ethernet kabeli pie monitora dokstacijas. Vienkārši pievienojiet savu piezīmjdotoru un šo monitoru ar vienu USB-C kabeli, lai apskatītu augstas izšķirtspējas video un veiktu īpaši ātru datu pārraidi, vienlaikus uzlādējot savu piezīmjdatoru.

 • High Dynamic Range (HDR) reālistiskākam krāsu attēlojumam

  High Dynamic Range (HDR) reālistiskākam krāsu attēlojumam

  High Dynamic Range sniedz dramatiski atšķirīgu vizuālo baudījumu. Ar satriecošu spilgtumu, nepārspējamu kontrastu un aizraujošām krāsām attēli atdzīvojas ar lielāku spilgtumu, ietverot arī dziļākus, niansētākus melnos toņus. Šī tehnoloģija atveido pilnu jaunu piesātinātu krāsu paleti, ko nekad nebūsiet redzējis televizorā, sniedzot vizuālu pieredzi, pilnu sajūtu un emociju.

 • Profesionāli krāsu standarti 99% AdobeRGB, 100% sRGB

  Profesionāli krāsu standarti 99% AdobeRGB, 100% sRGB

  Šis monitors, kura krāsas atbilst profesionālajam nozares standartam, nodrošina Adobe 99 % un 100 % sRGB krāsu spektru. Uzlabotais Adobe RGB krāsu renderēšanas diapazons padara to izcili piemērotu fotoattēlu un video rediģēšanai, animāciju veidošanai un darbam ar projektiem, kuros ir svarīga krāsu precizitāte. Tagad jūs varat būt drošs, ka krāsas būs konsekventas un atbildīs oriģinālā attēla krāsām.

 • 10 bitu IPS tehnoloģija pilnkrāsu attēliem un platam skata leņķim

  10 bitu IPS tehnoloģija pilnkrāsu attēliem un platam skata leņķim

  Šajā Philips monitorā izmantots standarta 10 bitu plata skatu leņķa displejs. Tas ļauj jums skatīt nemainīgi kvalitatīvus un asus attēlus, kuru krāsu dziļumu veido 1,07 miljardi krāsu, salīdzinot ar 8 bitu displeju, kuram iespējami tikai 16 miljoni krāsu. Izmantojot piemērotu grafikas karti un attiecīgo programmatūru, tagad jūs varat viegli veikt darbus, kuros krāsām ir izšķiroša nozīme.

 • LowBlue režīms acis saudzējošam darbam

  LowBlue režīms acis saudzējošam darbam

  Pētījumi apliecina, ka tieši tāpat, kā ultravioletie stari izraisa acu bojājumus, arī īsviļnu zilās gaismas stari no LED displejiem var izraisīt acu bojājumus un ietekmēt redzi. Philips LowBlue režīma iestatījums ir radīts jūsu labsajūtai, un tajā izmantota vieda programmatūras tehnoloģija, lai samazinātu kaitīgos īsviļnu zilās gaismas starus.

 • Iebūvēts RJ-45 Ethernet savienotājs garantē datu drošību

  Iebūvēts RJ-45 Ethernet savienotājs garantē datu drošību
 • Pieslēdziet saderīgu piezīmjdatoru tīklam un uzlādējiet to, izmantojot monitoru

  Šis monitors ietver iebūvētu USB-C savienotāju, kas atbilst USB strāvas padeves standartam. Pateicoties viedajai un pielāgojamai enerģijas pārvaldībai, tagad jūs varat pieslēgt tīklam un uzlādēt savu saderīgo* piezīmjdatoru, pievienojot to tieši monitoram ar viena USB-C kabeļa palīdzību.

 • Skatiet kristāldzidrus QHD attēlus 2560x1440 izšķirtspējā

  Šie jaunākās paaudzes Philips ekrāni nodrošina kristāldzidrus Quad HD 2560x1440 vai 2560x1080 pikseļu attēlus. Izmantojot lielas veiktspējas paneļus ar liela blīvuma pikseļu skaitu, ko papildina jaudīgi platjoslas avoti, piemēram, Displayport, HDMI, Dual link DVI, šie jaunie displeji padarīs jūsu attēlus un grafikas nepārspējami spilgtus. Neatkarīgi no tā, vai esat speciālists ar augstām prasībām, kuram nepieciešama īpaši detalizēta informācija CAD-CAM risinājumiem, izmantojot 3D grafikas lietojumprogrammas, vai finanšu eksperts, kas strādā ar lielām izklājlapām, Philips displeji nodrošinās kristāldzidrus attēlus.

 • 100% pārstrādājams iepakojums

  Philips tā ražotajiem monitoriem izmanto ilgtspējīgus, ekoloģiskus materiālus. Visām korpusa plastmasas daļām, rāmja metāla daļām un iepakojumam tiek izmantoti 100 % otrreiz pārstrādājami materiāli. Dažiem modeļiem mēs izmantojam >= 65 % pēcpatēriņa pārstrādātu plastmasu, garantējot atkritumu daudzuma samazinājumu. Stingra RoHS standartu ievērošana nodrošina būtisku toksisko vielu, piemēram, svina un dzīvsudraba, daudzuma samazinājumu vai ierobežošanu. Mūsu displeja korpuss ir izstrādāts no materiāla, kas nesatur PVH/BLS. Papildinformāciju skatiet Philips vietnē http://www.asimpleswitch.com/global/.

 • Korpuss nesatur PVC-BFR

  Šajā Philips monitora korpusā nav izmantoti brominētie liesmu novērsēji un polivinilhlorīds (nesatur PVC-BFR)

Skatīt visas specifikācijas
 • Lai veiktu video pārsūtīšanu, izmantojot USB-C savienojumu, jūsu piezīmjdatoram/ierīcei jāatbalsta USB-C DP pārslēgšanas režīms
 • Tādas darbības kā ekrāna koplietošana, video un audio straumēšana tiešsaistē internetā var ietekmēt tīkla veiktspēju. Jūsu aparatūra, tīkla joslas platums un tā veiktspēja noteiks kopējo audio un video kvalitāti.
 • Lai izmantotu USB-C strāvas padeves un uzlādes funkciju, jūsu piezīmjdatoram/ierīcei jāatbalsta USB-C standarta strāvas padeves specifikācijas. Lai iegūtu papildinformāciju, lūdzu, skatiet papildinformāciju jūsu piezīmjdatora lietotāja rokasgrāmatā vai sazinieties ar ražotāju.
 • Atbildes laika vērtība ir līdzvērtīga SmartResponse
 • Monitora izskats var atšķirties no attēlos redzamā.
 • EPEAT Gold marķējums ir derīgs tikai tajās vietās, kur Philips reģistrē produktu. Lūdzu, apmeklējiet vietni www.epeat.net, lai iegūtu reģistrācijas statusu savā valstī.

Nesen skatītie produkti

Jūs, iespējams, interesēs