1
Viesnīcas televizors

Hospitality TV

  Lai iegūtu papildinformāciju, lejupielādējiet <a href="https://www.download.p4c.philips.com/files/3/32hfl3011t_12/32hfl3011t_12_elr_.pdf" target="_blank">energoefektivitātes marķējums</a>
  Lai iegūtu papildinformāciju, lejupielādējiet energoefektivitātes marķējums

  Hospitality TV

  Pārsteidziet savus viesus

  Nosūtiet saviem viesiem nepieciešamos paziņojumus izcilā attēla kvalitātē ar iespēju parādīt savas viesnīcas interaktīvās lapas. Skatīt visas priekšrocības

  Diemžēl šis produkts vairs nav pieejams

Videoklipi

[trigger to render Video Gallery]

Attēli

Pārsteidziet savus viesus

Nosūtiet saviem viesiem nepieciešamos paziņojumus izcilā attēla kvalitātē ar iespēju parādīt savas viesnīcas interaktīvās lapas. Skatīt visas priekšrocības

Diemžēl šis produkts vairs nav pieejams

Hospitality TV

32 collu EasySuite, DVB-T2/T/C HEVC 32HFL3011T/12 Atrast līdzīgus produktus

Pārsteidziet savus viesus

ar viedāku Hospitality TV

 • CMND & Control: vienkārša jūsu televizoru uzturēšana

  CMND & Control: vienkārša jūsu televizoru uzturēšana

  CMND & Control funkcija ļauj veikt televizoru attālo konfigurēšanu no vienas centrālās vietas bez nepieciešamības apmeklēt attiecīgās istabas. Atjauniniet un pārvaldiet visus displejus ar minimālu piepūli, netraucējot viesus.

 • CMND & Create: parāda nepieciešamo informāciju vēlamajā laikā

  CMND & Create: parāda nepieciešamo informāciju vēlamajā laikā

  CMND & Create funkcija ļauj jums sniegt vēlamo informāciju jūsu izvēlētajā laikā. CMND satura pārvaldības modulis ļauj vienkārši izveidot un izplatīt interaktīvas savas viesnīcas tīmekļa lapas. Pielāgojiet savus televizorus, lai reāllaikā sniegtu viesiem aktuālo informāciju par jaunumiem jūsu viesnīcā.

 • Saderīgs ar MyChoice ieguldījumu atgūšanai

  Saderīgs ar MyChoice ieguldījumu atgūšanai

  MyChoice nodrošina vienkāršu un lētu metodi, kā piedāvāt viesiem maksas TV kanālus. Vienlaikus tas nodrošina papildu ienākumus, lai jūs varētu atgūt sākotnējos ieguldījumus.

 • Sagaidiet savus viesus ar pielāgojamu sveiciena lapu

  Sagaidiet savus viesus ar pielāgojamu sveiciena lapu

  Sveiciena lapa redzama katru reizi, kad ieslēdz televizoru. Sveiciena lapu var individualizēt un pielāgot instalācijas laikā, izmantojot vienkāršu sveiciena attēlu .png formātā.

 • Pilnīgi viesnīcas, veselības aprūpes un cietuma režīmi

  Visas nepieciešamās funkcijas profesionālai izmantošanai vidē, kur ir lielākas prasības nekā dzīvojamā istabā, tostarp skaļums un izvēlņu bloķēšana, kā arī stingrāka materiāla pārbaude, enerģijas taupīšana, pret zādzību aizsargātas tālvadības pultis un īpaši pielāgotas veselības aprūpes un cietuma funkcijas.

 • Medmāsas izsaukšanas funkcija, kas optimizēta veselības aprūpes sektoram

  Medmāsas izsaukšanas funkcija padara Philips Healthcare televizorus par integrētiem produktiem, kas nodrošina lietotājam/pacientam ne tikai izklaides iespējas, bet arī ērtu piekļuvi palīdzībai ārkārtas situācijās.

 • Ekrāna pulkstenis viesu ērtībām

  Izmantojot jauno ekrāna pulksteni, viesi var viegli uzzināt pašreizējo laiku. Nospiežot pogu, pulkstenis tiek attēlots televizora ekrānā, apvienojot uzlabotu redzamību un zemu enerģijas patēriņu.

 • Ieplānojiet vēlamās pārraides vēlamajā laikā

  Ar iebūvēto plānotāju parādiet nepieciešamo informāciju vēlamajā laikā. Ieprogrammējiet līdz 7 dažādiem pārraižu plāniem, lai vēlamajā laikā parādītu jebkura veida saturu. Atkārtojiet saturu katru dienu vai iestatiet satura rādīšanu noteiktās nedēļas dienās, piemēram, nedēļas nogalēs, pēc savas izvēles.

 • SmartInfo individualizētām, interaktīvām viesnīcas informācijas lapām

  SmartInfo ļauj sniegt viesnīcas vai pilsētas informāciju jūsu viesiem, izmantojot SmartUI. Viesiem ir piekļuve šai interaktīvajai viesnīcas tīmekļa lapai pat tad, ja televizors nav pievienots iekštīklam vai internetam. Varat regulāri un vienkārši mainīt informāciju,iepazīstinot viesus ar jaunumiem par viesnīcu.

 • Serial Xpress Protocol interaktīvajām sistēmām

  Televizoru var pievienot ārējiem dekoderiem un televizora pierīcēm no visiem lielākajiem interaktīvo sistēmu nodrošinātājiem, izmantojot Serial Xpress Protocol (SXP).

 • Instalēšanas izvēlnes bloķēšana

  Novērš neatļautu piekļuvi instalācijas un konfigurācijas iestatījumiem, nodrošinot viesiem maksimālas ērtības un samazinot liekas izmaksas par atkārtotu instalēšanu.

 • Papildu austiņu savienojums presoniskam skaņas baudījumam

  Šai skaļruņu sistēmai ir papildu austiņu savienojums. Pievienojiet savas austiņas, gūstot personisku skaņas baudījumu, kad vien vēlaties.

Skatīt visas specifikācijas
 • Funkciju pieejamība ir atkarīga no izvēlētā uzstādījuma.
 • Standarta enerģijas patēriņš ieslēgtā režīmā, mērīts atbilstoši IEC62087 2. izd. Faktiskais enerģijas patēriņš būs atkarīgs no televizora lietojuma.
 • Šis televizors satur svinu tikai noteiktās daļās vai komponentos, kam nepastāv tehnoloģiskas alternatīvas, saskaņā ar esošajiem izņēmumiem RoHS direktīvas ietvaros.

Nesen skatītie produkti

Jūs, iespējams, interesēs