1
Monitori

4K Ultra HD LCD displejs

  Lai iegūtu papildinformāciju, lejupielādējiet <a href="https://www.download.p4c.philips.com/files/b/bdm4350uc_00/bdm4350uc_00_elr_.pdf" target="_blank">energoefektivitātes marķējums</a>
  Lai iegūtu papildinformāciju, lejupielādējiet energoefektivitātes marķējums

  4K Ultra HD LCD displejs

  4K īpaši augsta izšķirtspēja

  Iespaidīgais 43 collu Ultra HD klases profesionālais Philips displejs nodrošina lielu platību attēla izvietošanai, ļaujot īpaši augstā 4K izšķirtspējā (četrreiz augstāka izšķirtspēja nekā Full HD) aplūkot gan kopējo attēlu, gan katru detaļu. Skatīt visas priekšrocības

Videoklipi

[trigger to render Video Gallery]

Attēli

4K īpaši augsta izšķirtspēja

Iespaidīgais 43 collu Ultra HD klases profesionālais Philips displejs nodrošina lielu platību attēla izvietošanai, ļaujot īpaši augstā 4K izšķirtspējā (četrreiz augstāka izšķirtspēja nekā Full HD) aplūkot gan kopējo attēlu, gan katru detaļu. Skatīt visas priekšrocības

Brilliance 4K Ultra HD LCD displejs

43 (diag. 42, 51 colla/108 cm), 4K UHD (3840 x 2160) BDM4350UC/00 Atrast līdzīgus produktus

4K īpaši augsta izšķirtspēja

Aplūkojiet attēlu ar visām sīkajām detaļām

 • UltraClear 4K UHD (3840x2160) precīza izšķirtspēja

  UltraClear 4K UHD (3840x2160) precīza izšķirtspēja

  Šajos jaunākajos Philips displejos izmantoti lielas veiktspējas paneļi, lai nodrošinātu UltraClear, 4K UHD (3840 x 2160) izšķirtspējas attēlus. Neatkarīgi no tā, vai esat prasīgs speciālists, kuram nepieciešama īpaši detalizēta informācija CAD risinājumiem, izmantojot 3D grafikas lietojumprogrammas, vai finanšu burvis, kas strādā ar lielām izklājlapām, Philips displeji nodrošina perfektus attēlus un grafikas.

 • IPS LED platleņķa tehnoloģija attēlu un krāsu precizitātei

  IPS LED platleņķa tehnoloģija attēlu un krāsu precizitātei

  IPS displejos tiek izmantota mūsdienīga tehnoloģija, kas nodrošina platleņķa 178/178 grādu skatu, sniedzot iespēju skatīt displeju no praktiski jebkura leņķa. Atšķirībā no TN paneļiem IPS displeji sniedz neticami asus attēlus ar spilgtām krāsām, padarot tos ideāli piemērotus ne tikai fotoattēliem, filmām un tīmekļa pārlūkošanai, bet arī profesionālām lietojumprogrammām, kam nepieciešama krāsu precizitāte un nemainīgs spilgtuma līmenis.

 • MultiView 4K, paredzēta 4 sistēmām vienā ekrānā

  MultiView 4K, paredzēta 4 sistēmām vienā ekrānā

  Philips MultiView funkcija šajā iespaidīgajā 4K UHD displejā ļauj izmantot vienā ekrānā līdz četrām sistēmām Full HD kvalitātē. Jūs varat izmantot funkciju Picture-by-Picture (PbP), lai kontrolētu vienā ekrānā četras sistēmas telpu vai drošības sistēmas uzraudzībai. Jūs varat arī izmantot vienlaikus divus piezīmjdatorus, uzlabojot kopdarba produktivitāti. Vai arī izmantot režīmu Picture-in-Picture (PiP) , lai tiešraidē skatītos futbola ziņas no televizora pierīces, vienlaikus strādājot ar datoru.

 • SmartUniformity nemainīgai attēlu kvalitātei

  SmartUniformity nemainīgai attēlu kvalitātei

  Spilgtuma un krāsu svārstības LCD ekrānos ir izplatīta parādība. Philips SmartUniformity režīms nodrošina attēlus ar precīzu spilgtuma līmeni, kas ir būtiski fotogrāfijai, dizainam un apdrukai. Izmantojot krāsu metriku, lai izvērtētu krāsu precizitāti, šis režīms ir kalibrēts, lai nodrošinātu, ka vidējais kopējais spilgtuma līmenis pārsniedz 95%. Izvēloties šo režīmu, tiks iegūti vienmērīgi un precīzi attēli.

 • SmartImage iepriekšējie iestatījumi optimizētu attēla iestatījumu veikšanai

  SmartImage iepriekšējie iestatījumi optimizētu attēla iestatījumu veikšanai

  SmartImage ir ekskluzīva un novatoriska Philips tehnoloģija, kas analizē ekrānā attēloto saturu un nodrošina optimizētu displeja veiktspēju. Šis lietotājam pielāgotais interfeiss sniedz iespēju izvēlēties dažādus režīmus, piemēram, Office (Birojs), Photo (Fotoattēls), Movie (Filma), Game (Spēle), Economy (Ekonomisks), u.c. atbilstoši lietojumam. Atkarībā no izvēlētās opcijas SmartImage dinamiski optimizē kontrastu, krāsu piesātinājumu un attēlu un video asumu, lai iegūtu vislabāko displeja veiktspēju. Ekonomiskā režīma opcija nodrošina ievērojamu enerģijas ekonomiju. Tas viss ir iespējams, tikai nospiežot pogu!

 • MHL tehnoloģija mobilā satura skatīšanai lielajā ekrānā

  MHL tehnoloģija mobilā satura skatīšanai lielajā ekrānā

  Mobilais augstas izšķirtspējas savienojums (MHL) ir mobilais audio/video interfeiss, lai tieši savienotu mobilos tālruņus un citas portatīvās ierīces ar augstas izšķirtspējas displejiem. Papildu MHL kabelis sniedz iespēju vienkārši pievienot mobilo ierīci ar MHL iespēju šim lielajam Philips MHL displejam un skatīties HD videoklipus ar digitālo skaņu. Tagad jūs ne tikai varat baudīt mobilās spēles, fotoattēlus, filmas vai citas aplikācijas lielajā ekrānā, bet vienlaikus uzlādēt savu mobilo ierīci, lai darbības laikā nekad neizbeigtos enerģija.

 • Plāns rāmja dizains modernam izskatam

  Plāns rāmja dizains papildina publiskā displeja stilīgo izskatu, lai lieliski iederētos jebkurā vidē. Turklāt šis dizains padara displeju ideālu lietošanai mozaīkas tipa matricas video sienām.

 • Jaudīgi 7 vatu skaļruņi jūsu satura atskaņošanai

  Displeja ierīcē ir iebūvēts augstas kvalitātes stereo skaļruņu pāris. Tie var būt redzami (vērsti uz priekšu) vai neredzami (vērsti uz leju, vērsti uz augšu, uz aizmuguri u.c.) atkarībā no modeļa un dizaina.

 • USB 3.0 centrmezgls ērtai piekļuvei un ātrai uzlādei

  Īpaši ātrais USB 3.0 nodrošina 5,0 gbit/s pārraides ātrumu, kas ir 10 reizes ātrāks par standarta USB 2.0, ievērojami samazinot datu pārraides ātrumu un ietaupot jums laiku un izmaksas. Ar lielāku joslas platumu, īpaši lielo pārraides ātrumu, labāku jaudas pārvaldību un uzlabotu vispārējo veiktspēju USB 3.0 rada jaunu pasaules standartu, kas ļauj jums izmantot lielas ietilpības atmiņas ierīces. Jums vairs nav ilgi jāgaida, līdz ierīces uzlādējas. Jaunā FastCharge funkcija nodrošina ātrāku uzlādi. USB 3.0 ir atpakaļsaderīgs arī ar USB 2.0 ierīcēm.

 • SmartConnect ar DisplayPort, HDMI un VGA savienojumiem

  Šie Philips displeji ir aprīkoti ar vairākiem savienojumiem, piemēram, VGA, DisplayPort, universālu HDMI savienotāju, sniedzot iespēju izbaudīt augstas izšķirtspējas nesaspiestu video un audio saturu. Jauns DisplayPort un HDMI 2.0 savienojums tagad nodrošina pilnu 4K izšķirtspēju pie 60 Hz plūstošiem attēliem. USB savienojumi nodrošina īpaši ātru datu pārsūtīšanu, vienlaikus saglabājot globālu savienojamību. Neatkarīgi no izmantotā avota, varat būt drošs, ka šis Philips displejs garantēs ieguldīto līdzekļu atdevi ilgā laika periodā!

 • VESA stiprinājums nodrošina perfektu iestatīšanu

  VESA sistēma nodrošina simtiem novatorisku montāžas risinājumu.

 • Nepatērē enerģiju, izmantojot 0 vatu slēdzi

  Nospiežot 0 vatu slēdzi, kas ērti izvietots aizmugurē, varat pilnībā atslēgt monitoram AC strāvas padevi. Tādējādi monitors nepatērē elektroenerģiju, vēl vairāk samazinot oglekļa ietekmi uz vidi

Skatīt visas specifikācijas
 • Šim Philips displejam ir MHL sertifikāts. Tomēr, ja gadījumā jūsu MHL ierīce netiek pievienota vai nedarbojas pareizi, skatiet savas MHL ierīces bieži uzdoto jautājumu sadaļu vai sazinieties ar ražotāju. Ierīces ražotāja politika, iespējams, nosaka, ka jums jāiegādājas konkrēta zīmola MHL kabelis vai adapteris
 • Nepieciešama papildu MHL sertificēta mobilā ierīce un MHL kabelis (nav iekļauts). Lūdzu, vaicājiet MHL ierīces izplatītājam, lai uzzinātu par saderību.
 • ErP gaidstāve/enerģijas taupīšana neattiecas uz MHL lādēšanas funkcionalitāti
 • Pilnīgu MHL produktu sarakstu skatiet vietnē www.mhlconsortiun.org
 • Ātrā uzlāde atbilst standartam USB BC 1.2
 • Atbildes laika vērtība ir līdzvērtīga SmartResponse
 • Lai izmantotu 4 sistēmas vienā ekrānā, nepieciešamas četras ieejas.

Nesen skatītie produkti

Jūs, iespējams, interesēs