Programmatūra un draiveri

Svarīgi regulāri atjaunināt savu produktu uz jaunāko programmatūras versiju, lai izmantotu visu uzlabojumu, jauno līdzekļu, uzlabotās funkcionalitātes un kļūdu labojumu sniegtās priekšrocības.

Kur var atrast modeļa numuru?
Kā atrast produkta numuru
Kur atrast produkta numuru?

Kā atrast atbilstošo programmatūru savam produktam

  1. Meklēšanas laukā ierakstiet sava produkta modeļa numuru vai meklējiet savu produktu, izmantojot kategorijas meklēšanu. Noklikšķiniet šeit, lai uzzinātu, kā atrast sava produkta modeļa numuru.

  2. Ja izmantojat meklēšanas lodziņu, lai atrastu savu produktu, atbalsta lapai jābūt pirmajam rezultātam. Ja izmantojat kategorijas meklēšanu, kad esat atlasījis savu produktu, automātiski tiksiet novirzīts uz šī produkta atbalsta lapu.

  3. Salīdziniet piedāvātās programmatūras versijas numuru ar produktā instalēto versiju, lai pārliecinātos, vai nepieciešama programmatūras atjaunināšana. Padoms. Pašreizējo programmatūras versiju varat uzzināt lielākās daļas produktu izvēlnē. Televizoriem parasti varat atlasīt "Izvēlne" > "Iestatīšana" > "Programmatūra" > "Pašreizējā programmatūra", lai redzētu pašreizējo programmatūras versiju. Instrukcijas par pārbaudi iespējams atrast programmatūras instalēšanas instrukcijās (atrodamas tajā pašā lapā, kur programmatūra).

  4. Ja atbalsta sadaļā pieejama jaunāka versija, lūdzu, lejupielādējiet failu un saglabājiet savā datorā. Piezīme. Programmatūras atjauninājums parasti ir saspiests zip fails, kura atvēršanai nepieciešama īpaša programmatūra (piem., Winzip vai WinRar).

  5. Rūpīgi izlasiet un izpildiet instalēšanas instrukcijas, lai veiksmīgi instalētu programmatūru.

Bieži uzdotie jautājumi

Mūsu vietni vislabāk var apskatīt, izmantojot jaunāko Microsoft Edge, Google Chrome vai Firefox versiju.