1
Monitori

Smart All-in-One displejs

  Lai iegūtu papildinformāciju, lejupielādējiet <a href="https://www.download.p4c.philips.com/files/s/s221c3afd_00/s221c3afd_00_elr_.pdf" target="_blank">energoefektivitātes marķējums</a>
  Lai iegūtu papildinformāciju, lejupielādējiet energoefektivitātes marķējums

  Smart All-in-One displejs

  Smart All-in-One

  Piekļūstiet jaunu iespēju pasaulei ar Philips Smart All-in-One, ko darbina Android™. Iespaidīgais 21,5 collu daudzskārienu displejs ir ideāli piemērots HD video, mūzikas straumēšanai, e-apmācībām un tīmekļa pārlūkošanai jaunā līmenī. Skatīt visas priekšrocības

  Diemžēl šis produkts vairs nav pieejams

Videoklipi

[trigger to render Video Gallery]

Attēli

Smart All-in-One

Piekļūstiet jaunu iespēju pasaulei ar Philips Smart All-in-One, ko darbina Android™. Iespaidīgais 21,5 collu daudzskārienu displejs ir ideāli piemērots HD video, mūzikas straumēšanai, e-apmācībām un tīmekļa pārlūkošanai jaunā līmenī. Skatīt visas priekšrocības

Diemžēl šis produkts vairs nav pieejams

Smart All-in-One displejs

Android, 22 (skata lauks 21, 5 collas / 54, 6 cm) S221C3AFD/00 Atrast līdzīgus produktus

Smart All-in-One

Piekļūstiet pasaulei, izmantojot tikai pirkstgalus!

 • 16:9 platekrāna Full HD displejs vislabākajai skatīšanās pieredzei

  16:9 platekrāna Full HD displejs vislabākajai skatīšanās pieredzei

  Smart All-in-One monitoram ir 16:9 Full HD (1920 x 1080 izšķirtspējas) ekrāns pilnvērtīgai izklaides baudīšanai. Tas ir saderīgs ar nākotnes tehnoloģijām, jo atbalsta 1080p signālus no visiem avotiem, tostarp jaunākajiem Blu-ray atskaņotājiem un modernākajām HD spēļu konsolēm. Tas sniedz lieliskus rindsecīgās izvērses attēlus bez ņirbēšanas ar satriecošu spilgtumu un krāsām.

 • Lieliska stereo skaņa multividei

  Lieliska stereo skaņa multividei

  Ļaujieties skanējumam no augstas kvalitātes iebūvētajiem stereo skaļruņiem.

 • SmartStand konstrukciju ir iespējams regulēt ar vienu pieskārienu

  SmartStand konstrukciju ir iespējams regulēt ar vienu pieskārienu

  Philips Smart All-in-One ietverta SmartStand funkcija ar maksimālu noliekšanas iespēju un vienkāršu regulēšanu, veicot tikai vienu pieskārienu. SmartStand vieglā regulēšana sniedz iespēju to izmantot dažādās ergonomiskās pozīcijās. Ar atliekšanas pozīciju gandrīz 60 grādu leņķī varat dabiski strādāt ar displeju, lai pieskartos un rakstītu. Vai arī varat to izmantot paceltā pozīcijā, lai sēdētu un veiktu nopietnu darbu.

 • Liels optiskais daudzskārienu displejs vienkāršai navigācijai

  Piekļūstiet jaunu iespēju pasaulei ar Philips Smart All-in-One, ko darbina Android. Pateicoties tā iebūvētajai mūsdienīgajai optiskajai daudzskārienu tehnoloģijai, varat manipulēt ar saturu, izmantojot savilkšanas, tālummaiņas, pagriešanas, vilkšanas vai ritināšanas funkcijas. Monitora lielais ekrāns novērš nepieciešamību pieliekties tuvu ekrānam. E-grāmatu vai laikrakstu lasīšana nenogurdina acis, jo iespējams noregulēt lielus fontus un attēlu. Monitora lielais skārienekrāns ir ļoti piemērots jaunākiem bērniem, lai viņi izpaustu savu radošumu, nodarbojoties ar e-gleznošanu, apgūtu ābeci vai izmantotu interaktīvas izglītojošas lietojumprogrammas.

 • Programmu lejupielādes no Google Play™ Store

  Baudiet lieliskas lietojumprogrammas no Google Play™ Store. Tikai vienreiz pieskarieties programmas ikonai, lai nokļūtu veikalā, izmantojot Wi-Fi vai Ethernet savienojumu. Lejupielādējiet un instalējiet programmas izklaidei, spēlēm, utilītām, birojam, fotoattēliem, videoklipiem, ziņām, sabiedriskajiem sakariem un citām funkcijām, kas pieejamas un tiek atjauninātas veikalā. Viegli saprotamais un lietojamais interfeiss palīdz intuitīvi pārlūkot programmas, ko var šķirot pēc novērtējuma, kategorijas vai popularitātes.

 • Tīmekļkamera un mikrofons nodrošina saikni ar ģimeni un draugiem

  Iebūvēta tīmekļkamera, kas sniedz satriecošus, spilgtus un detalizētus attēlus un ļauj sazināties ar ģimeni un draugiem. Smart All-in-One īpaši jutīgais mikrofons nodrošina dzidru un skaidru balss skanējumu. Skaidra skaņa sarunu laikā vai nu no iebūvētajiem stereo skaļruņiem, vai arī no paša pievienotajām austiņām. Šis vienkāršais iebūvētais risinājums ir viegli lietojams jebkurā brīdī.

 • Paplašiniet atmiņu ar SDHC multividi

  Izvietojiet visu savu arvien pieaugošo bibliotēku. Varat paplašināt savas atmiņas ietilpību, pievienojot papildu SDHC karti vai USB zibatmiņu, izmantojot iebūvēto paplašināšanas slotu.

 • USB centrmezgls ar 4 portiem vienkāršai savienojumu izveidei

  USB centrmezgls sniedz lietotājam iespēju ērti pievienot un atskaņot multivides ierīces, piemēram, USB atmiņas ierīces, kameru, portatīvo HDD, tīmekļkameru, PDA, printeri un daudzas citas ierīces. Uz monitora ērti izvietotais USB 2.0 centrmezgls nodrošina USB 2.0 signālu pārsūtīšanu uz datoru. Ņemiet vērā, ka daudzām ierīcēm, piemēram, kamerām un HDD, iespējams, jānodrošina atsevišķa strāvas padeve, jo tām ir lielākas barošanas prasības nekā spēj nodrošināt monitora USB centrmezgls.

 • Ātra piekļuve internetam ar Wi-Fi vai Ethernet portu

  CDMA vai koddales daudzpiekļuve ir signāla paplašināšanas digitālā mobilā radio sistēma, kas izmanto noteiktus kodus, lai atšķirtu lietotājus.

Skatīt visas specifikācijas
 • Nepieciešama ārējā tastatūra un pele operētājsistēmai Android (nav ietverta piedāvājumā)
 • Ārējam HDD var būt nepieciešama papildu barošana.
 • Google un Android ir Google, Inc. preču zīmes. Šeit norādītie uzņēmumu nosaukumi un preču zīmes ir attiecīgo uzņēmumu īpašums.

Nesen skatītie produkti

Jūs, iespējams, interesēs