1
Fiksētie tālruņi

Bezvadu tālrunis

  Bezvadu tālrunis

  Baudiet skatu

  Philips D230 bezvadu tālrunim ir HQ Sound tehnoloģija un liels, skaidri nolasāms displejs plānā, ergonomiskā konstrukcijā. Viedi privātuma režīmi, izcils komforts un skaņa - viss ērti izmantojams brīvroku režīmā. Skatīt visas priekšrocības

  Diemžēl šis produkts vairs nav pieejams

Videoklipi

[trigger to render Video Gallery]

Attēli

Baudiet skatu

Philips D230 bezvadu tālrunim ir HQ Sound tehnoloģija un liels, skaidri nolasāms displejs plānā, ergonomiskā konstrukcijā. Viedi privātuma režīmi, izcils komforts un skaņa - viss ērti izmantojams brīvroku režīmā. Skatīt visas priekšrocības

Diemžēl šis produkts vairs nav pieejams

Bezvadu tālrunis

1, 8 collu displejs/balts apgaismojums, Klausule ar skaļruni D2301B/51 Atrast līdzīgus produktus

Baudiet skatu

 • AOH / zvanītāja ID, lai jūs vienmēr varētu zināt, kurš zvana*

  AOH / zvanītāja ID, lai jūs vienmēr varētu zināt, kurš zvana*

  Dažreiz pirms atbildēt uz zvanu ir noderīgi zināt, kurš zvana. Zvanītāja ID noteikšanas funkcija ļauj to noskaidrot.

 • Atsevišķi novietojama klausule ar skaļruni brīvroku zvanu veikšanai

  Atsevišķi novietojama klausule ar skaļruni brīvroku zvanu veikšanai

  Brīvroku režīmā tiek izmantots iebūvēts skaļrunis, lai pastiprinātu zvanītāja balsi, un zvana laikā var runāt un klausīties, neturot tālruni pie auss. Tas ir īpaši noderīgi, ja vēlaties, lai sarunu dzird citi vai lai vienlaikus veiktu vairākas darbības.

 • Strukturēts aizmugures vāciņš ērtai satveršanai

  Strukturēts aizmugures vāciņš ērtai satveršanai

  Klausules aizmugure ir pielāgota, lai nodrošinātu papildu komfortu un ērtāku satveršanu.

 • Optimizēts antenas novietojums lieliskai uztveršanai jebkurā telpā

  Optimizēts antenas novietojums lieliskai uztveršanai jebkurā telpā

  Mūsu optimizētais antenas novietojums nodrošina spēcīgu un stabilu uztveršanu - pat tajās ēkas vietās, kur ir apgrūtināta bezvadu pārraide. Tagad varat piezvanīt no jebkuras vietas mājā un uzturēt ilgu, nepārtrauktu sarunu, pat staigājot apkārt.

 • Parametru ekvalaizers nodrošina tīru un skaidru skaņu

  Parametru ekvalaizers nodrošina tīru un skaidru skaņu

  Mūsu tālruņos tiek izmantots parametru ekvalaizers digitālās skaņas apstrādē, lai precīzi noregulētu skaņas atbildi uz paredzētās lineārās frekvences atbildes līkni, nodrošinot tīru un skaidru skaņu katrā sarunā.

 • Programmējami karstie taustiņi ātrai numuru sastādīšanai

  Programmējami karstie taustiņi ātrai numuru sastādīšanai

  Tagad ir tik vienkārši piezvanīt jums tuvajiem cilvēkiem. Izmantojot vienkāršu numura sastādīšanu ar vienu pieskārienu, jums vairs nekad nebūs jāmeklē tālruņu numuri. Tūlītējai zvanīšanai varat ieprogrammēt līdz 2 taustiņiem.

 • Nulles līmeņa emisija, aktivizējot ECO+ režīmu

  Nulles līmeņa emisija, aktivizējot ECO+ režīmu

  Philips tālruņi ir energoefektīvi un izstrādāti, rūpējoties par apkārtējo vidi. Tālruņa uzlādes laikā starojums tiek samazināts par 95%. Aktivizējot ECO+ režīmu, starojums tiek samazināts līdz nullei.

 • Līdz 16 stundām ilgs sarunu laiks ar vienu uzlādi

  Līdz 16 stundām ilgs sarunu laiks ar vienu uzlādi
 • Uzlabota skaņas testēšana un noregulēšana nepārspējamai balss kvalitātei

  Mēs testējam DECT tālruņu skaņas kvalitāti tāpat, kā to dara augstākās klases tālruņu ražotāji. Izmantojot uzlaboto ausu simulatoru, varam precīzi atveidot cilvēka dzirdes īpašības. Tas palīdz mūsu skaņas inženieriem izmērīt un precīzi noregulēt frekvenču atbildi, kropļojumus un kopējo dzirdamības uztveri, lai radītu perfektu balss atveidi.

 • Konfidencialitātes iestatījumi: zvanu bloķēšana un zvanu aizliegšana

  Vai augsti novērtējat privātumu un klusumu savās mājās? Melnais saraksts ierobežo zvanu saņemšanu no noteiktiem numuriem vai numuriem, kas sākas ar noteiktiem cipariem, lai jūs nesaņemtu nevēlamus zvanus. Varat bloķēt līdz 4 numuru kopas. Katru numuru kopu var veidot 1 līdz 24 cipari. Ja ienākošais zvans sākas ar kādu no šiem numuriem vai ir viens no šiem norādītajiem zvanītāju numuriem, tālrunis nezvanīs. Izmantojot zvanu aizliegšanas funkciju, varat izvairīties no lieliem tālruņa rēķiniem, bloķējot zvanus uz noteiktiem numuriem, uz numuriem, kas sākas ar noteiktiem cipariem (piemēram, maksas numuriem).

Skatīt visas specifikācijas
 • *Šai funkcijai nepieciešams papildu zvanītāja ID pakalpojuma abonements. Lūdzu, sazinieties ar vietējo tīkla operatoru, lai uzzinātu detalizētu informāciju.

Nesen skatītie produkti

Jūs, iespējams, interesēs