1
Monitori

QHD LCD monitors ar HDR

  Lai iegūtu papildinformāciju, lejupielādējiet <a href="https://www.download.p4c.philips.com/files/3/328p6aubreb_01/328p6aubreb_01_elr_.pdf" target="_blank">energoefektivitātes marķējums</a>
  Lai iegūtu papildinformāciju, lejupielādējiet energoefektivitātes marķējums

  QHD LCD monitors ar HDR

  Nepārspējamas krāsas, reālistisks spilgtums

  Philips Brilliance monitors ar HDR nodrošina plašāku krāsu spektru un lielāku spilgtumu, tāpēc attēli ir maksimāli reālistiski. Lielajā, kristālskaidrajā QHD IPS displejā attēls ir redzams līdz sīkākajai detaļai. Skatīt visas priekšrocības

Videoklipi

[trigger to render Video Gallery]

Attēli

Brilliance QHD LCD monitors ar HDR

P Line, 32 (skata lauks 31, 5 collas / 80 cm), Quad HD (2560 x 1440) 328P6AUBREB/01 Atrast līdzīgus produktus

Nepārspējamas krāsas, reālistisks spilgtums

 • High Dynamic Range (HDR) reālistiskākam krāsu attēlojumam

  High Dynamic Range (HDR) reālistiskākam krāsu attēlojumam

  High Dynamic Range sniedz dramatiski atšķirīgu vizuālo baudījumu. Ar satriecošu spilgtumu, nepārspējamu kontrastu un aizraujošām krāsām attēli atdzīvojas ar lielāku spilgtumu, ietverot arī dziļākus, niansētākus melnos toņus. Šī tehnoloģija atveido pilnu jaunu piesātinātu krāsu paleti, ko nekad nebūsiet redzējis televizorā, sniedzot vizuālu pieredzi, pilnu sajūtu un emociju.

 • Profesionāli krāsu standarti 99% AdobeRGB, 100% sRGB

  Profesionāli krāsu standarti 99% AdobeRGB, 100% sRGB

  Ar profesionālu nozares standarta krāsu modeli 99% Adobe RGB un 100% sRGB krāsu gammas sniedz jums pārliecību par redzamo krāsu viendabīgumu un dabiskumu.

 • 1,074 miljardi krāsu vienmērīgām krāsu pārejām un detalizācijai

  1,074 miljardi krāsu vienmērīgām krāsu pārejām un detalizācijai

  10 bitu displejs nodrošina piesātinātu krāsu dziļumu ar 1,074 miljardiem krāsu un 12 bitu iekšējo apstrādi, lai atveidotu vienmērīgas, dabiskas krāsas bez gradācijām un krāsu grupēšanas.

 • IPS tehnoloģija pilnkrāsu attēliem un platiem skatīšanās leņķiem

  IPS tehnoloģija pilnkrāsu attēliem un platiem skatīšanās leņķiem

  IPS displejos tiek izmantota mūsdienīga tehnoloģija, kas nodrošina platleņķa 178/178 grādu skatu, sniedzot iespēju skatīt displeju no praktiski jebkura leņķa - pat 90 grādu pagriešanas režīmā! Atšķirībā no TN paneļiem IPS displeji sniedz neticami asus attēlus ar spilgtām krāsām, padarot tos ideāli piemērotus ne tikai fotoattēliem, filmām un tīmekļa pārlūkošanai, bet arī profesionālām lietojumprogrammām, kam nepieciešama krāsu precizitāte un nemainīgs spilgtuma līmenis.

 • Visi savienojumi caur vienu USB-C kabeli

  Visi savienojumi caur vienu USB-C kabeli

  Jaunais USB 3.1 C tipa kabelis ir aprīkots ar plānu apvēršamu savienotāju un nodrošina vienkāršu dokošanu ar vienu kabeli. USB 3.1 ir lielākais datu pārraides ātrums, kas 20 reizes pārsniedz USB 2.0 ātrumu, tādējādi ļaujot pārsūtīt datus no cietā diska uz datoru ātrāk nekā jebkad agrāk. Vienkāršojiet sistēmu, savienojot visas perifērās ierīces ar monitoru kā doku ar vienu kabeli pie piezīmjdatora, tostarp iegūstot augstas izšķirtspējas video izvadi no datora uz monitoru. Turklāt USB-C ar strāvas padevi var nodrošināt pat piezīmjdatora barošanu un uzlādi no monitora, tāpēc nav nepieciešami papildu barošanas kabeļi.

 • SmartErgoBase nodrošina lietotājam ergonomiskus pielāgojumus

  SmartErgoBase nodrošina lietotājam ergonomiskus pielāgojumus

  SmartErgoBase ir monitora pamatne, kas nodrošina ergonomisku displeja komfortu un vadu pārvaldību. Pamatnes lietotājam piemērotais svars, pagriešanas, sagāšanas un grozīšanas leņķu regulējumi ļauj pozicionēt monitoru maksimālam komfortam, atvieglojot fiziskas sāpes darba dienas garumā, bet vadu pārvaldība samazina vadu radīto jucekli un saglabā elegantu un profesionālu darba vietas izskatu.

 • LowBlue režīms acis saudzējošam darbam

  LowBlue režīms acis saudzējošam darbam

  Pētījumi apliecina, ka tieši tāpat, kā ultravioletie stari izraisa acu bojājumus, arī īsviļnu zilās gaismas stari no LED displejiem var izraisīt acu bojājumus un ietekmēt redzi. Philips LowBlue režīma iestatījums ir radīts jūsu labsajūtai, un tajā izmantota vieda programmatūras tehnoloģija, lai samazinātu kaitīgos īsviļnu zilās gaismas starus.

 • Kristāldzidri attēli ar Quad HD, 2560 x1440 pikseļi

  Šie jaunākās paaudzes Philips ekrāni nodrošina kristāldzidrus Quad HD 2560x1440 vai 2560x1080 pikseļu attēlus. Izmantojot lielas veiktspējas paneļus ar liela blīvuma pikseļu skaitu, ko papildina jaudīgi platjoslas avoti, piemēram, Displayport, HDMI, Dual link DVI, šie jaunie displeji padarīs jūsu attēlus un grafikas nepārspējami spilgtus. Neatkarīgi no tā, vai esat speciālists ar augstām prasībām, kuram nepieciešama īpaši detalizēta informācija CAD-CAM risinājumiem, izmantojot 3D grafikas lietojumprogrammas, vai finanšu eksperts, kas strādā ar lielām izklājlapām, Philips displeji nodrošinās kristāldzidrus attēlus.

 • Iebūvēti stereo skaļruņi multivdes atskaņošanai

  Displeja ierīcē ir iebūvēts augstas kvalitātes stereo skaļruņu pāris. Tie var būt redzami (vērsti uz priekšu) vai neredzami (vērsti uz leju, vērsti uz augšu, uz aizmuguri u.c.) atkarībā no modeļa un dizaina.

 • USB 3.0 centrmezgls ērtai piekļuvei un ātrai uzlādei

  Īpaši ātrais USB 3.0 nodrošina 5,0 gbit/s pārraides ātrumu, kas ir 10 reizes ātrāks par standarta USB 2.0, ievērojami samazinot datu pārraides ātrumu un ietaupot jums laiku un izmaksas. Ar lielāku joslas platumu, īpaši lielo pārraides ātrumu, labāku jaudas pārvaldību un uzlabotu vispārējo veiktspēju USB 3.0 rada jaunu pasaules standartu, kas ļauj jums izmantot lielas ietilpības atmiņas ierīces. Jums vairs nav ilgi jāgaida, līdz ierīces uzlādējas. Jaunā FastCharge funkcija nodrošina ātrāku uzlādi. USB 3.0 ir atpakaļsaderīgs arī ar USB 2.0 ierīcēm.

Skatīt visas specifikācijas
 • Ātra uzlāde, izmantojot BC 1.2 standartu
 • Lai atbalstītu USB-C video pārrraidi, ierīcei jāatbalsta USB-C ar DP Alt režīmu
 • Piezīmjdatora uzlāde ir atkarīga no piezīmjdatora ražotāja
 • Tādas darbības kā ekrāna koplietošana, video un audio straumēšana tiešsaistē internetā var ietekmēt tīkla veiktspēju. Jūsu aparatūra, tīkla joslas platums un tā veiktspēja noteiks kopējo audio un video kvalitāti.
 • Atbildes laika vērtība ir līdzvērtīga SmartResponse
 • Monitora izskats var atšķirties no attēlos redzamā.
 • EPEAT Gold marķējums ir derīgs tikai tajās vietās, kur Philips reģistrē produktu. Lūdzu, apmeklējiet vietni www.epeat.net, lai iegūtu reģistrācijas statusu savā valstī.

Nesen skatītie produkti

Jūs, iespējams, interesēs