Ko tas nozīmē?

 

Atzīmējot šo lodziņu, jūs piekrītat, ka Philips Group uzņēmumi var sazināties ar jums pa e-pastu vai tālruni (attiecas uz to kontaktinformācijas klāstu, ko sniedzat šajā veidlapā), lai sniegtu jums informāciju par Philips produktiem, pakalpojumiem, pasākumiem un akcijām, tostarp mārketinga un reklāmas informāciju, kas uz jums attiecas, ņemot vērā jūsu aktivitātes un preferences, tostarp jūsu veidlapā norādītās gaidas.

 

Mārketinga un/vai reklāmas informācija netiks sniegta, izmantojot citus digitālos un tradicionālos kanālus, piemēram, mobilo tālruņu lietojumprogrammas un sociālo tīklu vietnes, kamēr nebūsiet sniedzis atsevišķu piekrišanu saistībā ar katru no šiem komunikācijas kanāliem.

 

Lai mūsu komunikāciju pielāgotu šajā veidlapā norādītajām jūsu gaidām, preferencēm un aktivitātēm un sniegtu atbilstošāku un personalizētāku pieredzi, varam analizēt vai kombinēt jūsu personas informāciju.

 

Šie dati var ietvert tālāk norādīto informāciju:

 

Dati, ko mums sniedzat

 

Dati, ko vēlaties ar mums kopīgot, piemēram, vārds, uzvārds, e-pasta adrese, uzņēmuma adrese, ieņemamais amats, organizācija, jūsu pirkšanas intereses, valsts, tālruņa numurs un/vai sociālo tīklu profils.

 

Dati, ko iegūstam no jūsu mijiedarbības ar Philips

 

Dati par jūsu mijiedarbībām, piemēram, dalību pasākumos un Philips digitālo kanālu, tostarp tīmekļa vietņu, e-pasta adrešu, sociālo tīklu un lietojumprogrammu, izmantošanu. Šie dati var ietvert jūsu IP adresi, informāciju, kas savākta ar sīkfailiem, informāciju par jūs interesējošiem produktiem, izvēlētajiem komunikācijas kanāliem, atrašanās vietām, vietnēm un pasākumiem, kuros esat piedalījies, un/vai iesaistīšanās līmeņus. Jūs jebkurā laikā varat atsaukt savu piekrišanu un anulēt šādas komunikācijas abonementu, izmantojot saiti "anulēt", kas pieejama katrā mārketinga materiālā, vai sazinoties ar mums, izmantojot Philips konfidencialitātes informācijas lapu (https://www.philips.lv/a-w/pazinojums-par-konfidencialitati.html).

 

 

Lai iegūtu plašāku informāciju, skatiet Philips informāciju par privātumu PhilipsPhilips politika par sīkfailiem un Lietošanas nosacījumi.

You are about to visit a Philips global content page

Continue

You are about to visit a Philips global content page

Continue

Our site can best be viewed with the latest version of Microsoft Edge, Google Chrome or Firefox.

Jūs ieejat Latvijas Philips Healthcare tīmekļa vietnē.
Please select the checkbox

Tīmekļa vietne ir paredzēta tikai personām, kuras izmanto medicīniskās ierīces kā profesionāļi, tostarp personām, kas praktizē medicīnas profesijās, personām, kas darbojas veselības aprūpes iestāžu labā vai organizācijām, kas tirgo medicīnas ierīces kā profesionāļi.

Vai esat persona, kas atbilst iepriekš minētajiem kritērijiem?